معرفی فواید مدیتیشن و تاثیر آن بر قانون جذب

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
فواید مدیتیشن

فواید مدیتیشن بسیار زیاد است. در واقع فرد با مدیتیشن به اعماق وجود خود سفر کرده و به آرامش روحی فراوانی دست پیدا می‌کند. چاکرا دروازه ارتباط کالبد انرژی با دنیای بیرون است. در بدن انسان چاکراهای مختلف با سطح انرژی های متفاوت وجود دارد. فرد با استفاده از چاکرا می تواند انرژی حیاتی را دریافت، استفاده و تخلیه کند. انجام مدیتیشن به دلیل ایجاد آرامش روحی و شادی فراوان در فرد تاثیر بسیار زیادی بر قانون جذب خواهد داشت. مدیتیشن با سبک های مختلف قابل اجرا است. شما باید از طریق آزمون و خطا بهترین سبک مدیتیشن را انتخاب کنید.

فواید مدیتیشن

معرفی فواید مدیتیشن

مدیتیشن بر قسمت های مختلف جسم و ذهن اثر می گذارد. یکی از فواید مدیتیشن افزایش تمرکز است. افرادی که تحت فشارهای روحی و یا افسردگی و یا استرس قرار دارند می‌توانند از طریق مدیتیشن فشارهای روحی خود را کاهش دهند. از دیگر فواید مدیتیشن تقویت حافظه است. تقویت حافظه و آرامش ذهنی تاثیر قانون جذب را دوچندان می کنند.  شما با افزایش تاثیر قانون جذب راحت تر به موفقیت در زندگی دست پیدا کنید. از طرفی قدرت تصمیم گیری در افرادی که مدیتیشن انجام می دهند بهبود پیدا می کند. بنابراین شما به راحتی نسبت به تغییر باورهای ذهنی خود اقدام خواهید کرد. برنامه ریزی ذهن و منظم کردن افکار و احساسات از دیگر فواید مدیتیشن است.

قانون جذب

 یکی دیگر از فواید مدیتیشن کند شدن روند پیری است. همانطور که در بالا اشاره کردیم مدیتیشن در قانون جذب بسیار تاثیرگذار است. با انجام مدیتیشن بهتر می توانید از تلومرهای موجود در انتهای کروموزوم های خطی محافظت کنید. این امر روند پیری را کاهش می دهد. شما با قرار گرفتن در یک محیط آرام و با کشیدن نفس های عمیق می توانید مدیتیشن را انجام دهید. ابتدا بر روی دم و بازدم خود تمرکز کرده و نفس هایتان را بشمارید. در حین انجام مدیتیشن ذهن شما به عوامل بسیار زیادی واکنش نشان می دهد. توصیه می‌کنیم در این حال لبخند بزنید و آرامش و تمرکز را به ذهن خود برگردانید.

حتما بخوانید : کتاب شکست عادت های کهنه

شما با پشتکار و تمرین درست مدیتیشن می توانید به موفقیت در زندگی دست پیدا کنید. یکی از نکات مهم انجام مدیتیشن و قانون جذب این است که به آن متعهد باشید و در هر شرایطی حتی به مدت زمان کوتاه تر آن را انجام دهید. شما با انجام مدیتیشن بر قانون جذب تاثیر گذاشته و می توانید به اهداف و آرزوهای خود دست پیدا کنید. با توجه به فواید مدیتیشن انجام آن امری مهم به حساب می آید. در کتاب معروف ماورا طبیعی شدن جو دیسپنزا می توانید با چگونگی انجام مدیتیشن بیشتر آشنا شوید. توصیه می کنیم کتاب صوتی جو دیسپنزا   مطالعه بفرمایید. با کلیک بر روی جو دیسپنزا به راحتی وارد سایت سکوی پرتاب خواهید شد.

دیدگاه خود را ارسال نمایید

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در twitter
آموزش مراقبه افراد موفق باور ذهن تغییر افکار و باورها تغییر باور های درونی تغییر باورهای ذهنی تغییر دادن سرنوشت تغییر در زندگی تغییر زندگی تغییر پارادایم ذهنی تمرینات کنترل احساسات تکنیک های مراقبه خرید کتاب شکست عادت های کهنه خرید کتاب شکست عادتهای کهنه خرید کتاب ماورای طبیعی شدن خرید کتابهای جو دیسپنزا خرید کتاب های دکتر جو دیسپنزا دانلود کتاب صوتی ماورا دانلود کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن رضایت در زندگی روش تغییر افکار سکوی پرتاب ضمیر ناخودآگاه فیزیک کوانتوم و قانون جذب قانون جذب ماورای طبیعی شدن ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا مراقبه دکتر جو دیسپنزا پارادایم در روانشناسی پارادایم ذهنی چگونه مراقبه کنیم کتاب شکست عادت های کهنه کتاب شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی جو دیسپنزا کتاب صوتی دکتر جو دیسپنزا کتاب صوتی شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن سکوی پرتاب کتاب های جو دیسپنزا کتاب های صوتی جو دیسپنزا کتاب‌های جو دیسپنزا