سبد خرید
استحاله چیست

استحاله چیست | چگونه میتوانیم با استحاله نیروی جنسی ثروتمند شویم

برای اینکه بتوانیم از استحاله نیروی جنسی استفاده کنیم باید در ابتدا معنای آن را بدانیم، استحاله چیست، استحاله به معنای متحول شدن یا دگرگونی و تغییر حالت دادن است که جریانات ذهنی و افکار ما را به افکاری دارای ماهیتی دیگر تغییر می‌دهد.

وقتی صحبت از استحاله ی نیروی جنسی می شود عده ای فکر می‌کنند که نیروی جنسی خاصیتی دارد که می‌تواند برایشان ثروت خلق کند و برای عموم جای سوال است که چگونه می‌توان با استحاله ی نیروی جنسی پولدار شد.

در واقع نیروی استحاله برای ثروتمند شدن یک اصطلاح می باشد. همانطور که شواهد نشان می دهد، نیروی جنسی قدرتمند ترین نیروی بشر است، هنگامی که فردی با خواست خود تحریک شود تمام قوای او از جمله اراده، تخیل، شهامت و توانایی در او به وجود می‌آید که تا بحال برایش قابل درک نبوده است.

قدرت نیروی جنسی آنقدر باور نکردنی است که باعث شده افرادی گاهاً آبروی خودشان را به خطر بیاندازند. و صد البته که اگر از استحاله ی نیروی جنسی بدرستی استفاده کنید می‌توانید به پولدار ترین فرد در منطقه یا شهر خود تبدیل شوید.

چگونه میتوانیم با استحاله نیروی جنسی ثروتمند شویم_سکوی پرتاب
چگونه میتوانیم با استحاله نیروی جنسی ثروتمند شویم

راز استحاله ی نیروی جنسی در پولدار شدن چیست؟ استحاله چیست

همانطور که متوجه شدید استحاله نیروی جنسی برای ثروتمندی برابر است با تبدیل شدن انرژی یا نیروی جنسی برای ثروتمندی و یا هر چیزی که مد نظر شماست. شاید بخواهید به یک موسیقی دان تبدیل شوید یا…
استحاله نیروی جنسی یک مفهوم کلی است، یعنی با ذخیره کردن انرژی جنسی خود و دور بودن از هر نوع پلیدی و چشم چرانی و شهوت از راه حرام انرژی جنسی خود را حفظ کرده و این انرژی قدرتمند چون در بدن شما در حال گردش است باعث زنده ماندن مغز می‌شود و کمک می‌کند مغز فعال تر عمل کند.

نیروی جنسی قویترین محرکی است که می تواند ذهن انسان را به چنان شور و هیجانی برساند که او را به حس ششم و به منبع دریافت بی نهایت متصل کند.
می توانید با هر چیزی که مغزتان سریع به آن واکنش می دهد محرکهایتان را شناسایی کنید

حتما بخوانید: چطور ذهن خود را برنامه‌ریزی کنیم | ۴ قدم مهم برای برنامه ریزی صحیح ذهن

انواع محرکهای ذهن:

ذهن به محرک‌هایی بیشتر پاسخ می‌دهد که بتواند باعث تحریکش شود تا از این جهت بتواند به بالاترین ارتعاشات و تخیلات خود برسد، انواع محرک‌هایی ذهن مثل؛ میل جنسی، عاشق شدن ،تلقین کردن، گوش دادن به موسیقی، قدرت ، ثروت و…

انواع محرک های ذهن_ سکوی پرتاب
انواع محرک های ذهن_ سکوی پرتاب

میل جنسی می تواند به بهترین شکل ممکن ارتعاشات ذهن را تقویت کند تا افراد را وادار به فعالیت فیزیکی کند، نیروی جنسی نیرومند ترین محرک ذهنی است چرا که می‌تواند فرد را به یک نابغه تبدیل کند. به عبارتی می‌توان نیروی جنسی خود را به سمت کسب پول و ثروت هدایت کرد.

