پاکسازی چاکراها | چاکرا چیست | پاکسازی ۷ چاکرا | بازکردن چاکرا

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
پاکسازی چاکراها

پاکسازی چاکراها | چاکرا چیست | پاکسازی ۷ چاکرا | بازکردن چاکرا

برای پاکسازی چاکراها در ابتدا باید بدانیم که اول چاکرا به چه معناست، به میدان ها یا مراکز موجود در بدن انسان، چاکرا گفته میشود، چاکرا در وجود تمام موجودات (انسان ها، گیاهان و جانوران) وجود دارد و هدف اصلی چاکرا ها ایجاد هماهنگی و تعادل در بدن است. چاکراها به دو بخش اصلی و فرعی تقسیم می‌شوند که چاکراهای فرعی ناچیز و بسیار کوچک هستند که قطر آن ها ۱ تا ۲ اینچ می‌باشد و بخش های کم اهمیت کالبد جسمانی را کنترل می‌کند و به آن‌ها انرژی می‌دهد.

چاکراهای ۷ گانه اصلی:

چاکراهای اصلی بسیار با اهمیت هستند و به ۷ چاکرای ریشه، خاجی، خورشیدی، قلب، گردن، چشم سوم و قلب تقسیم شده‌اند که هر کدام ویژگی ها و کار مخصوص به خود را انجام می دهند. برای پاکسازی چاکراها باید ابتدا از چاکرای ریشه شروع کرد زیرا اولین چاکرا ی اصلی است و بعد باید سراغ دیگر چاکرا ها رفت. برای پاکسازی چاکراها اگر بخواهید از چاکرایی غیر از چاکرای ریشه شروع کنید یا اینکه یکی در میان پیش بروید احتمالا با مشکل بر خواهید خورد.

چاکراهای ۷ گانه اصلی

چاکرا چطور کار میکند؟

می توان اینطور مثال زد، چاکراها درست همانند آبی می مانند که گل آلود شده اند (غیبت،دروغ، تفکر منفی و…) بنابراین باید از ابتدا پاکسازی چاکرا را اول از ریشه و به نوبت تا چاکرای تاج که در بالا ترین نقطه‌ بدن می‌باشد پیش ببریم. بنابراین ما نمی‌توانیم قبل از اینکه خروجی اول را باز کنیم سراغ خروجی دوم و سوم برویم در نهایت پاکسازی چاکرا به همین شکل صورت می‌گیرد.

حتما بخوانید: استحاله چیست | چگونه میتوانیم با استحاله نیروی جنسی ثروتمند شویم

تفاوت پاکسازی چاکرا با باز کردن چاکرا:

هنگامی که در مورد پاکسازی چاکراها صحبت می کنیم در واقع می‌خواهیم انرژی های جدید را جایگزین انرژی‌های سرکوب شده کنیم، ما برای پیشرفت تکاملی خود به پاکسازی چاکراها نیازمند هستیم. انرژی قسمت های مختلف بدن از طریق چاکراهای هفت گانه تأمین می‌شود. چاکراها رنگ های متنوعی دارند و هر رنگی تعیین کننده کارایی و خاصیت آن ها می‌باشد، چاکراها رنگ مخصوص به خود را دارند برای مثال، چاکرای ریشه قرمز است، چاکرای خاجی، نارنجی، چاکرای خورشیدی، زرد و….

تفاوت پاکسازی چاکرا با باز کردن چاکرا

باز کردن چاکراها به چه معناست؟

در باز کردن چاکراها، پاکسازی چاکرا صورت نمی‌گیرد در نتیجه انرژی‌های مثبت و منفی براحتی می توانند از هاله های بدن عبور کنند چرا که هاله ها پرده های نازکی از چاکراها هستند که قابلیت تشخیص خوب و بد را ندارند، بنابراین باید مراقب باشیم در چه جاهایی حضور داریم و در صورت گیر افتادن در انرژی‌های منفی، حالت تدافعی به خود بگیریم و از آن مکان دور شویم.

