استحاله چیست | چگونه میتوانیم با استحاله نیروی جنسی ثروتمند شویم

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
استحاله چیست

استحاله چیست | چگونه میتوانیم با استحاله نیروی جنسی ثروتمند شویم

برای اینکه بتوانیم از استحاله ی نیروی جنسی استفاده کنیم باید در ابتدا معنای آن را بدانیم، استحاله چیست، استحاله به معنای متحول شدن و تغییر حالت دادن است و جریانات ذهنی و افکار ما را به افکار دارای ماهیتی دیگر تغییر می‌دهد.

وقتی صحبت از استحاله ی نیروی جنسی می شود عده ای فکر می‌کنند که نیروی جنسی خاصیتی دارد که می‌تواند برایشان ثروت خلق کند و برای عموم جای سوال است که چگونه می‌توان با استحاله ی نیروی جنسی پولدار شد.

در واقع نیروی استحاله برای ثروتمند شدن یک اصطلاح می باشد. همانطور که شواهد نشان می دهد، نیروی جنسی قدرتمند ترین نیروی بشر است، هنگامی که فردی با خواست خود تحریک شود تمام قوای او از جمله اراده، تخیل، شهامت و توانایی در او به وجود می‌آید که تا بحال برایش قابل درک نبوده است.

قدرت نیروی جنسی آنقدر باور نکردنی است که باعث شده افرادی گاهاً آبروی خودشان را به خطر بیاندازند. و صد البته که اگر از استحاله ی نیروی جنسی بدرستی استفاده کنید می‌توانید به پولدار ترین فرد در منطقه یا شهر خود تبدیل شوید.

چگونه میتوانیم با استحاله نیروی جنسی ثروتمند شویم

راز استحاله ی نیروی جنسی در پولدار شدن چیست؟استحاله چیست

همانطور که متوجه شدید استحاله نیروی جنسی برای ثروتمندی برابر است با تبدیل شدن انرژی یا نیروی جنسی برای ثروتمندی و یا هر چیزی که مد نظر شماست. شاید بخواهید به یک موسیقی دان تبدیل شوید یا…
استحاله نیروی جنسی یک مفهوم کلی است، یعنی با ذخیره کردن انرژی جنسی خود و دور بودن از هر نوع پلیدی و چشم چرانی و شهوت از راه حرام انرژی جنسی خود را حفظ کرده و این انرژی قدرتمند چون در بدن شما در حال گردش است باعث زنده ماندن مغز می‌شود و کمک می‌کند مغز فعال تر عمل کند.

نیروی جنسی قویترین محرکی است که می تواند ذهن انسان را به چنان شور و هیجانی برساند که او را به حس ششم و به منبع دریافت بی نهایت متصل کند.
می توانید با هر چیزی که مغزتان سریع به آن واکنش می دهد محرکهایتان را شناسایی کنید

حتما بخوانید: چطور ذهن خود را برنامه‌ریزی کنیم | ۴ قدم مهم برای برنامه ریزی صحیح ذهن

انواع محرکهای ذهن:

ذهن به محرک‌هایی بیشتر پاسخ می‌دهد که بتواند باعث تحریکش شود تا از این جهت بتواند به بالاترین ارتعاشات و تخیلات خود برسد، انواع محرک‌هایی ذهن مثل؛ میل جنسی، عاشق شدن ،تلقین کردن، گوش دادن به موسیقی، قدرت ، ثروت و…

انواع محرک های ذهن

میل جنسی می تواند به بهترین شکل ممکن ارتعاشات ذهن را تقویت کند تا افراد را وادار به فعالیت فیزیکی کند، نیروی جنسی نیرومند ترین محرک ذهنی است چرا که می‌تواند فرد را به یک نابغه تبدیل کند. به عبارتی می‌توان نیروی جنسی خود را به سمت کسب پول و ثروت هدایت کرد.

اگر شخصی از نظر جنسی بر انگیخته شود در بعد فیزیکی حاظر است برای رسیدن به خواسته ی جنسی خود هر کاری انجام دهد و او در واقع قصد دارد خود را راضی نگه دارد و اکنون اگر ما خروجی نیروی جنسی را از رابطه جنسی به رسیدن به اهداف تغییر دهیم می توانیم بهترین جواب را از ضمیر ناخودآگاه خود بگیریم که در مسیر موفقیت می تواند به ما کمک شایانی کند. علم استحاله ی نیروی جنسی بیش از دو هزار سال است که قدمت دارد و علمی نیست که یکی دو روزه به وجود آمده باشد. و در آخر هر چیزی که بتواند در ارتعاشات شما تأثیر بگذارد، محرک ذهنی است.

حتما بخوانید: موفقیت با ماورای طبیعی شدن

دیدگاه خود را ارسال نمایید

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در twitter
آموزش مراقبه افراد موفق باور ذهن تغییر افکار و باورها تغییر باور های درونی تغییر باورهای ذهنی تغییر دادن سرنوشت تغییر در زندگی تغییر زندگی تغییر پارادایم ذهنی تمرینات کنترل احساسات تکنیک های مراقبه خرید کتاب شکست عادت های کهنه خرید کتاب شکست عادتهای کهنه خرید کتاب ماورای طبیعی شدن خرید کتابهای جو دیسپنزا خرید کتاب های دکتر جو دیسپنزا دانلود کتاب صوتی ماورا دانلود کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن رضایت در زندگی روش تغییر افکار سکوی پرتاب ضمیر ناخودآگاه فیزیک کوانتوم و قانون جذب قانون جذب ماورای طبیعی شدن ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا مراقبه دکتر جو دیسپنزا پارادایم در روانشناسی پارادایم ذهنی چگونه مراقبه کنیم کتاب شکست عادت های کهنه کتاب شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی جو دیسپنزا کتاب صوتی دکتر جو دیسپنزا کتاب صوتی شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن سکوی پرتاب کتاب های جو دیسپنزا کتاب های صوتی جو دیسپنزا کتاب‌های جو دیسپنزا