استحاله چیست | چگونه میتوانیم با استحاله نیروی جنسی ثروتمند شویم

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
استحاله چیست

استحاله چیست | چگونه میتوانیم با استحاله نیروی جنسی ثروتمند شویم

برای اینکه بتوانیم از استحاله ی نیروی جنسی استفاده کنیم باید در ابتدا معنای آن را بدانیم، استحاله چیست، استحاله به معنای متحول شدن و تغییر حالت دادن است و جریانات ذهنی و افکار ما را به افکار دارای ماهیتی دیگر تغییر می‌دهد. وقتی صحبت از استحاله ی نیروی جنسی می شود عده ای فکر می‌کنند که نیروی جنسی خاصیتی دارد که می‌تواند برایشان ثروت خلق کند و برای عموم جای سوال است که چگونه می‌توان با استحاله ی نیروی جنسی پولدار شد.

در واقع نیروی استحاله برای ثروتمند شدن یک اصطلاح می باشد. همانطور که شواهد نشان می دهد، نیروی جنسی قدرتمند ترین نیروی بشر است، هنگامی که فردی با خواست خود تحریک شود تمام قوای او از جمله اراده، تخیل، شهامت و توانایی در او به وجود می‌آید که تا بحال برایش قابل درک نبوده است.

قدرت نیروی جنسی آنقدر باور نکردنی است که باعث شده افرادی گاهاً آبروی خودشان را به خطر بیاندازند. و صد البته که اگر از استحاله ی نیروی جنسی بدرستی استفاده کنید می‌توانید به پولدار ترین فرد در منطقه یا شهر خود تبدیل شوید.

چگونه میتوانیم با استحاله نیروی جنسی ثروتمند شویم

راز استحاله ی نیروی جنسی در پولدار شدن چیست؟

همانطور که متوجه شدید استحاله نیروی جنسی برای ثروتمندی برابر است با تبدیل شدن انرژی یا نیروی جنسی برای ثروتمندی و یا هر چیزی که مد نظر شماست. شاید بخواهید به یک موسیقی دان تبدیل شوید یا…
استحاله نیروی جنسی یک مفهوم کلی است، یعنی با ذخیره کردن انرژی جنسی خود و دور بودن از هر نوع پلیدی و چشم چرانی و شهوت از راه حرام انرژی جنسی خود را حفظ کرده و این انرژی قدرتمند چون در بدن شما در حال گردش است باعث زنده ماندن مغز می‌شود و کمک می‌کند مغز فعال تر عمل کند. نیروی جنسی قویترین محرکی است که می تواند ذهن انسان را به چنان شور و هیجانی برساند که او را به حس ششم و به منبع دریافت بی نهایت متصل کند.
می توانید با هر چیزی که مغزتان سریع به آن واکنش می دهد محرکهایتان را شناسایی کنید

حتما بخوانید: چطور ذهن خود را برنامه‌ریزی کنیم | ۴ قدم مهم برای برنامه ریزی صحیح ذهن

انواع محرکهای ذهن:

ذهن به محرک‌هایی بیشتر پاسخ می‌دهد که بتواند باعث تحریکش شود تا از این جهت بتواند به بالاترین ارتعاشات و تخیلات خود برسد، انواع محرک‌هایی ذهن مثل؛ میل جنسی، عاشق شدن ،تلقین کردن، گوش دادن به موسیقی، قدرت ، ثروت و…

انواع محرک های ذهن

میل جنسی می تواند به بهترین شکل ممکن ارتعاشات ذهن را تقویت کند تا افراد را وادار به فعالیت فیزیکی کند، نیروی جنسی نیرومند ترین محرک ذهنی است چرا که می‌تواند فرد را به یک نابغه تبدیل کند. به عبارتی می‌توان نیروی جنسی خود را به سمت کسب پول و ثروت هدایت کرد.

اگر شخصی از نظر جنسی بر انگیخته شود در بعد فیزیکی حاظر است برای رسیدن به خواسته ی جنسی خود هر کاری انجام دهد و او در واقع قصد دارد خود را راضی نگه دارد و اکنون اگر ما خروجی نیروی جنسی را از رابطه جنسی به رسیدن به اهداف تغییر دهیم می توانیم بهترین جواب را از ضمیر ناخودآگاه خود بگیریم که در مسیر موفقیت می تواند به ما کمک شایانی کند. علم استحاله ی نیروی جنسی بیش از دو هزار سال است که قدمت دارد و علمی نیست که یکی دو روزه به وجود آمده باشد. و در آخر هر چیزی که بتواند در ارتعاشات شما تأثیر بگذارد، محرک ذهنی است.

حتما بخوانید: موفقیت با ماورای طبیعی شدن

دیدگاه خود را ارسال نمایید

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در twitter
اثر افکار بر آب افراد موفق انرژی و افکار مثبت بازکردن چاکرا تعریف اعتماد به نفس تمرین انرژی ذهنی تکنیک های مراقبه خرید کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن خرید کتاب ماورای طبیعی شدن خرید کتاب های دکتر جو دیسپنزا خرید کتابهای صوتی جو دیسپنزا دانلود کتاب صوتی ماورا دانلود کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن ذهن ناخودآگاه راه های غلبه بر نفس رهایی از هوای نفسانی زنان با اعتماد به نفس زندگی در لحظه اکنون سکوی پرتاب ضمیر ناخودگاه قدرت انرژی افکار قدرت تمرکز ذهن قدرت ذهن برای ثروت قدرت ذهن بر جسم ماورا طبیعی کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا مبارزه با نفس در قرآن مراقبه دکتر جو دیسپنزا مراقبه صوتی موفقیت پاکسازی چاکراها چاکرا چیست کتاب صوتی جو دیسپنزا کتاب صوتی دکتر جو دیسپنزا کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن سکوی پرتاب کتاب های جو دیسپنزا کتاب های صوتی جو دیسپنزا کتابهای صوتی جو دیسپنزا کتابهای صوتی جودیسپنزا کتاب‌های جو دیسپنزا