اگر شخصی از نظر جنسی بر انگیخته شود در بعد فیزیکی حاظر است برای رسیدن به خواسته ی جنسی خود هر کاری انجام دهد و او در واقع قصد دارد خود را راضی نگه دارد و اکنون اگر ما خروجی نیروی جنسی را از رابطه جنسی به رسیدن به اهداف تغییر دهیم می توانیم بهترین جواب را از ضمیر ناخودآگاه خود بگیریم که در مسیر موفقیت می تواند به ما کمک شایانی کند. علم استحاله ی نیروی جنسی بیش از دو هزار سال است که قدمت دارد و علمی نیست که یکی دو روزه به وجود آمده باشد. و در آخر هر چیزی که بتواند در ارتعاشات شما تأثیر بگذارد، محرک ذهنی است.

حتما بخوانید: کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن تبدیل شدن نیروی جنسی را آموزش میدهد.

میل جنسی را چگونه به ثروت تبدیل کنیم؟

میل جنسی قدرتمندترین تمایل موجود در انسان است . برای رسیدن به این استحاله کافیست ذهن را از اندیشه های فیزیکی به افکاری با ماهیت دیگر تبدیل کرد.

افرادی که تحت کنترل آن را فرا می گیرند از قدرت تصور و تخیل فراوانی برخوردار می شوند. مانند قدرت اراده، شجاعت، ،مداومت و خلاقیتی پیدا می کند که در سایر اوقات وجود خارجی ندارند. قدرت میل جنسی در انسان به حدی قدرتمند است که ممکن است فرد به خاطر آن اعتبار و شهرت خود را فدا کند و حتی زندگی اش در معرض خطر قرار گیرد.

استحاله و تبدیل نیروی جنسی مطمئناً مستلزم اعمال قدرت اراده است. اما پاداش دریافتی به تلاش آن می ارزد.

تبدبل میل جنسی به ثروت_ سکوی پرتاب
تبدبل میل جنسی به ثروت_ سکوی پرتاب

کنترل میل جنسی

تمایلات جنسی ابراز درونی و امری طبیعی هست. این تمایل را هرگز نباید فرونشاند و سرکوب کرد و یا آن را بخواهیم از بین ببریم. به جای آن بهتر است راه عبوری مشخص کرد که در خدمت جسم، ذهن و روحیۀ انسان قرار بگیرد. اما اگر این اجازه عبور به آن داده نشود، مسیرهایی فیزیکی پیدا می کند. شاید بتوان بر رودخانه ای سدی بنا کرد اما آب آن را فقط مدتی می شود مهار کرد و دیر یا زود این آب انباشت شده و راه خروجی برای خود پیدا می کند. این مطلب نیز در مورد احساس جنسی صدق میکند.

شاید بتوان مدتی این میل را فرو نشاند و کنترل کرد اما ماهیت آن به گونه است که راهی برای خود پیدا می کند.

کنترل میل جنسی_ سکوی پرتاب
کنترل میل جنسی_ سکوی پرتاب

تحقیقات علمی به دو واقعیت مهمی دست یافته اند:

۱: افراد موفق از طبیعت میل جنسی متعالی برخوردار هستن یعنی آنها هنر تبدیل میل جنسی را یاد گرفته اند.
۲: مردان موفق در صنعت، هنر، ادبیات و سایر حرفه ها تحت تاثیر نفوذ یک زن قرار داشته اند.

بررسی های انجام شده نشان می دهد در طول تاریخ شاهد آن بوده ایم که مردان و زنان خیلی موفق، انگیزه های جنسی قوی داشته اند. حس جنسی نیرویی مقاومت ناپذیریست که انسان تحت تاثیر این قدرت به ابر نیرویی برای اقدام کردن تبدیل می شوند. معنای این عبارت اگر درک شود می بینید که تبدیل و استحاله جنسی راز توانایی خلاقیت و نو آوری است. غدد جنسی انسان ها و یا حیوانات را اگر بگیرند، منبع حرکتی مهمی از آنها دور شده است. گرفتن نیروی جنسی از موجودات نر تمام نیرو و قدرت مبارزه و جنگجویی او را تحلیل می برد. دقیقا با برداشتن توان جنسی در ماده ها نیز همین اتفاق نیر رخ می دهد.

