دنیای فیزیک کوانتوم چطور قانون جذب را به اثبات می رساند؟

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
دنیای فیزیک کوانتوم

تعریف علم کوانتوم چیست؟

تعریف علم کوانتوم چیست؟ برای قانون جذب و فیزیک کوانتوم انیمیشن، فیلم و مطالب تخصصی مختلفی تولید می شود. چرا؟ به این دلیل که دنیای فیزیک کوانتوم دنیای امروز ما را تغییر داد. پذیرش این جمله شاید سخت باشد. آشنایی با علم کوانتوم توضیح بسیار بلند بالا و مفصلی را می طلبد. اما کسب اطلاعات ابتدایی در مورد دنیای فیزیک کوانتوم به شما کمک می کند تا برای یادگیری های بعدی و افزایش اطلاعات عمومی از دنیای علم فیزیک کوانتوم بیشتر و بهتر ترغیب شوید.

تولد دنیای فیزیک کوانتوم و قانون جذب

آشنایی با فیزیک کوانتوم برای آن دسته از کسانی که چندان آگاهی در مورد این علم ندارند، می تواند دشوار باشد. اما اگر دنیای فیزیک کوانتوم به زبان ساده به شما توضیح داده شود، در درک بهتر آن بسیار کمک کننده است. فیزیک کوانتوم از سالهای ابتدایی قرن بیستم حیات خود را آغاز نمود.

در ابتدا ارائه توضیح برای برخی ایده ها، و نظریات در فیزیک کلاسیک بسیار دشوار و سخت بود. با روی کار آمدن فیزیک کوانتوم قانون جذب نیز توجه بیشتری را به خود جلب کرد و کانسپت مستفلی یافت. از این رو، می توان قانون جذب را به اسرار علم کوانتوم ارتباط داد. چرا که در کتاب های معتبری که در این زمینه نگارش می شود نیز عجایب علم کوانتوم به قانون جذب به طور جالب توجهی ربط داده می شود.

دنیای فیزیک کوانتوم

قانون جذب در فیزیک کوانتوم همچو قانون جاذبه

با بیان قانون جاذبه و گرد بودن زمین توسط دانشمندان مشهور، کمتر کسی به حرف آنها استناد کرده و عده ی کثیری از افراد، دانشمندان را به دیوانگی و پرداختن به دروغ متهم کردند. امروزه نیز دلایل و شواهد برای اثبات قانون جذب همچو جاذبه در حال توسعه است (با اینکه توسط عموم مردم مورد پذیرش واقع نشده) و تنها در دنیای فیزیک کوانتوم به آن پرداخته شده است. پس نمی توان از ارتباط فیزیک کوانتوم و قانون جذب غافل ماند و به این نکته اشاره نکرد که این قانون نقش بسزایی در جهان پیرامون ما ایفا می کند، هر چند که از آن بی خبر هستیم.

دنیای فیزیک کوانتوم توضیح می دهد که جزئی ترین ذرات انرژی، چه هستند. ارتباط بین جنبش و تراز بندی انرژی در مورد قانون جذب نیز به طور واضحی تعریف شده است. نقطه ی اتصال و در واقع تقاطع بین علم کوانتوم و قانون جذب در همینجاست.

اصول دنیای فیزیک کوانتوم

فیزیک کوانتوم می گوید اتم و الکترون های آن دور هسته می چرخند که ما به آن لقب «ماده» می دهیم. در کوانتوم واقعیت به ما بستگی دارد. به چه معنی؟ در اصل یعنی اینکه اگر انسان حضور فیزیکی نداشته باشد، اتم محدوده خود را از دست داده و کل این ساختار زیر سوال می رود و در نهایت واقعیت های پذیرفته شده، از بین می روند. پس بدون حضور تفکر، اتم و ذره و در کل جهان مادی نیز وجود ندارد.

پس وقتی اتم مشاهده نشود، محو و گسترده می شود. در این روند محو شدن در طی مشاهده گسترده شدن اتم در دنیای فیزیک کوانتوم، عدم قطعیت به وجود می آید. حال از این اصول در دنیای فیزیک کوانتوم می توان چه نتیجه ای گرفت؟ بله، احتمالات نشدنی نیستند.

فیزیک کوانتوم

در هم تنیدگی در دنیای فیزیک کوانتوم

یک آزمایش در این رابطه انجام شده است که علم فیزیک کوانتومی و کاربرد علم کوانتوم به ما بیش از پیش قانون جذب را توضیح می دهد و تفسیر می کند. به این آزمایش نام «دو شکاف» داده اند. در اصل در این آزمایش این حقیقت به اثبات می رسد که وقتی ذرات را مشاهده می کنیم، در واقع می توانیم تغییر رفتارشان را ببینیم. اگر در دنیای فیزیک کوانتوم بخواهیم اجسامی که با یکدیگر مرتبط هستند،  را بدون حضور دیگری توضیح دهیم این کار تقریبا و دقیقا غیر ممکن خواهد بود؛ چرا که هر دو این موارد به هم مرتبط هستند.

در صورتی که این دو جسم را از هم فاصله دهیم هر دو تغییرات یکسان و متناسبی نسبت به یکدیگر پیدا می کنند. قانون جذب نیز توضیح می دهد که تغییر افکار و باور های شما در این دنیا تا چه حد می توانند بر روی شیوه زندگی و تغییر شرایط آن نقش داشته باشند. چرا که در این جهان همه چیز از صفر تا صد در هم تنیده هستند.

این سری توضیحات و سایر اطلاعات دیگر در مورد قانون جذب و تغییر مسیر افکار و زندگی را در سایت سکوی پرتاب می توانید به راحتی مطالعه نمایید. همچنین امکان استفاده  و تهیه کتاب های صوتی مفید و غنی برای تغییر افکار در سکوی پرتاب وجود دارد.

در هم تنیدگی در دنیای فیزیک کوانتوم

دیدگاه خود را ارسال نمایید

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در twitter
آموزش مراقبه افراد موفق باور ذهن تغییر افکار و باورها تغییر باور های درونی تغییر باورهای ذهنی تغییر دادن سرنوشت تغییر در زندگی تغییر زندگی تغییر پارادایم ذهنی تمرینات کنترل احساسات تکنیک های مراقبه خرید کتاب شکست عادت های کهنه خرید کتاب شکست عادتهای کهنه خرید کتاب ماورای طبیعی شدن خرید کتابهای جو دیسپنزا خرید کتاب های دکتر جو دیسپنزا دانلود کتاب صوتی ماورا دانلود کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن رضایت در زندگی روش تغییر افکار سکوی پرتاب ضمیر ناخودآگاه فیزیک کوانتوم و قانون جذب قانون جذب ماورای طبیعی شدن ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا مراقبه دکتر جو دیسپنزا پارادایم در روانشناسی پارادایم ذهنی چگونه مراقبه کنیم کتاب شکست عادت های کهنه کتاب شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی جو دیسپنزا کتاب صوتی دکتر جو دیسپنزا کتاب صوتی شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن سکوی پرتاب کتاب های جو دیسپنزا کتاب های صوتی جو دیسپنزا کتاب‌های جو دیسپنزا