کاربر گرامی برای خرید و یا دانلود محصولات وبسایت ابتدا باید در وبسایت ثبت نام کنید در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید. راهنمای کاربران
سبد خرید
جو دیسپنزا کیست؟

جو دیسپنزا کیست

امتیاز دهید

جو دیسپنزا کیست

احتمالاً زیاد شنیده‌اید و یا دیده اید که عده زیادی توانسته اند با تغییر باورهایشان زندگی خود را تغییر دهند، جو دیسپنزا یکی از همین افراد است. او معتقد است که زندگی هر شخصی مستقیماً در گرو باورهای او می‌باشد و هر شخصی با تغییر باورهایش توانایی دست‌یابی به خواسته هایش را خواهد داشت. جو دیسپنزا متولد سال ۱۹۶۳ میباشد و تا کنون آثار با ارزشی از خود خلق کرده است. از جمله کتاب شکست عادت‌های کهنه، کمال ذهن، از ذهن تا ماده و ماورای طبیعی شدن، کتاب ماورای طبیعی شدن در حال حاضر آخرین اثر جو می‌باشد.

اکنون می‌خواهم کمی از گذشته ی جو برایتان بگویم همان روزهایی که جو براثر تصادف وحشتناکش مهره های کمرش می‌شکند و دیگر قادر به راه رفتن نمیشود، اتفاقی که اگر خدایی نکرده برای هر یک از ما بیافتد ممکن است تا آخر عمر با آن دست و پنجه نرم کنیم و خودمان را با آن حادثه تلفیق دهیم، اما جو چکار کرد؟!

جو دیسپنزا

درمان جو دیسپنزا با استفاده از قدرت ذهن

آیا همانند خیلی از ما در مواقع بروز اتفاق تسلیم شد؟ آیا باور داشت که خواست خداوند است و به این امر تسلیم شد؟ خیر، در آن سالها کمتر کسی پیدا می‌شد با قوانین کیهانی آشنا باشد و جو از قوانین چیزی نمیدانست اما مطمئن بود وجود انسان بر روی زمین یکی از شگفتی های دیگر جهان است، جو دیسپنزا وجود هر چیزی را مقدس شمرد و میدانست که انسان موجودی فارق العاده است.

وقتی که جو در بیمارستان بستری است، پزشکان به او می‌گویند چندین استخوان از کمرش شکسته است و دیگر قادر نخواهد بود راه برود ، اما جو دیسپنزا به قدرت بشر اعتقاد داشت و بر این باور بود که می تواند با استفاده از قدرت ذهن، خودش را درمان کند .

اعتقادات دکتر جو دیسپنزا

جو دیسپنزا معتقد است که هر آنچه از بیماری ها یی که جسم ما خلق می‌کند، در واقع نمایی از بیماری های روح است. با اینکه پزشکان اصرار داشتند که جو باید جراحی شود ولی جو نپذیرفت و تصمیم گرفت قدرت باور و اراده ی خود را به کار گیرد بلکه بتواند سلامتی اش را بدست بیاورد. خوشبختانه جو موفق شد و بهبود یافت، از آن پس تصمیم گرفت به دنبال کشف واقعیات بیشتر و شناساندن رازهای کیهانی و قدرت باور به اشخاص دیگر باشد، خواسته ی جو دیسپنزا از شما اینست که خودتان را باور کنید و به خود ارزش بدهید تا بتوانید زندگی بهتری برای خود خلق کنید. جو معتقد است زندگی هر شخصی در گرو افکار اوست.

اعتقادات دکتر جو دیسپنزا

شاید دوست داشته باشید: پنج قانون طلایی تجارت که به شدت شما را جلو می‌اندازد

 

توصیه های دکتر جو دیسپنزا

جو دیسپنزا می گوید؛ اگر قصد دارید خودتان را تغییر دهید باید متوجه شوید چه رفتاری در شما وجود دارد که باعث می‌شود نتیجه های یکسان از خود خلق کنید . باید برای تغییرات مثبت، مغزتان را از شرطی شدن دور کنید و کارهایی انجام دهید که تا بحال نکرده اید.

او معتقد است شخصی که میخواهد زندگیش بهبود یابد، باید تمام اطلاعات قدیمی را دور بریزد و به دنبال کسب اطلاعات جدید باشد. او پس از تحقیقات بسیار و ترکیب اسناد علمی، مذهبی که بدست آورده، در کتاب ها و سمینارهایش سعی بر این دارد شما به این واقعیت برسید که فرآیند فکر کردن شما روی زندگی تان تأثیر دارد و این گفته را به شما اثبات می‌کند. دکتر جو با توجه به آزمایش‌هایی که بر روی ده ها افراد صورت گرفته، به شما ثابت می‌کند که چگونه تصویرهای ذهنی شما به واقعیت زندگیتان تبدیل می‌شود.

توصیه های دکتر جو دیسپنزا

پیشنهاد جو دیسپنزا به شما

جو دیسپنزا به شما یاد می‌دهد که به عنوان یک خالق تمام عیار چگونه می‌توانید زندگی رویایتان را خلق کنید. در واقع تمام کتابهای جو به طور خلاصه ای می توان گفت در آخرین اثر او، کتاب ماورای طبیعی شدن موجود است. هر چند نکته های ظریفی وجود دارد که مختص هر کتاب است، برای مثال ممکن است نکته هایی در کتاب شکست عادت‌های کهنه اثر جو دیسپنزا باشد که جو در کتاب‌های جدیدش اشاره ای به آن نکرده باشد. بنابراین اگر به دنبال کشف واقعیات جهان کیهانی هستید، جو میتواند گزینه ی مناسبی برایتان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ضمانت بازگشت وجه

مشروط بر مشکل فنی در محصول

پشتیبانی بسیار سریع

پاسخگویی از 20 دقیقه تا 3 ساعت

محصولات اورجینال

اورجینال بودن محصولات

پروسه خرید سریع

دانلود آنی پس از خرید محصول

× چت با مدیریت