دلیلی برای پاکسازی چاکراها:

همانطور که میدانید بدن دارای ۷ چاکرای اصلی است که هر کدام از این قسمت ها وظیفه ی رسیدگی به آنچه که به آنها مربوط می‌شود را دارد. اگر به هر دلیلی این مراکز انرژی به درستی کار نکنند، اعضای حیاتی بدن ضعیف شده و فرد با مشکل بر می‌خورد. چاکراها از طریق شبکه های عصبی، احساسات و هورمون ها انرژی حیاتی برای اعضای اصلی بدن را تأمین می‌کنند.

رابطه‌ی پاکسازی چاکراها با کائنات:

پاکسازی چاکراها در سلامتی افراد بسیار مؤثر است و می‌تواند در برابر هر نوع عارضه یا بیماری ای از شما محافظت نماید با پاکسازی چاکراها می‌توانیم از ابتلا به مریضی جلوگیری کنیم و بدن خود را سلامت نگه داریم.
در سال ۱۹۳۷شخصی به نام کریلیان با عکس برداری از هاله های انرژی پی برد، بیماری قبل از به وقوع پیوستن در چاکراها ظاهر میشود در نتیجه می‌توان با پاکسازی چاکراها از بروز بیماری ها و مشکلات عصبی و… در به آشکارا شدن آن جلوگیری کرد.

هر چقدر انرژی درونی شما که نشأت گرفته از چاکراها است مثبت تر باشد، شما انرژی مثبت بیشتری به کائنات می‌فرستید و در عوض انرژی بیشتری هم از کائنات دریافت می‌کنید.

پاکسازی چاکراها با کائنات

حتما بخوانید: موفقیت با ماورای طبیعی شدن

رابطه‌ی چاکراها با سلامت بدن:

پاکسازی چاکراها ضامن سلامتی بدن شماست، در صورتی که مراکز انرژی بدن که همان چاکراها هستند، درست کار نکنند ممکن است از بیماری های جسمی و ذهنی یا خیلی بیماری های مزمن رنج بکشیم و شاید خیلی سخت بتوانیم آنها را درمان کنیم، بنابراین پیش‌گیری بهتر از درمان است. با پاکسازی چاکراها خواهید توانست سلامت خود را تنظیم کنید و برای این کار نیازمند انجام مراقبه، تمرین و مدیتیشن هستید.

پاکسازی چاکراها - چاکرا چیست

ذهن های پر از زباله:

ذهن در حالت عادی مملو از زباله است دقیقاً مثل آیینه ای که با غبار پوشیده باشد، ذهن همواره پر از هیاهوی گذراست و چه آگاهی داشته باشیم و چه آگاهی نداشته باشیم، آرزوها،خاطره ها و…. همگی در حال گذر هستند حتی زمانی که خوابیده ایم، پس برای حفظ سلامت جسمی و روحی خود با پاکسازی چاکراها برای همیشه زباله‌ها ی ذهنمان را دور بریزیم.

تحقیقات ثابت کرده اند، استرس، اندوه، خشم، نفرت و… تعداد گلبول‌های سفید خون را کاهش داده و سبب ضعیف شدن سیستم ایمنی بدن می‌شود در نتیجه انسان مستقبل انواع بیماری ها خواهد شد اما جایی برای نگرانی نیست چرا که با پاکسازی چاکراها می‌توان دوباره سلامتی را به بدن بازگرداند. پاکسازی چاکراها شما را قادر می سازد تا بتوانید با احساس حضور بیشتری زندگی کنید.

اقدام با توجه به کارایی چاکرا:

هر فکر منفی یا مثبتی که ذهن انسان پدید می‌آورد، دقیقاً جذب چاکرایی میشود که کارکردش مربوط به آن است به فرض مثال، کسی که اعتماد به‌ نفس پایینی دارد باید چاکرای شبکه خورشیدی یا چاکرا سوم خود را تقویت کند زیرا وقتی چاکرای شبکه خورشیدی و چاکرای سوم نامتعادل باشند شخص از خودش ناراضی است، همواره احساس کمبود می کند و خودش را دوست داشتنی نمی‌داند بنابراین اعتماد به نفسش هم کم است. با پاکسازی چاکراها می‌توانید خودی جدید خلق کنید، ثروتی عظیم کسب کنید و فردی موفق باشید.