ده محرک برای ذهن
ذهن انسان میتواند نسبت به محرک ها واکنش نشان دهد.

می توان به پشتکار یا تصور خلاق که در انسان شکل می گیرد اشاره کرد.

۱) میل جنسی
۲)
عشق
۳)
اشتیاق سوزان برای قدرت یا شهرت و پول
۴)
موسیقی
۵)
احساس دوستی بین دو جنس مخالف یا موافق
۶)
ایجاد اتحادیه بین همکاران برای پیشرفت مادی و معنوی
۷)
رنج بردن متقابل
۸)
تلقین به خود
۹)
ترس
۱۰)
مواد مخدر و الکل

 میل ابراز جنسی در ابتدای همۀ این محرکها وجود دارد، چون به سادگی روی مغز تاثیر گذاشته و چرخه ای از اقدام جسمانی را به حرکت وا میدارد. از تعداد ۸ محرک طبیعی دیگر دو محرک مخرب هستن. احساس جنسی که قدرتمندترین محرکی است که بر ذهن اثر می گذارد و مواد مخدر و الکل.

پایستگی انرژی
در قانون پایستگی انرژی بیان دارد که انرژی خود به خود خلق نمی شود و یا از بین نمی رود، بلکه از حالتی به حالت دیگری دیگر تبدیل می شود
پس شما هم باید بتوانید از این تبدیل انرژی به نفع خود استفاده کنید.

 

حس ششم_ سکوی پرتاب
حس ششم_ سکوی پرتاب

نبوغ به کمک حس ششم بوجود می آید.

حس ششم تجسم خلاق است و تجسم خلاق چیزیست که اغلب مردم در تمام مدت عمر خود از آن بهره نمی برند تنها معدود افرادب به عمد و قصد از تجسم خلاق استفاده می کنند. افرادی که از این ذهنیت داوطلبانه استفاده کنند از قدرت آن اطلاع دارند.

ذهنیت تجسم خلاق اتصال مستقیم بین ذهن محدود انسان و منبع بی انتهای الهی است. دقت داشته باشید کشفیات و اختراعات در قلمروی ذهنیت تجسم خلاق بوده است.

هنگامی که ارتعاش فکری به ذهن انسان خطور کند از یک یا چند منبع زیر تشکیل می شود :

۱. فراسوی بی نهایت
۲
. ذهن نیمه هوشیار و اطلاعاتی که توسط حواس پنجگانه مخابره شده به مغز میرسد
۳
. ارتعاش فکر آزاد شده از ذهن دیگران
۴
. ذهن نیمه هوشیار دیگران

مغز وقتی تحت تاثیر یک یا چند محرک ذهنی قرار بگیرد، می تواند فرد را به فراسوی افق افکار والا هدایت کند و این فرصت را فراهم کند تا در سطحی از فکر که قابل درک نیستن را ببیند.

وقتی به این فراسطح اندیشه برسیم، مانند کسی که در هواپیما و در دل آسمانهاست و براحتی می تواند از آن بالا خط افق را ببیند. در حالی که اگر روی زمین بودیم همچین امکانی وجود نداشت.

و زمانی که در این سطح از اندیشه بالا قرار بگیریم تحت تاثیر عوامل محدود کننده مانند دستیابی به نیازهای اولیه مثل غذا، لباس و یا مسکن نیستیم. شخصی که در چنین موقعیتی قرار بگیرد حالت فردی هست که از درون هواپیما، تپه ها، دره ها و سایر محدودیت های فیزیکی مانع دیدنش نمی شود. ذهن خلاق می تواند در این هواپیمای اندیشه بصورت آزادانه عمل کند و راه را برای فعالیت حس ششم هماهنگ سازد. حس ششم همان ذهنیتی است که تفاوت میان افزاد نابغه و  عادی را مشخص می کند.

