آموزش مراقبه برای فراخوانی زندگی نو به شیوه ی جو دیسپنزا

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
آموزش مراقبه

مراقبه چیست و چه هدفی را دنبال می کند؟ البته منظور از آموزش مراقبه در این مطلب، کمی تمایز ویژه با سایر آموزش های رایج دارد؛ در فصل هفتم ِکتاب شکست عادتهای کهنه برای کسب موفقیت و رسیدن به آرامش در زندگی موضوعی جذاب به نام «آموزش مراقبه» مطرح شده است که در آن دکتر جو دیسپنزا تلاش کرده است تا با ارائه‌ی توضیح مربوط به نکات و جزئیات مربوط به چیستی و نحوه انجام مراقبه به شیوه ی خود، آن را به یک عادت در زندگی تبدیل کرده و کمک کند تا برای تبدیل یک رفتار به عادت، تبدیل شدن به شخص بهتر و تغییر روند زندگی به سمت و سوی مثبت بهتر عمل کنیم. اگر شما هم به تکه پازلی که در زندگی تان گم کرده اید و نام آن را آرامش، یا نیاز به تغییر یا عادت مثبت و .. می گذارید، می توانید با انجام مراقبه به آن دست پیدا کنید.

فواید مراقبه چیست؟

آموزش مراقبه

آموزش مراقبه و تبدیل آن به عادت پایدار

انجام هر عادتی که امروز در زندگی تان به جزء لاینفکِ آن تبدیل شده است در ابتدا و سالها پیش کار نسبتا سختی به نظر می رسیده است؛ اینطور نیست؟ اگر به گذشته برگردید خواهید دید که انجام یک کار روتین در ابتدا بسیار پیچیده و دشوار بوده و کم کم با تبدیل شدن به عادت، بخشی از وجود و ذهن تان شده است. انجام مراقبه و آموزش مراقبه خود به تنهایی به شما کمک می کند تا دشواری تغییرات و شروع فعالیت های جدید در زندگی تان را با میزان استرس و نگرانیِ کمتری سپری کنید و یاد بگیرید چطور با بحران ها کنار آیید.

شاید به این مطلب علاقه داشته باشید:

راهیابی به دنیای درونی انسان با مراقبه و مدیتیشن

حفظ تعادل و آرامش مهمترین رکن در آموزش مراقبه است. در آموزش مراقبه شما باید به این نتیجه گیری دست یابید که تمرکز و انجام تمامی مراحل یک کار یکجا و به صورت آنی ممکن نیست و می بایست اجازه دهید تا گام های پیشبرد یک فعالیت مرحله به مرحله، آرام آرام و به طور روان جریان یابند. به این صورت شما می توانید مطمئن باشید که فعالیت مورد نظر را به درستی انجام می دهید. همچنین در آموزش مراقبه بر تکرار و تمرین هر روزه ی آن اهتمام خواهید ورزید و آن را یک روزه به دلیل سخت بودن یا زمانبر بودن، رها نخواهید کرد.

تنظیم یک برنامه ی چهار هفته ای

طبق پیشنهاد دکتر جو دیسپنزا برای آموزش مراقبه و یادگیری انجام یک کار روتین در یک بازه ی زمانی جهت تبدیل آن به یک عادت، می توانید یک برنامه ی چهار هفته ای یا بیشتر تنظیم کنید و در کل این مدت، گامهایی که باید را طی کنید تا به نتیجه برسید. اما چه کارهایی را باید انجام دهید؟ در اصل داخل کتاب ترک عادتهای کهنه فصول مختلفی به طور منظم نگارش شده اند که به شما کمک می کنند برای ساختنِ خود جدیدتان وارد عمل شوید. در این برنامه چهار هفته ای انجام و آموزش مراقبه، و در هر هفته یک فصل تمرین میشود تا برای زندگی شخصی تان و کسب موفقیت در زندگی، شناخت عادت های خوب و بد در زندگی، ایجاد عادت و تبدیل یک رفتار به عادت، یک مراقبه ی طولانی مدت انجام دهید.

مراقبه

چرا این شیوه مراقبه را انتخاب کنیم؟

برای تغییر، برای بهتر شدن و داشتن ِرفتار مناسب با بحران ها و مسائل پیچیده یا دشوار در زندگی ما به یادگیری مهارت هایی که از بدو تولد به ما آموخته نمی شوند، نیاز داریم. کتاب شکست عادتهای کهنه با ارائه روشی پایدار و اتکا به شیوه های نوین مانند آموزش مراقبه، تلاش می کند تا به شما کمک کند در یک بازه ی زمانی پذیرش شکست ها، حفظ آرامش، القا، اعلام تسلیم شدن یا جنگیدن برای یک هدف مشخص، ایجاد تغییرات در زندگی و غیره تلاش کنید و به موفقیت برسید. شمار کسانی که به واسطه ی این متد ها و انجام این نوع مراقبه به آنچه خواسته اند رسیده اند بی نهایت است.

اینکه ابزار ها، رویکرد ها و روش های انجام این مراقبه به توصیه ی دکتر جو دیسپنزا برای کسب موفقیت در زندگی و آفرینش «منِ جدید» چه هستند، در سایر مطالب سایت سکوی پرتاب قرار گرفته اند که پیشنهاد می شود آنها را مطالعه نمایید. همچنین، اگر علاقه مند به دریافت کتاب صوتی شکست عادتهای کهنه هستید می توانید آن را از طریق سایت سکوی پرتاب با صدای امیر سیاهی دریافت کنید و به زندگی خود تحولی نو هدیه کنید.

دیدگاه خود را ارسال نمایید

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در twitter
آموزش مراقبه اعتماد به نفس افراد موفق باور ذهن تغییر افکار و باورها تغییر باور های درونی تغییر باورهای ذهنی تغییر دادن سرنوشت تغییر در زندگی تغییر زندگی تمرینات کنترل احساسات تکنیک های مراقبه خرید کتاب شکست عادتهای کهنه خرید کتاب شکست عادت های کهنه خرید کتاب ماورای طبیعی شدن خرید کتابهای جو دیسپنزا خرید کتاب های دکتر جو دیسپنزا دانلود کتاب صوتی ماورا دانلود کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن رشد فردی رضایت در زندگی روش تغییر افکار سکوی پرتاب ضمیر ناخودآگاه فیزیک کوانتوم و قانون جذب قانون جذب ماورای طبیعی شدن ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا مراقبه دکتر جو دیسپنزا موفقیت در زندگی چگونه مراقبه کنیم کتاب شکست عادتهای کهنه کتاب شکست عادت های کهنه کتاب صوتی جو دیسپنزا کتاب صوتی دکتر جو دیسپنزا کتاب صوتی شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن سکوی پرتاب کتاب های جو دیسپنزا کتاب های صوتی جو دیسپنزا کتاب‌های جو دیسپنزا