بررسی کامل کوانتوم قانون جذب و میدان های انرژی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
کوانتوم قانون جذب

بررسی کامل کوانتوم قانون جذب و میدان های انرژی:

در این مقاله می ‌خواهیم در رابطه با میدان های انرژی انسان  و کوانتوم قانون جذب توضیح دهیم. به طور کلی همان طور که در مقاله های رشته زبان اشاره نمودیم، انسان دارای نیرو های بسیار قوی است. این نیرو های بسیار پر انرژی باعث شده اند که انسان به یک میدان انرژی بسیار قوی تبدیل گردد. شدت بزرگی این میدان از هر فردی به فرد دیگر قابل تغییر است.

در واقع این میدان به علت شارژ الکتریکی سلول ها به وجود آمده و هرچقدر شارش آن ها بیشتر باشد، میدان انرژی انسانی یک فرد نیز بیشتر خواهد بود. برخی از افراد میدان انرژی بدن انسانی بسیار بزرگی دارند و از این انرژی فراوان می توانند به دیگران نیز منتقل نمایند. همه ی شما حتما این امر را تجربه کرده که وقتی با فردی صحبت می کنید، حال و هوای بسیار خوبی را کسب می نمایید.

در واقع به اصطلاح می گویند که آن فرد بسیار پر انرژی است و با دیدن آن شاداب می ‌شویم. اما باید بدانید که انرژی میدان مغناطیسی آن فرد بسیار زیاد بوده و همین موضوع است که باعث می ‌شود شما انرژی های مثبت را از آن دریافت نمایید. تصور کنید یک انسان را که هاله ای دورش را فراگرفته است. این هاله دایره شکل را در واقع میدان های انرژی آن تصور کنید.

فردی که دارای میدان انرژی بیشتری باشد حتی از راه دور و حتی با رد شدن از کنار شما نیز آن انرژی مثبت را به شما منتقل می گرداند. افرادی که همواره افکاری مثبت دارند و به چیز های بسیار خوب فکر می کنند، جزو آن دسته از کسانی هستند که میدان های انرژی زیادی دارند. اما برعکس افراد مضطرب و پر استرس با افکار بد دارای میدان های انرژی کم بوده و انرژی آن ها کاملا منفی است.

میدان های انرژی، کوانتوم قانون جذب

اهمیت میدان های انرژی، کوانتوم قانون جذب بر زندگی:

 جالب است بدانید که تمامی توضیحاتی که این روزها به طور علمی دانشمندان به آن ها دست می ‌یابند. گذشتگان از آن ها یاد کرده اند اما آن ها دلیلی برای اثبات سخن های خود نداشته اند. چراکه تنها با یک ضرب المثل سر و ته آن را به هم می آورند. اما مسلماً شنیده‌ اید که درگذشته فردی را نحس می نامیدند. در واقع نحسی همان معنی را می دهد که آن فرد دارای افکار بسیار منفی می باشد یا این که می گویند فلانی دارای سقه سیاه است. یعنی او به افکار منفی فکر می‌ کند و افکار منفی نیز همواره او را جذب می نمایند.

 

میدان های انرژی، کوانتوم قانون جذب

نقد میدان واحد کوانتومی و کوانتوم قانون جذب:

 مسئله دیگر کوانتوم قانون جذب می باشد. نکته مهمی که وجود دارد این است که میدان کوانتومی چیست؟ همه ی ما با قانون جذب آشنایی داریم. شما در کتاب‌ های سایت سکوی پرتاب نیز می توانید اطلاعات بسیار زیادی را از قانون جذب به دست آورید. علاوه بر آن با استفاده از کتاب های موجود در سایت سکوی پرتاب می توانید به فیزیک کوانتوم و قانون جذب پی ببرید و کاملاً با آن آشنا باشید. اما مسئله مهم این است که شما با یادگیری فرمول میدان کوانتومی می ‌توانید به تعریف ساده تری از قانون جذب بپردازید.

میدان کوانتومی را در حدود سال ۱۹۰۰ که یک فیزیکدان آلمانی که ماکس پلانک نام داشت، کشف کرد. همچنین فرمول میدان کوانتومی و فیزیک کوانتوم را نیز او بیان نمود. در واقع او در کنترل قانون جذب بیان می کند که انسان از ذره های کوچک انرژی به نام کوانتا می تواند، استفاده کند و اتفاقات پیش روی خود را رقم بزند که به معنای بسته و دانه های بسیار کوچک انرژی است. اگر شما سعی کنید که این بسته های انرژی را از نوع مثبت جذب کنید، مسلما دارای زندگی شاد و سرتاسر خوشبختی خواهید بود. در غیر این صورت اتفاقاتی برعکس بروز خواهد بود.

رابطه کوانتوم و قانون جذب بسیار در هم تنیده است. همواره افرادی هستند که در رابطه با ارتباط مستقیم این دو مورد سوال های بسیار زیادی می پرسند. ما به آن ها می ‌گوییم که می ‌توانند به سایت سکوی پرتاب مراجعه کنند و هر آن چه نیاز دارند، را در سایت سکوی پرتاب به دست آورند. اما به طور خلاصه باید بگوییم که در رابطه با سوال آن‌ ها موضوع مهم دیگری وجود دارد و آن هم این است که افکار ما می‌ توانند بسیار پر قدرت باشند و روی سرنوشت ما تاثیر گذار باشند. پس قدرت خود را بشناسید و از آن استفاده نمایید.

میدان های انرژی، کوانتوم قانون جذب

دیدگاه خود را ارسال نمایید

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در twitter
اثر افکار بر آب افراد موفق انرژی و افکار مثبت بازکردن چاکرا تعریف اعتماد به نفس تمرین انرژی ذهنی تکنیک های مراقبه خرید کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن خرید کتاب ماورای طبیعی شدن خرید کتاب های دکتر جو دیسپنزا خرید کتابهای صوتی جو دیسپنزا دانلود کتاب صوتی ماورا دانلود کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن ذهن ناخودآگاه راه های غلبه بر نفس رهایی از هوای نفسانی زنان با اعتماد به نفس زندگی در لحظه اکنون سکوی پرتاب ضمیر ناخودگاه قدرت انرژی افکار قدرت تمرکز ذهن قدرت ذهن برای ثروت قدرت ذهن بر جسم ماورا طبیعی کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا مبارزه با نفس در قرآن مراقبه دکتر جو دیسپنزا مراقبه صوتی موفقیت پاکسازی چاکراها چاکرا چیست کتاب صوتی جو دیسپنزا کتاب صوتی دکتر جو دیسپنزا کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن سکوی پرتاب کتاب های جو دیسپنزا کتاب های صوتی جو دیسپنزا کتابهای صوتی جو دیسپنزا کتابهای صوتی جودیسپنزا کتاب‌های جو دیسپنزا