کاربر گرامی برای خرید و یا دانلود محصولات وبسایت ابتدا باید در وبسایت ثبت نام کنید در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید. راهنمای کاربران
سبد خرید
پاکسازی غده پینه آل

پاکسازی غده پینه آل چگونه صورت می گیرد؟ روشهای پاکسازی غده پینه آل:

2.9/5 - (15 امتیاز)

همانگونه که می‌دانید هر چاکرایی جایگاه و خصوصیات مربوط به خودش را دارد مثلاً چاکرای گلو در ناحیه گلو قرار دارد و جایگاه چشم سوم در غده پینه آل می‌باشد که نام های دیگرش صنوبری و رومغزی است. همچنین سلامتی شما وابسته به سالم بودن و فعال بودن چاکراهای بدن تان می باشد و این دو ارتباط مستقیم و تاثیرگذاری بر یکدیگر دارند قبل از اینکه به تمرینات و روشهای تقویت و پاکسازی غده پینه آل بپردازیم کمی به خود این غده می‌پردازیم که چرا پاکسازی این غده از اهمیت بالایی برخوردار است.

غده پینه آل چیست؟

غده صنوبری یا پینه آل به کوچکی نخود است که در انسان های بالغ دقیقا پشت سرشان قرار دارد و به وسیله ساقه ای به سقف بطن سوم مغز و در زیر مدولاریس استریان واقع شده است، این غده میان اجسام تالاموس (بخش هایی از دستگاه لیمبیک مغز که محل پردازش اطلاعات است قرار دارد و بخشی از اپی تالاموش را نیز تشکیل می‌دهد. این غده زیر مغزی انسان‌ها در اعماق مغزشان قرار دارد ولی در اکثر مهره‌داران این غده دقیقاً پایین جمجمه شان واقع شده است. همینطور سطوح این غده توسط یک کپسول پیال (pial capsule) پوشانده شده است.

پاکسازی غده پینه آل

غده پینه آل، مسئول ترشح هورمون ها و موادی مانند، ملاتونین و سروتونین می باشد که احساس سرزندگی، خوشحالی، آرامش و تعادلات روحی روانی انسان را به عهده دارد. بنابراین استفاده بیش از حد از نیمکره چپ که به تفکرات منطقی مربوط است و همینطور تغذیه ناسالم و استفاده از برخی مواد شیمیایی باعث گرفتگی این غده می‌شود.

کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن از جو دیسپنزا یک دوره کامل برای هوشیاری و سلامتی ذهن و بدنتان می باشد که بخشی از آن به غده پینه آل اختصاص داده شده که توصیه می شود این دوره فوق العاده را حتماً گوش کنید.

کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن

۱۰ راهکار برای پاکسازی غده پینه آل:

برای جلوگیری از رسوب کلسیم در غده پینه آل به این ۱۰ مورد توجه داشته باشید؛

۱- پرهیز کردن از آب لوله‌ کشی حاوی فلوراید، فلوراید به عنوان علت شایع رسوب کلسیم شناخته شده است بنابراین می‌تواند نقطه خوبی برای شروع باشد

۲- استفاده از خمیردندان مناسب، یکی دیگر از گزینه هایی که باید حذف شود استفاده از خمیردندان هایی است که حاوی فلوراید هستند اکثر برندهای تجاری خمیردندان حاوی فلوراید هستند ولی گزینه های طبیعی فاقد این عنصر نیز وجود دارد.

۳- کاهش مصرف گوشت های سفت مانند (گوشت گاو و… بدلیل بالا بودن اسیدشان) همچنین به حفظ توازن سالم ph و فرایند رسوب زدایی کلسیم و پاکسازی غده پینه آل کمک می‌کند.

۴- عینک آفتابی بزنید، یکی دیگر از راه های پاکسازی غده پینه آل که باید به آن توجه داشته باشید استفاده از عینک آفتابی است زیرا اشعه‌های ماورای بنفش خورشیدی از طریق چشم به سمت غده پینه آل می روند، بنابراین با استفاده از عینک آفتابی از سلامت بیشتری برخوردار خواهید بود.

۵- استفاده پیوسته از غذاهای گیاهی و سبزیجات، بهترین راه برای پاکسازی غده پینه آل استفاده از سبزیجات و غذاهای گیاهی است زیرا علاوه بر افزایش سلامتی باعث تغذیه و سالم ماندن غده صنوبری یا پینه آل می‌شود

۶- اجتناب از موادی که دارای جیوه هستند، برای مثال اغلب دندانپزشکان برای پر کردن دندان ها از موادی که حاوی جیوه است استفاده می‌کنند، بنابراین همان پر کردن های قدیمی روش مناسب تری بنظر می‌رسد.

۷- استفاده کردن از نور طبیعی، غده ی پینه آل، به نورحساس است، بنابراین تا جایی که می توانید از نور طبیعی و بی ضرری استفاده نمایید.

۸- اضافه کردن مکمل به برنامه غذایی تان، سرکه سیب، جلبک سبز آبی، ملاتونین و… به عملکرد بهتر و پاکسازی غده پینه آل و همچنین رسوب زدایی آن کمک شایانی می‌کند

۹- استفاده از عصاره ها، مثل عصاره لاوندر، پونه کوهی، چوب صندل و کندر از گزینه‌های مهمی هستند که می‌توانند برای پاکسازی غده پینه آل مفید باشند.

