سبد خرید
ثروت - چگونه پولدار شویم

۱۱ مرحله که شما را بی نهایت ثروتمند می کند

ثروت قطعی با رازهایی درباره‌ی ثروتمندان

همانطور که شواهد نشان می‌دهد وقتی که پای زندگی ثروت و ثروتمندان در میان باشد موضوع بسیار بحث بر انگیز می‌شود و افراد زیادی تمایل دارند درباره موضوع ثروت صحبت‌ کنند چرا که زندگی ثروتمندان برای چنین افرادی همیشه در رویایشان قابل لمس بوده است و زمانی که در واقعیات افرادی را می‌بینند که به رویایی که آنها تمایل داشته‌اند رسیده اند امیدوار میشوند که ممکن است به زودی ما هم در این شرایط قرار بگیریم و در واقع چنین افرادی به خاطر انگیزه دادن به خودشان به چنین مطالبی رجوع می‌کنند نه صرفاً به زندگی ثروتمندان غبطه بخورند.

اکنون قصد دارم با فاش کردن راز ثروتمندان، مسیر موفقیت را برایتان هموار کنم

ثروتمند شدن راحت است، اگر از قوانین پیروی کنید

 

ثروت - چگونه پولدار شویم سکوی پرتاب
ثروت – چگونه پولدار شویم _سکوی پرتاب

 

۱) افراد ثروتمند مدیر کسب و کار خود هستند

مهم نیست که کار شما چیست بالاخره باید از جایی شروع کرد تا ابد که نباید کارمند دیگران باقی ماند. شاید در ابتدا شرایط کمی سخت بنظر برسد ولی اگر کار مورد علاقه خود را دنبال کنید قطعاً خیلی‌ زود جواب زحماتتان را خواهید دید، هر شخصی آرزوی ثروتمند شدن را دارد که قطعاً با حقوق کارمندی نمی‌تواند به ثروت مورد نظر برسد، بنابر‌این باید مدیر کسب و کار خودمان باشیم به نظر می‌آید وقتش رسیده آستین هایمان را بالا بزنیم و روی دیگر خودمان را به نمایش بگذاریم.

مهم نیست دامنه‌ی شغلی تان چقدر گسترده است، هیچ گاه دست از تلاش بر ندارید حداقل تا زمانی که شخصیت حرفه‌ای و اتوماتیک شما شکل بگیرد. کلام آخر؛ اگر فکر می‌کنید می‌توانید یک مدیر موفق باشید، به خودتان اعتماد کنید و قهرمان زندگیتان باشید.

۲) اهداف دست یافتنی در نظر بگیرید

باید مراقب باشید رویا را با هدف اشتباه نگیرید، رویاها خیلی بزرگ و دست نیافتنی اند و تمامی ندارند ولی هدف نقطه ی پایان دارد. برای ثروت و ثروتمند شدن کافیست اهداف خود را چون تکه های پازل تقسیم بندی کنید و گام به گام پیش بروید و هرگز عجله نکنید ثروتمند شدن راهی یک ‌شبه نیست و شاید زمان زیادی طول بکشد. بنابراین با جزئیات مشخص کنید دقیقاً چه میخواهید اگر توانستید واضح برای خود یا دیگران هدفتان را دقیق توضیح دهید پس توانایی رسیدن به آن را خواهید داشت نکته ای دیگر وجود دارد شما باید برای خود زمانی را مشخص کنید مثلاً بگویید،

در ۲ سال آینده می‌توانم پیشرفتی حدود ۸۰٪ داشته باشم و مثلاً ۱۲ نفر کارمند داشته باشم. حتماً باید هدفتان را با زمان و جزئیات برای خود مشخص کنید در غیر اینصورت ممکن است همانند مابقی کارهایی که پشت گوش انداخته اید این کار را هم انجام ندهید.