 

نیروی عظیم جنسی
تاریخ انباشته از ماجرای رهبران بزرگیست که پیشرفت هاییشان می تواند به نفوذ زنانی نسبت داد که ذهن خلاقشان به کمک تحریک انگیزه جنسی فعال کرده اند. افرادی مانند ناپلئون بناپارت که وقتی تحت تاثیر نخستین همسرش ژوزفین قرار می گرفت آسیب ناپذیر بود.

هنگامی که ژوزفین از زندگی ناپلئون بیرون رفت، ناپلئون راه سقوطش هموار شد. ناپلئون تنها مردی نبود که متوجه شد نفوذ نیروی جنسی اگر از منبعی صحیح و به جا باشد قدرتمندتر از نیروی ناشی از استدلال است.

نیروی جنسی_سکوی پرتاب
نیروی جنسی_سکوی پرتاب

نیروی جنسی انرژی خلاق همۀ نوابغ است.
منظور از کنترل نیروی جنسی این نیست که تمام کسانی که زندگی جنسی موفق داشته اند در شمار نوابغه ها قرار دارند. فردی میتواند به درجه نبوغ برسد که ذهنش را به کمک نیروهای درون خود و با کمک ذهن خلاق مورد استفاده قرار دهد. اما دانستن این نیرو به تنهایی برای نابغه شدن کافی نخواهد بود. کنترل این نیرو را باید از میل و انگیزه به مسایل امیال و اعمال هدایتش کرد.

نیروی جنسی خود مدیریت کنید
نیروی جنسی به تنهایی انگیزه ای قدرتمندی برای حرکت هست ولی این قدرت به طوفان شباهت دارد و اغلب قابل کنترل نیست. احساس عشق و میل جنسی وقتی ترکیب شود تعادلی ایجاد می کند. وقتی تنها تحت تاثیر انگیزه جنسی برای راضی کردن زنی تشویق می شود ممکن است دست به قمار، تقلب و حتی قتل بزند. اما وقتی احساس عشق با هیجان جنسی درهم می آمیزد، شخص اعمال خود را به گونه ای پاک، متعادل و مستدل هدایت می کند.
عشق، تخیل و نیروی جنسی احساسی هستند که می توان انسان را به اوج موفقیت ها هدایت کند.

مسیر رسیدن به نبوغ شامل کنترل و استفاده درست از نیروی جنسی عشق و عاشقی است.
ذهن با توجه به افکاری که به آن توجه می کنید شکل می گیرد و به کمک نیروی ذهنی و قدرت اراده می توان دربارۀ حضور داشتن یا نداشتن احساس تصمیم گیری نمود. کنترل ذهن به کمک نیروی اراده هرگز دشوار نیست . کنترل در اثر مداومت و عادت شکل می گیرد و احساس منفی در ذهن شخص می تواند به یک احساس سازنده و مثبت تبدیل گردد تنها راه رسیدن به نبوغ تلاش ارادی هست. افرادی هستند که تحت تاثیر نیروی جنسی خود به موفقیتهای مالی بزرگی دست یافته اند اما تاریخ انبوهی از نشانه هایی است که میگوید این افراد با این ذهنیت اغلب نتوانستند از موقعیت پابداری بهرمند شوند و از آن لذت ببرند.

امیدوارم این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته باشه

2 comments

  1. برگرفته از کتاب بیاندیشید ثروتمند شوید

  2. بسیار خوب بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضمانت بازگشت وجه

مشروط بر مشکل فنی در محصول

پشتیبانی بسیار سریع

پاسخگویی از 20 دقیقه تا 3 ساعت

محصولات اورجینال

اورجینال بودن محصولات

پروسه خرید سریع

دانلود آنی پس از خرید محصول

کاربر گرامی برای خرید و یا دانلود محصولات وبسایت ابتدا باید در وبسایت ثبت نام کنید در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید. راهنمای کاربران