۱۰- مراقبه کنید، مراقبه نقش بسیار مهمی در پاکسازی غده پینه‌آل دارد که ما در این مقاله دو روش پاکسازی غده پینه آل از طریق مراقبه را برایتان شرح می دهیم روش های دیگری برای پاکسازی غده پینه آل وجود دارد، از جمله؛ استفاده از شکلات تلخ، سرکه سیب، غذاهای حاوی کلرونیل (جلبک‌های دریایی سمنو و جوانه گندم) استفاده از خوراکی های حاوی ید مثل؛ ماهی کیلکا، بادام، کنجد، کلم پیچ، کلم بروکلی و… همچنین استفاده از ویتامین k1 وk2، ویتامین c و c3 و میوه‌هایی چون موز، هندوانه، نارگیل، لیموترش، قارچ و استفاده از عسل و روغن نارگیل نقش بسزایی در پاکسازی غده پینه آل دارند.

پاکسازی غده پینه آل

مراقبه برای پاکسازی غده پینه آل:

پاکسازی غده پینه آل به دو روش امکان پذیر است که در ادامه هر دو روش را برایتان آموزش خواهیم داد.

ابتدا افکار خود را چه خوب و چه بد از گذشته و آینده رها کنید و سعی کنید در لحظه حال زندگی کنید، یکی از ملزومات پاکسازی غده پینه آل، موجودیت در زمان حال بودن است.

روش اول پاکسازی غده پینه آل:

۱- برای پاکسازی غده پینه آل ابتدا باید در مکان آرام و بدون هیچ سر و صدایی به حالت لوتوس (چهارزانو) بنشینید و اندامتان را صاف نگه دارید. اگر کمرتان درد می‌کند می‌توانید به چیزی تکیه دهید و تعادل و صاف بودن تان را همچنان حفظ کنید.

۲- سه یا چهار بار نفس عمیق بکشید (دم و بازدم کنید) به این منظور که گویا تمام وجودتان آرام گرفته است.

۳- چشمان‌تان را ببندید و توجهتان را به میان دو ابرو و کمی بالاتر ببرید.

۴- به لحظه حال فکر کنید، یعنی بر درون، بیرون و وجودتان و اتفاقاتی که در حال رخ دادن است نظارت کنید.

۵- پس از ۴،۵ دقیقه پیشانی خود را به صورت دایره وار و مخالف عقربه های ساعت ۱۰ دور ماساژ دهید، سپس همین کار را به جهت عقربه های ساعت انجام دهید. اکنون به پیشانی خود ضربه های سطحی با انگشت وارد کنید سپس آن ضربات را با ذهنتان تجسم کنید.

۶- رنگ بنفش غده پینه آل را تحریک می‌کند. اگر در زمان انجام این مراقبه این رنگ را مشاهده کردید نشانه پاکسازی غده پینه آل شما می‌باشد.

این تمرین نباید کمتر از ۲۰ دقیقه و بیشتر از ۶۰ دقیقه طول بکشد، همچنین پس از انجام مراقبه ممکن است حالت گزگز کردن، خارش و کشیدن پیشانی تان شوید و معمولاً پس از پاکسازی غده پینه آل چنین اتفاقی طبیعی است وجایی برای نگرانی نیست.

پاکسازی غده پینه آل

روش دوم پاکسازی غده پینه آل:

 دومین روش برای پاکسازی غده پینه آل، سجده کردن می‌باشد.

شاید شما هم شنیده باشید که سجده کردن هم در ادیان مختلف و هم از نظر دانشمندان، از فواید ارزشمندی بهره‌مند است و می‌توانیم از این امر مهم به جهت سلامتی بدن و پاکسازی غده پینه آل استفاده کنیم، همچنین در صورت سر درد یا کمر درد این تمرین می تواند به شما کمک شایانی کند زیرا از طریق پیشانی با زمین اتصال انرژی برقرار می‌کنید.

۱- روزانه زمانی، حداقل ۲۰ دقیقه برای سجده کردن در نظر بگیرید

۲- برای بهتر انجام شدن پاکسازی غده پینه آل بهتر است رو به قبله بنشینید زیرا بار های مغناطیسی مازاد پیشانی آزاد شده و تا حد زیادی به پاکسازی غده پینه آل کمک می‌کند.

۳- در این تمرین پیوسته باید در حال شکرگزاری خداوند باشید.

۴- تمام تمرکز و توجه تان بر روی پیشانی تان باشد و همچنان شکرگزاری کنید.

بنابراین اگر تمام توجه تان به پیشانی و شکرگزاری خداوند باشد به صورت موقت وارد خلسه گی می شوید.

پاکسازی غده پینه آل

توجه داشته باشید، برای نتیجه گیری و پاکسازی غده پینه آل حداقل دو هفته تمرین منظم لازم است و در صورتی که فقط یک بار این تمرین را انجام دهید به صورت موقت می توانید پاکسازی غده پینه آل انجام دهید، قطعاً تمارین بیشتر نتیجه های بزرگتری در پی دارند، همینطور سعی کنید تمرین دوم را پس از گذشت سه روز از تمرین اول به برنامه روزانه‌تان اضافه کنید.

2 comments

  1. با سلام و سپاس از این مطلب بسیار مفید و عالی شما، خدا به زندگی شما خیر و برکت عنایت فرماید

  2. alizade

    سلام خدمت شما سپاسگزارم
    خدارو شاکریم که مطالب تونسته تاثیر مثبتی رو در زندگی شما گذاشته باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ضمانت بازگشت وجه

مشروط بر مشکل فنی در محصول

پشتیبانی بسیار سریع

پاسخگویی از 20 دقیقه تا 3 ساعت

محصولات اورجینال

اورجینال بودن محصولات

پروسه خرید سریع

دانلود آنی پس از خرید محصول

× چت با مدیریت