امام علی(ع)؛
«هر که نهایت تلاش خود را برای رسیدن به هدف به کار بگیرد به تمام خواسته هایش می‌رسد»

۳) افراد ثروتمند برنامه ریزی هدفمند دارند

افراد ثروتمند همانند ما در طول شبانه روز ۲۴ ساعت وقت دارند اما چکار می‌کنند که در کمترین زمان بیشترین نتیجه را برای خلق ثروت می‌گیرند؟ دلیلش مشخص است چون ثروتمندان مدیریت زمان و برنامه ریزی را به خوبی بودند و با این دو مهارت، بهترین فرصت ها را در کمترین زمان خلق کنند اهمیت برنامه‌ریزی باعث میشود ۱) بر تنبلی غلبه کنیم ۲) تمام کارهایمان را انجام دهیم ۳) منظم باشیم ۴) مدیریت زمان داشته باشیم ۵) قدرت اراده مان بالا رفته و نسبت به کارهایمان سر سخت خواهیم شد. اگر شما تصمیم نگیرید چگونه روزتان را بگذرانید، دیگران این کار را برای شما انجام می دهند «جان سی مکسول»

۴) از سلامت خود مطمئن باشید

همانطور که برای همگان شفاف است سلامت بدن می‌تواند تأثیر مستقیمی بر سلامت روح داشته باشد وقتی اسم سلامت که می‌آید فوراً به رژیم و ورزش فکر می‌کنیم در صورتی که روح و جسم مطابق یکدیگرند و هر دو را باید در نظر گرفت، شاید برایتان اتفاق افتاده باشد، که بر اثر ترس از چیزی قلبتان سریع بزند و برای مدت کوتاهی حالتان بد شده باشد.

استرس بیش از حد و وسواس به مرور زمان می‌تواند منجر به بیماری شود حتماً این ضرب المثل را شنیده‌اید که، روح سالم در بدن سالم می باشد. بنابراین هر شخصی می‌تواند با تغذیه سالم، ورزش کردن و افکار مثبت و لذت بردن از طبیعت باعث سلامت روح و جسم خود باشد، دقیقاً همان کاری که افراد ثروتمند برای رسیدن به ثروت بیشتر انجام می‌دهند.

 

تفکر افراد موفق در مورد پول- سکوی پرتاب

 

 

۵) افراد موفق متفاوت فکر می‌کنند

تحقیقات نشان داده که افراد ثروتمند دارای طرز فکر خاصی هستند، افراد ثروتمند شاید در درون برای ثروت بیشتر در رقابت با یکدیگر باشند ولی ظاهراً یکدیگر را تحسین می‌کنند و بجای سرزنش کردن به یکدیگر روحیه می‌دهند . ثروتمندان یکدیگر را دوست دارند و هرگز به اشخاصی که وضعشان بهتر از آنان است حسادت نمی‌کنند بلکه با او دوست شده و از نتایج یکدیگر نکته برداری می‌کنند و راه های جدید برای ثروت بیشتر خلق می‌کنند.

زمان با ارزش تر از حد تصور ماست بهتر است اگر تا حالا این کار را نکرده‌ایم اکنون تصمیم بگیریم از این پس دیگران را تشویق کنیم به آنها افتخار کنیم تا انعکاسش به خودمان برگردد. موفقیت با انجام همین گام های ساده به دست می‌آید همین نسخه ساده می‌تواند تغییرات زیادی در زندگیتان به وجود بیاورد بهتر است به بلند پرواز بودن عادت کنید چرا که در موفقیت شما میتواند تأثیر بسزایی داشته باشد.

حتما بخوانید: موفقیت با ماورای طبیعی شدن

۶) ثروتمندان در جهت رضایت مردم تلاش می‌کنند

افراد موفق و ثروتمند تمام تلاششان را می‌کنند که محصول و خدماتی که قرار است به مشتری عرضه کنند بیش از انتظار مشتریان باشد و با این کار قصد دارند مشتری را راضی نگه دارند آنها هر مشتری ثابتی را یک ورودی ثروت می بینند.

