گذار از منفعل بودن به افزایش عملکرد شخصی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
افزایش عملکرد

تبدیل فکر به عمل و افزایش تمرکز، ابتدایی ترین کار هایی است که می توانید برای افزایش عملکرد خود و عملی کردن برنامه ریزی ها یا عمل کردن به کارهایی که به خودتان قول داده اید در طول هفته یا ماه آنها را انجام دهید، به ثمر برسانید. انجام این تبدیل و رساندن فکر به عمل و در نهایت به شدن یا بودن که در انگلیسی از آن به عنوانِ -to be- یاد میکنیم همه ی کاری است که شما باید انجام دهید.

این بودن، در اصل توانایی به کارگیری کلیه مهارت ها و دانش تان که دائما به روز می شود، برای تبدیل ِاصطلاحِ «بالقوه به بالفعل» است. در این مطلب با کمک آموخته هایی که در کتاب شکست عادتهای کهنه از دکتر جو دیسپنزا آموخته ایم، به شما کمک می کنیم تا به افزایش عملکرد در زندگی برسید و راه های افزایش انگیزه را بشناسید تا زندگی تان را تغییر دهید.

این مطلب را بخوانید : بررسی کتاب شکست عادتهای کهنه

ترک عادت

ترک عادت خود بودن و افزایش عملکرد

ذهن همه ی آدم ها از یادگیری و آموختن و بکارگیری آن در زندگی برای بهبود عملکرد لذت می برد. کاملا فکر اشتباهی است که گمان کنیم بعد از گذر از دوران کودکی و نوجوانی مغز عملا مانند درختی قطور، رشدش متوقف می شود و قابل تغییر نیست. با یادگیری و با وقوع یک رخداد مثل ضربه مغزی ما تغییرات عظیمی در مغز خود مشاهده خواهیم کرد که بر روی زندگی مان تاثیر خواهد گذاشت. اما این اطلاعات به چه دردی می خورند و قرار است چگونه روی افزایش عملکرد مان تاثیر گذار باشند.

در واقع با تغییر سیگنال های مغز، می توان روی تغییر و افزایش عملکرد ِشخصی مان تاثیر بگذاریم. اگر مطالب قبلی سایت سکوی پرتاب را چک کرده باشید، در مورد تاثیر فکر و تبدیل آن به عمل با ارسال سیگنال به بدن ممکن می شود. تا وقتی شما برنامه ریزی کنید و فقط آن را روی کاغذ بیاورید یا آرزو داشته باشید به یک بدن ایده آل، یک شغل ایده آل یا به یک زندگی لوکس برسید یا خیلی ساده، یک مدرک تحصیلی از یک دانشگاه برتر داشته باشید، همگی با ارسال سیگنال به بدن از طریق مغز و انجام کار ها ممکن می شود.

افزایش عملکرد

تولید احساسات جدید برای افزایش عملکرد

انجام فعالیت های جدید می تواند به احساسات نو و تازه منجر شود که این احساسات به صورت مستقیم بر روی زندگی ما تاثیر می گذارند. بازتاب احساسات در بدن ما باعث تولید تجربه های جدید می شود و به طور پیوسته کمک می کند تا هم احساس خوشایندی داشته باشیم و هم برای کسب تجربه های جدید، تلاش کنیم. برای تغییر زندگی و موفقیت در زندگی و افزایش عملکرد باید احساسات جدید را تجربه کنیم یا به بدن و مغز خود کمک کنیم تا در تولید احساسات ِتازه موفق شود.

انسانی که عمل نمی کند و زندگی اش راکد باقی می ماند، نمی تواند افزایش عملکردِ خاصی را در زندگی اش شاهد باشد. در ادامه همین روند شما به آموخته هایی که تا این لحظه کسب کرده اید، تجلی تازه ای می دهید.

خرید کتابهای صوتی جو دیسپنزا

در جمع بندی این صحبت ها در مورد افزایش عملکرد می توانیم بگوییم که تجربه های نو که به احساسات نو و جدید کمک می کنند، عواملی هستند که بار عاطفی دارند. بار عاطفی در هر تصمیم و هر تجربه یک میزان مشخص دارد. تصور کنید کاری انجام می دهید که تا به حال انجام نداده اید. این کار و عملیات هر چه که باشد، هیجان شما را بالا می برد.

مثلا اگر تا به امروز ورزش را در برنامه روزانه تان نداشته باشید، اگر فردا برای اولین بار ورزش کنید عملیات شیمیایی خاص در بدنتان رخ می دهد و منجر می شود، هورمون های شادی و رضایت در مغزتان ترشح شود. این ترشح موجب حال خوب و احساس جدید در شما می شود. مابقی کارها و عمل کردن به برنامه ریزی ها نیز چنین است. قرار نیست تا عملا فعالیت خارق العاده ای انجام دهیم تا به حال خوب دست یابیم یا افزایش عملکرد را در زندگی شخصی مان شاهد باشیم.

اما برای اینکه برنامه ریزی موفقی داشته باشیم و بتوانیم آن را کنترل شده پیش ببریم و در میانه کارها، آنها را رها نکنیم باید چه کنیم؟ پاسخ در لابلای صفحات کتاب شکست عادتهای کهنه است که در سایت ما یعنی سکوی پرتاب با صدای امیر سیاهی جهت خرید ِآسان شما قرار داده شده است.

دیدگاه خود را ارسال نمایید

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در twitter
آموزش مراقبه افراد موفق باور ذهن تغییر افکار و باورها تغییر باور های درونی تغییر باورهای ذهنی تغییر دادن سرنوشت تغییر در زندگی تغییر زندگی تغییر پارادایم ذهنی تمرینات کنترل احساسات تکنیک های مراقبه خرید کتاب شکست عادت های کهنه خرید کتاب شکست عادتهای کهنه خرید کتاب ماورای طبیعی شدن خرید کتابهای جو دیسپنزا خرید کتاب های دکتر جو دیسپنزا دانلود کتاب صوتی ماورا دانلود کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن رضایت در زندگی روش تغییر افکار سکوی پرتاب ضمیر ناخودآگاه فیزیک کوانتوم و قانون جذب قانون جذب ماورای طبیعی شدن ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا مراقبه دکتر جو دیسپنزا پارادایم در روانشناسی پارادایم ذهنی چگونه مراقبه کنیم کتاب شکست عادت های کهنه کتاب شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی جو دیسپنزا کتاب صوتی دکتر جو دیسپنزا کتاب صوتی شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن سکوی پرتاب کتاب های جو دیسپنزا کتاب های صوتی جو دیسپنزا کتاب‌های جو دیسپنزا