با تقویت چاکرای ریشه پولدار شوید:

اگر از لحاظ مالی دچار مشکل هستید احتمالاً مشکلی برای چاکرای ریشه تان پیش آمده است، بنابراین باید با انجام مدیتیشن و مراقبه این قسمت را تقویت کنید و تعادل ایجاد کنید تا از لحاظ مالی به آن چیزی که میخواهید برسید. چاکراهای اصلی مسؤل جذب و پخش انرژی حیات در بدن و درست کردن کالبد جسمانی و اعضای مختلف آن را بر عهده دارند.

پاکسازی چاکراها - چاکرا چیست

پاکسازی چاکراها با تجسم نور سفید

در جای آرام و راحتی قرار بگیرید ، بنشینید و یا دراز بکشید ، سعی کنید بدن خود را شل و وانهاده کنید . می توانید از یک موسیقی آرام بخش در حین تمرین استفاده نمایید . چند نفس عمیق و آرام شکمی با مکث و حبس هوا و دم و بازدم از راه بینی انجام دهید ، سعی کنید تنفستون بدون صدا باشه ، حال چشمانتون رو به آرامی ببندید و با دم و باز دم ارام و آهسته در چشم ذهنتون شعاع نور بزرگ و روشنی را تجسم کنید و تصور کنید از این شعاع نور ، نوری سفید درخشان از ان ، به بالای سرتان ( چاکرای تاج ) می تابد ، تا انجا که می توانید و ممکن است این نور را درخشان و درخشانتر تصور کنید ، حال ببینید که این نور از بالای سرتان وارد بدنتان می شود و هر تیرگی و آلودگی را از یک یک چاکراهایتان پاک می کند . چاکرای تاج در بالای سرتان ، چاکراهای گوش در دو طرف سر و پس از آن چاکرای آجنا ، سپس نور سفید و درخشان به سمت پایین تر آمده چاکرای گلو و بعد از ان چاکرای قلب و حالا چاکرای شبکه ی خورشیدی در پشت ناف و چاکرای خاجی چند انگشت پایین تر از ناف و چاکرای ریشه در انتهای ستون فقرات را ببینید که تمام چاکراها روشن و درخشان می شوند و از هرگونه آلودگی پاک می شوند . در آخر با تکان دادن انگشتان دست و پا و سپس کل بدن از این حالت بیرون بیابید.

موفق باشید

دیدگاه خود را ارسال نمایید

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در twitter
آموزش مراقبه اعتماد به نفس افراد موفق باور ذهن تغییر افکار و باورها تغییر باور های درونی تغییر باورهای ذهنی تغییر دادن سرنوشت تغییر در زندگی تغییر زندگی تمرینات کنترل احساسات تکنیک های مراقبه خرید کتاب شکست عادتهای کهنه خرید کتاب شکست عادت های کهنه خرید کتاب ماورای طبیعی شدن خرید کتابهای جو دیسپنزا خرید کتاب های دکتر جو دیسپنزا دانلود کتاب صوتی ماورا دانلود کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن رشد فردی رضایت در زندگی روش تغییر افکار سکوی پرتاب ضمیر ناخودآگاه فیزیک کوانتوم و قانون جذب قانون جذب ماورای طبیعی شدن ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا مراقبه دکتر جو دیسپنزا موفقیت در زندگی چگونه مراقبه کنیم کتاب شکست عادتهای کهنه کتاب شکست عادت های کهنه کتاب صوتی جو دیسپنزا کتاب صوتی دکتر جو دیسپنزا کتاب صوتی شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن سکوی پرتاب کتاب های جو دیسپنزا کتاب های صوتی جو دیسپنزا کتاب‌های جو دیسپنزا