معرفی روش های موثر برنامه ریزی ذهنی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
برنامه ریزی ذهنی

برنامه ریزی ذهنی برای رسیدن به موفقیت

برنامه‌ ریزی ذهنی یکی از راههای رسیدن به موفقیت است. اغلب انسان ها از موفقیت ترس دارند. در واقع انسان ها  این را باور ندارند که ممکن است به موفقیت برسند. افراد زمانی که به موفقیت نزدیک می شوند دائما به این فکر می کنند که اتفاقی باعث می شود دوباره شکست بخورند. شما با تغییر باورهای ذهنی خود می‌توانید لذت موفقیت در زندگی را بچشید. هر شخصی باید بتواند با ذهن نیمه هوشیار خود ارتباط برقرار کند.

این ارتباط منجر به تسلط بر ذهن نیمه هوشیار می شود. زیرا این تسلط به فهمیدن اسرار ذهن نیمه هوشیار شما کمک بسیاری خواهد کرد. ذهن نیمه هوشیار همان ذهن ناخودآگاه است. زمانی که ذهن نیمه هوشیار موضوع یا موردی را قبول کند در واقعیت و جهان بیرونی آن موضوع برای شما اتفاق خواهد افتاد. برای مثال در بسیاری از مواقع افراد هدفی را انتخاب می کنند اما نمی توانند تصور کنند که به آن هدف می رسند. بنابراین تا زمانی که ذهن نیمه هوشیار چیزی را باور نکند دسترسی به آن هدف امکان پذیر نخواهد بود.

شما باید ابتدا در ذهن هدفی را که می خواهید ببینید تا در واقعیت به آن برسید. شما با همسو کردن ذهن نیمه هوشیار با اهداف خود به اسرار ذهن نیمه هوشیار دست پیدا می کنید. یکی از راههای رسیدن به موفقیت این است که هدف را به ضمیر ناخودآگاه  بفرستید و با تکرار آن را در عمق ضمیر ناخودآگاه خود جا دهید. از طرفی برنامه‌ریزی ذهنی باعث می شود که با هدف فرستاده شده شما در ذهن مخالفتی نشود. ذهن فوق هوشیار به شما کمک خواهد کرد که زودتر به اهداف خود برسید.

برنامه ریزی ذهنی

روش های برنامه ریزی ذهنی

شما با ذهن هوشیار می توانید برنامه ریزی موفق داشته باشید. یکی از روش های برنامه‌ریزی ذهنی نوشتن با ذهن هوشیار است. شما با کمک ذهن هوشیار خود باید اهداف و خواسته هایتان را بر روی کاغذ بنویسید و آنها را جلوی چشم قرار دهید.

در این صورت هدف جزئی از ذهن نیمه هوشیار شما خواهد شد که باید به دست بیاید. برخی از افراد تا مطلبی را نشنوند نمی‌توانند آن را درک کنند. بنابراین شنیدن در برنامه‌ریزی ذهنی بسیار موثر است. برای تسلط بر ذهن نیمه هوشیار باید جملات تاکیدی مثبت را با اعتماد به نفس با خود تکرار کنید. این امر باعث می شود جملات تاکیدی مثبت به یک عادت تبدیل شوند. در نهایت این جملات مثبت به صورت ناخودآگاه در زندگی شما جاری خواهند شد.

ذهن هوشیار

شما با تغییر باورهای ذهنی و استفاده از جملات تاکیدی مثبت می توانید به ذهن فوق هوشیار دست پیدا کنید. همچنین شما با تصویر سازی می توانید آگاهانه بر روی ضمیر ناخودآگاه خود اثر بگذارید و محدودیت های ذهن خود را بشکنید. شما با خواندن کتاب های صوتی جو دیسپنزا می‌توانید ذهن هوشیار خود را آماده کرده و توسط آن برای ذهن نیمه هوشیار خود برنامه ریزی کنید. کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن در ارائه روش های برنامه ریزی به شما کمک شایانی خواهد کرد.

دیدگاه خود را ارسال نمایید

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در twitter
آموزش مراقبه افراد موفق باور ذهن تغییر افکار و باورها تغییر باور های درونی تغییر باورهای ذهنی تغییر دادن سرنوشت تغییر در زندگی تغییر زندگی تغییر پارادایم ذهنی تمرینات کنترل احساسات تکنیک های مراقبه خرید کتاب شکست عادت های کهنه خرید کتاب شکست عادتهای کهنه خرید کتاب ماورای طبیعی شدن خرید کتابهای جو دیسپنزا خرید کتاب های دکتر جو دیسپنزا دانلود کتاب صوتی ماورا دانلود کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن رضایت در زندگی روش تغییر افکار سکوی پرتاب ضمیر ناخودآگاه فیزیک کوانتوم و قانون جذب قانون جذب ماورای طبیعی شدن ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا مراقبه دکتر جو دیسپنزا پارادایم در روانشناسی پارادایم ذهنی چگونه مراقبه کنیم کتاب شکست عادت های کهنه کتاب شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی جو دیسپنزا کتاب صوتی دکتر جو دیسپنزا کتاب صوتی شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن سکوی پرتاب کتاب های جو دیسپنزا کتاب های صوتی جو دیسپنزا کتاب‌های جو دیسپنزا