تغییر بدن با ذهن و رسیدن به موفقیت

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
تغییر بدن با ذهن

بسیاری از افراد گمان می کنند که تغییر بدن با ذهن ممکن نیست چرا که تصور عموم بر این اساس است که تغییر بدن با ذهن مانند تاثیرگذاری روح بر جسم است و میسر نمی شود. در حالی که به قول دکتر جو دیسپنزا ما در خلاء و بدون هیچ واکنشی در بدن فکر نمی کنیم و هر بار فکر کردن یک فرآیند یا واکنش شیمیایی در بدن رخ می دهد و بین مغز و بدن ارتباط برقرار می شود تا دریافت این فکر به تایید توسط مغز برسد.

همه ی فکر های ما علاوه بر تغییرات در بدن مان مسبب حال خوب، تغییر باور و در نهایت رسیدن به موفقیت می شوند. در این مطلب سایت سکوی پرتاب، با توجه به گفته های ارزشمند دکتر جو دیسپنزا در کتاب شکست عادتهای کهنه سعی داریم تا ذهنیت شما را در مورد «تغییر بدن با ذهن» به سمت و سوی دُرُست رهنمون کنیم.

حال خوب

هر سیگنال خاص، پیامی به بدن برای موضع گیری است.

تغییر بدن با ذهن، فرآیند شگفت انگیزی است که از زمان روی کار آمدن دانش و کسب آگاهی در مورد تاثیر ذهن روی بدن، خود را نشان داده است. احساس بدن و تاثیر حال خوب و حتی حال بد روی آن قابل چشم پوشی نیست. وقتی تصمیم می گیرید یا احساس خشم را تجربه می کنید، دقیقا چند ثانیه قبل از آن اتفاق یا رویداد یا موضوعی باعث شده اند این حس به بدن منتقل شود و شما برای نبرد و جنگیدن با شخصی دیگر یا یک عامل خارجی آماده شوید. این حالت، برای کلیه احساسات دیگر مانند مهربانی، حال خوب، ناراحتی، عشق و غیره نیز چنین است.

چرخه ای به نام فکر و احساس مبدا تغییر ذهن با بدن است!

همیشه تاثیر افکار در موفقیت یا عبور از آن و تجربه شکست روی بدن و ناراحتی ها یا خوشحالی ها غیر قابل انکار بوده اند. به گفته دکتر جو دیسپنزا ما یک چرخه افکار و احساسات داریم که حالت دورانی دارد. فکر به تولید مواد شیمیایی برای تولید احساسات منجر می شود و بعد از دریافت این حس، به آن دائما و پیوسته فکر خواهید کرد. این فکر مداوم و چرخه ای که یک لحظه متوقف نمیشود، به حالت وجودی معروف است. حالت وجودی شما چیست؟ آیا در پی تغییر آن هستید؟

حتما این مطلب را بخوانید : خرید کتابهای صوتی جو دیسپنزا

احساس تان به خودتان چیست؟

احساسِ همیشگی تان به خودتان چیست؟ من همیشه مضطربم، من موفق نمی شوم هرگز، من تنبل هستم، من اعتماد به نفس بالایی دارم، من عجول هستم، من زیبا نیستم! همه این احساسات در همه افراد وجود دارند اما نباید از تاثیر ذهن و تغییر بدن با ذهن غافل شد. برای تغییر بدن با ذهن شما باید فراتر از این احساسات فکر و عمل کنید. به گفته دکتر جو دیسپنزا نیز تغییر به معنای «یک گام فراتر از آنچه هستید، فکر کنید» می باشد. بنابراین نباید خود را در احساسی که نسبت به خودتان دارید، محبوس و اسیر نگه دارید.

اما چرا تا وقتی این احساسات را تغییر ندهید تغییر بدن با ذهن حاصل نمی شود؟ زیرا همانطور که اشاره کردیم (در ابتدای این مطلب) اگر همواره به طور خودآگاه یا ناخودآگاه در پیِ تولید احساسات خشم گینانه یا مایوسانه نسبت به خودتان باشید، در واقع تغذیه ای که به بدن تان می دهید، همان احساسات است. و در نتیجه ی آن بدن شما چه خواهد کرد؟ بر این افکار و احساسات صحه خواهد گذاشت.

تغییر بدن با ذهن

چطور می توان به طور کامل تغییر بدن با ذهن را اجرایی کرد؟

برای پاسخ به این سوال، شما باید در میان پاراگراف های کتاب صوتی شکست عادتهای کهنه دکتر جو دیسپنزا بگردید و آن را کاملا درک کنید. تکنیک حال خوب، تغییر باور، و راههای رسیدن به موفقیت سایر مسائلی هستند که در این کتاب به طور کامل مطرح می شوند. بررسی پله ای و جزء به جزء این موارد به شما کمک می کند تا علاوه بر تغییر بدن با ذهن، بتوانید تسلط احساسات و موفقیت خود را به دست گرفته و پویا تر عمل کنید. این کتاب صوتی با صدای امیر سیاهی در سایت سکوی پرتاب جهت خرید شما، با قیمت مناسب درج شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با سایت سکوی پرتاب همراه باشید.

دیدگاه خود را ارسال نمایید

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در twitter
آموزش مراقبه افراد موفق باور ذهن تغییر افکار و باورها تغییر باور های درونی تغییر باورهای ذهنی تغییر دادن سرنوشت تغییر در زندگی تغییر زندگی تغییر پارادایم ذهنی تمرینات کنترل احساسات تکنیک های مراقبه خرید کتاب شکست عادت های کهنه خرید کتاب شکست عادتهای کهنه خرید کتاب ماورای طبیعی شدن خرید کتابهای جو دیسپنزا خرید کتاب های دکتر جو دیسپنزا دانلود کتاب صوتی ماورا دانلود کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن رضایت در زندگی روش تغییر افکار سکوی پرتاب ضمیر ناخودآگاه فیزیک کوانتوم و قانون جذب قانون جذب ماورای طبیعی شدن ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا مراقبه دکتر جو دیسپنزا پارادایم در روانشناسی پارادایم ذهنی چگونه مراقبه کنیم کتاب شکست عادت های کهنه کتاب شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی جو دیسپنزا کتاب صوتی دکتر جو دیسپنزا کتاب صوتی شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن سکوی پرتاب کتاب های جو دیسپنزا کتاب های صوتی جو دیسپنزا کتاب‌های جو دیسپنزا