شاخص ترین و پرفروش ترین کتاب در بین کتاب های موفقیت چیست؟

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
کتاب های موفقیت

کتاب های موفقیت اصطلاحا کتاب هایی هستند که دید ما را به زندگی واقعی تغییر می دهند، رشد و توسعه فردی را شکل و ساختار می بخشند و کمک می کنند به جای آزمون و خطا، با گامهایی استوار و درست در مسیر اهداف مان پیش برویم و زندگی خوبی داشته باشیم.

شاید تعجب کنید، اما همه ی این موارد از کتاب های موفقیت بر می آیند. بهترین کتاب های موفقیت آنهایی هستند که یک دستورالعمل ساده و تکراری را به شما دیکته نمی کنند، بلکه براساس شرایط زندگی و ویژگی های فردی شما، کمک می کنند مسیر خود را در زندگی بیابید.

کتاب های موفقیت

هدف خود را از مطالعه ی کتاب های موفقیت تعیین کنید.

بسیار مهم است که به سن و سال، وضعیت زندگی و شرایط فکری و روحی خود فکر کنیم و برای رفع آنها تلاش کنیم. اصولا کتاب های موفقیت که به رشته تحریر در می آیند برای گروه سنی بزرگسالان هستند. اما برخی کتاب های خاص حتی برای نوجوانان نیز کاربرد دارند و به آنها کمک می کنند در ابتدای مسیر زندگی، راهی درست را در پیش بگیرند.

برای کسب موفقیت در زندگی، موفقیت تحصیلی، موفقیت شغلی برخی از کتاب ها بسیار مفید هستند و منبع مناسبی هستند تا بارها و بارها به آنها مراجعه کنیم و ذهن خود را برای زندگی به روز و آپدیت نگه داریم. تعیین هدف برای انتخاب لیست کتاب های موفقیت بسیار مناسب است. ممکن است شخصی برای بهبود و تغییر ذهن و فکر خود به سراغ این کتاب ها برود در حالی که شخصی دیگر نیازمند دریافت مشاوره با این کتاب ها جهت رسیدن به موفقیت شغلی و کاری است.

پس از تعیین هدف، باید از تجربه ی خوانش دیگران در این رابطه کمک بگیرید، که در این مطلب ما قصد داریم مهم ترین و پرفروش ترین کتاب موفقیت را به شما معرفی کنیم؛ کتاب شکست عادتهای کهنه اثر جو دیسپنزا. اما چرا این کتاب در بین سایر کتاب های موفقیت را انتخاب کنیم؟

کتاب شکست عادتهای کهنه در مورد تغییرات اساسی در زندگی صحبت می کند.

یکی از کتاب های موفقیت که در فروش و جلب توجه مخاطبان موفقیت خوبی کسب کرده است کتاب شکست عادتهای کهنه ی جو دیسپنزا است. اما به چه دلیل؟ در این کتاب دکتر جو دیسپنزا تمامی عوامل موثر برای تغییر دادن زندگی و صفر تا صد افکارمان را همچون ابزار هایی دم دست می بیند که قرار نیست برای پیدا کردنشان راه دوری برویم. این تفکر، در ابتدا تنها توسط این نویسنده ی شهیر در این کتاب بیان شده است.

بهترین کتاب های موفقیت

عادت های جدید می سازد.

یکی از جالب ترین مباحثی که در کتاب مطرح می شود، ساختن عادت است. کتاب شکست عادتهای کهنه به عنوان یکی از بهترین کتاب های موفقیت، فرمول موفقیت را به صورت یک دستورالعمل داخل کتاب مطرح می کند که به واسطه ی آن می توان  نبوغ، ذکاوت، هوش کیهانی، بخشندگی، آرامش و غیره را در خود پرورش داد. می توان این کتاب را کارخانه ی تولید عادت های جدید دانست (مانند معنای پنهانی که در عنوان این کتاب وجود دارد).

مباحث کتاب شکست عادتهای کهنه

از مباحث مهم و مفصل در این کتاب صحبت در مورد غلبه بر بدن، محیط اطراف، از بین بردن خود قدیمی، شما ی کوانتومی، کنترل زمان و مراقبه است. برعکس بسیاری از کتاب های موفقیت که مجموعا دارای جملات موفقیت و انگیزشی است، این کتاب تکیه بر ارائه راهکار جهت کسب موفقیت در زندگی دارد و این موفقیت را وابسته به عوامل مختلفی می داند.

برای اینکه به موفقیت برسیم (به گفته ی دکتر جو دیسپنزا در این کتاب) باید گام به گام پیش برویم و از خود قدیمی مان فاصله بگیریم. شاید در نگاه اول این کار آسان باشد، اما باید به عنوان یک راهنما، از این منبع الهام بگیرید و بتوانید به کرات به آن مراجعه کنید. پس می توان از جنبه ی دیگر، این کتاب در بین سایر کتاب های موفقیت و الهام بخش را یک راهنما در کل مسیر زندگی دانست؛ نه کتابی که فقط برای یکبار خواندن مناسب باشد.

البته صحبت در مورد این کتاب بسیار زیاد است و نمی توان کل آنچه که در صفحات آن درج شده است را در این مطلب توضیح داد. پیشنهاد سکوی پرتاب این است که این کتاب نفیس را که به نسخه صوتی توسط امیر سیاهی خوانده شده است را از سایت ما دریافت کرده و از محتوای آن بهره مند شوید.

دیدگاه خود را ارسال نمایید

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در twitter
آموزش مراقبه اعتماد به نفس افراد موفق باور ذهن تغییر افکار و باورها تغییر باور های درونی تغییر باورهای ذهنی تغییر دادن سرنوشت تغییر در زندگی تغییر زندگی تمرینات کنترل احساسات تکنیک های مراقبه خرید کتاب شکست عادتهای کهنه خرید کتاب شکست عادت های کهنه خرید کتاب ماورای طبیعی شدن خرید کتابهای جو دیسپنزا خرید کتاب های دکتر جو دیسپنزا دانلود کتاب صوتی ماورا دانلود کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن رشد فردی رضایت در زندگی روش تغییر افکار سکوی پرتاب ضمیر ناخودآگاه فیزیک کوانتوم و قانون جذب قانون جذب ماورای طبیعی شدن ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا مراقبه دکتر جو دیسپنزا موفقیت در زندگی چگونه مراقبه کنیم کتاب شکست عادتهای کهنه کتاب شکست عادت های کهنه کتاب صوتی جو دیسپنزا کتاب صوتی دکتر جو دیسپنزا کتاب صوتی شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن سکوی پرتاب کتاب های جو دیسپنزا کتاب های صوتی جو دیسپنزا کتاب‌های جو دیسپنزا