خدمات عالی برابر است با مشتری ثابت

به نظر می‌آید بالاتر از مدیر هم وجود دارد و آن مشتری است چرا که با ارائه خدمات عالی و فراتر از تصور مشتری به راحتی می‌توان شاهد رشد و کامیابی شرکت و موفقیت در کسب و کارتان باشید.

۷) دلایل دیگر ثروتمندی مطالعه روزانه است

یکی دیگر از ویژگی‌های ثروتمندان مطالعه ی روزانه ی آنهاست چرا که برای خلق ثروت بیشتر و رشد شخصیت خود نیازمند آموزش هستند. افراد موفق و ثروتمند مطالب بروز شده در حیطه کسب و کار خود را در اولویت قرار می‌دهند زیرا می‌دانند که ایده هایی عالی برای کسب ثروت بیشتر وجود دارد که از آن مطلع نیستند بنابراین برای کشف ایده های جدید رجوع می‌کنند به مطالعه ی شاخه هایی نزدیک به کسب و کار خود بلکه بتوانند ایده آل خود را بیابند و در کسب و کار خود اجرا کنند.
یک مدیر موفق باید از تمام فرصت ها استفاده کند.

مطالعه روزانه-سکوی پرتاب

۸) ضرورت معاشرت با افراد موفق

شاید برایتان جالب باشد ولی میانگین افکار و درآمد شما برابر است با میانگین افکار و درآمد ۵ نفری که بیشترین ارتباط را با آن‌ها برقرار می‌کنید. به همین دلیل ثروتمندان هم‌نشینی با افراد مثبت و موفق تر از خود را الزامی دانسته‌اند چرا که بیشترین تأثیر را بر ناخودآگاه شما برای خلق ثروت و موفقیت می گذارند تا سریع تر پیشرفت کنید. توصیه ی جدی افراد ثروتمند و موفق به دیگران؛ هر چه سریع ‌تر از جمع افراد منفی باف و سمی خارج شوید و زمان با ارزش خود را با افراد مثبت اندیش، تلاشمند و موفق بگذرانید تا شاهد رشد شخصیتی و موفقیت در کسب و کارتان باشید.
حتماً شنیده اید، کمال همنشین در من اثر کرد. مراقب انتخاب هایتان باشید.

۹) مثل ثروتمندان سرمایه گذاری کنید

شاید این جمله برایتان آشنا باشد، ثروتمندان ثروتمندتر می‌شوند و فقیران فقیر تر!
دلیلش را برایتان می‌گویم، افراد موفق و ثروتمند هم روی خودشان سرمایه گذاری می کنند هم درآمد و کسب و کارشان! با سرمایه ‌گذاری روی خود، مهارتشان را افزایش می‌دهند و برای بدست آوردن ثروت بیشتر راه های جدید برای سرمایه گذاری روی دارایی هایشان پیدا می‌کنند ولی افراد فقیر به دنبال پرداخت قسط وام و…. هستند، (افراد فقیر هم می‌توانند با یک برنامه ریزی هدفمند خود را در مسیر افراد ثروتمند قرار دهند، کافیست که بخواهند و عمل کنند آن وقت خواهند دید که تمام ملزومات ناخودآگاه برایشان فراهم میشود.)
اگر بخواهیم بهترین پیشنهاد برای سرمایه‌ گذاری را معرفی کنیم، بورس را پیشنهاد میدهیم چرا که با حداقل دارایی یعنی۵۰۰٫۰۰۰ تومان هم میشود در دراز مدت حداقل ۵ سال به سود قابل توجهی رسید.

 

ثروت - چگونه پولدار شویم

 

حتماً بخوانید: باور چیست ؟ چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟

۱۰) هرگز تسلیم نشوید

اصل مقاومت در تسلیم نشدن است. افراد ثروتمند و موفق هنگام رویارویی‌ با مشکلات بسیار خونسردانه عمل می‌کنند آنها معتقدند که زندگی بدون وجود مشکل و رویدادی می تواند فجیع و غم انگیز باشد. در چنین شرایطی افراد ثروتمند فرصتی برای چاره جویی به خود می‌دهند. و همانند خیلی ها جا نمیزنند زیرا به هدف خود ایمان دارند همینطور یک فرد موفق خوب می داند که با کسب دانش و آگاهی می تواند ثروت خود را توسعه دهد.
محمد علی کلی « از تک تک لحظات تمرین کردن متنفر بودم، اما با خودم گفتم تسلیم نشو، الآن زحمت بکش و بقیه ی زندگیت را مانند یک قهرمان زندگی کن»
کلام آخر، هر چیزی بهایی دارد برای تکه نانی باید بهایش را پرداخت کرد، بهای موفقیت، مقاومت است.

۱۱) زمان، مهمترین دارایی افراد ثروتمند و موفق است

بدون شک بزرگترین و گران‌بها ترین سرمایه بشر زمان است که خداوند در اختیار او قرار داده است، درباره ارزش زمان سخن های زیادی آمده، مثل؛ وقت، طلاست یا لحظه ها با ارزشند. « تا زمانی که برای خودتان ارزش قائل نشوید برای زمان خود نیز ارزش قائل نخواهید شد و تا زمانی که ارزش زمان را درک نکنید نمی‌توانید هیچ کاری با آن انجام دهید » ام.اسکات پک

امام علی(ع) می فرمایند: وقتهای زندگی قطعه های عمر شماست، پس بکوشید که وقت خویش را جز در اموری که عامل نجات شماست تلف نکنید.
مشخص است که ارزش زمان بیش از حد تصور ماست ولی ….

زمان، مهمترین دارایی افراد ثروتمند و موفق است

چکار کنیم که بتوانیم از زمان درست استفاده کنیم؟

۱) لیستی از کارهای روزانه تان تهیه کنید
۲)کارهای سخت را در ابتدا انجام دهید
۳) از انجام کارها به طور همزمان خودداری کنید « حتی اگر هر کاری ۲دقیقه زمان ببرد »
۴) نه گفتن را تمرین کنید
نه اینکه صرفاً به همه چیز نه بگویید بلکه اگر نه گفتن شما در خصوص عقب ماندن شما از کارهای تان می باشد بسیار منطقی است که نه بگویید اینطور هم از اتلاف وقت خود جلوگیری کرده اید و هم کارهای تان را پیش برده اید. در آخر حتماً زمانی کوتاه برای استراحت به خودتان بدهید تا با انگیزه بیشتری کارتان را ادامه دهید. بخاطر داشته باشید برای رسیدن به ثروت و موفقیت در ابتدا باید مراقب سلامت خود باشید.

موفق باشید.

One comment

  1. مینا موحد

    بهترین راهکار شرکت در بخت آزمایی استفاده از سایتهایی است که با بلاک چین و قرارداد هوشمند کار می‌کنند مثل asid.online یا .. که اولا غیرمتمرکز هستند یعنی ادمین یا مدیر اگر بخواهند هم نمیتونند در نتایج دستکاری کنند و در ثانی پروسه برداشت خودکار است نه اینکه ادمین بخواد تایید کنند در کل بخت آزمایی ایده جالبیه اگه بردید که چه عالی اگرم نبردید در برد شخص دیگری سهیم هستید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضمانت بازگشت وجه

مشروط بر مشکل فنی در محصول

پشتیبانی بسیار سریع

پاسخگویی از 20 دقیقه تا 3 ساعت

محصولات اورجینال

اورجینال بودن محصولات

پروسه خرید سریع

دانلود آنی پس از خرید محصول

کاربر گرامی برای خرید و یا دانلود محصولات وبسایت ابتدا باید در وبسایت ثبت نام کنید در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید. راهنمای کاربران