توصیف ذره کوانتوم و میدان مغناطیسی از نگاه جو دیسپنزا

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
ذره کوانتوم و میدان مغناطیسی

توصیف ذره کوانتوم و میدان مغناطیسی از نگاه جو دیسپنزا:

ذره کوانتوم چیست؟ در واقع ذره کوانتوم ذره های ریز و کوچکی هستند که دارای انرژی می باشند. به همین دلیل ما کوانتوم قانون جذب را نیز داریم. در قانون کوانتوم بیان می شود که افکار انسان دارای انرژی است. این انرژی ها به صورت طرح کوانتومی باشند و تمام اطراف یک فرد را احاطه می کنند. قوانین کوانتوم بیان می نماید که شما زمانی که افکار مثبتی دارید این افکار مثبت از شما به محیط اطرافتان انتشار پیدا می‌ کند.

از این رو هاله ای از انرژی های بسیار کوچک مثبت دور تا دور شما را فرا می گیرد. هر چقدر میزان انرژی مثبت شما بیشتر باشد در واقع می‌ توانید ذره کوانتوم های خود را به دیگران انتقال دهید. این هاله بزرگ پر از انرژی که اطراف شما را فرا می گیرد میدان ‌مغناطیسی نام دارد. طبق نظریه کوانتومی ذرات، ذره کوانتوم با دیگر ذرات به طور کاملاً منظم در مدار خاصی قرار دارند و شکل هندسی منظمی را دور تا دور شما ایجاد می کنند.

این شکل دایره ای می باشد، به همین جهت باید بدانید که در تئوری میدان یکپارچه گفته می شود که تمامی انرژی ها به طور کاملاً یکدست و یکپارچه در اطراف شما انتشار پیدا می کنند. یعنی در واقع در میدان مغناطیسی شما تمامی ذره های کوانتوم به صورت یکدست پخش شده اند. با توجه به این موضوع نظریه میدان مغناطیسی یکپارچه نیز روی کار آمده است. این نظریه به طور کاملاً علمی بیان می ‌نماید که هر بخش از میدان مغناطیسی دارای انرژی برابر با بخش دیگری می باشد.

ذره کوانتوم و میدان مغناطیسی

بررسی نظریه میدان یکپارچه با توجه به تعاریف ذره کوانتوم و میدان مغناطیسی:

نظریه میدان یکپارچه به اندیشمندان کمک می کند تا آن ها بتوانند ذره کوانتوم و میدان مغناطیسی را بهتر شناخته و همچنین با به کارگیری افکار مثبت بتوانند تغییرات بزرگی در زندگی افراد به وجود آورند. زمانی که شما وارد دنیای بزرگ تأثیر افکار مثبت در زندگی خود می شوید به دنیای عجیب و غریبی پا گذاشته اید. اما به یقین می‌ توانیم بگوییم که این دنیای عجیب و غریب حقیقتی بیش نیست. این روز ها اگرچه تحقیقات زیادی در رابطه با میدان مغناطیسی و ذره کوانتوم انجام می شود، اما به طور کلی نمی توان گفت که این مسئله در بین افراد رواج دارد.

ما به شما توصیه می کنیم که از دیگران پیشی بگیرید و برای آینده ‌ای خوب و درخشان بجنگید. یکی از راه های بسیار مهمی که شما را می‌ تواند به این مسائل نزدیک کند و به آشنایی شما با افکار مثبت و تاثیر آن در زندگی تان بینجامد، مطالعه برخی از کتاب ها است.

جو دیسپنزا، ماورای طبیعی شدن را به صورت یک کتاب منتشر نموده و به همین خاطر در کتاب ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا شما می توانید تاثیر تمامی این قوانین را بر زندگی به طور کاملاً مشهود ببینید. جالب است بدانید که در کتابهای جو دیسپنزا و حتی کتاب صوتی جودیسپنزا موجود در سایت سکوی پرتاب مثال های کاملا واقعی برای شما زده شده است تا شما بتوانید به این موارد ایمان بیاورید و با به کارگیری آن ها در زندگی خود گام بزرگی در راستای خوشبختی برداشته باشید.

ذره کوانتوم و میدان مغناطیسی

کتاب ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا:

در این کتاب بیان می ‌شود که چگونه زمانی که همه پزشکان از بهبود دکتر جو دیسپنزا نا امید شده بودند، او توانست با کنترل افکار خود این مسئله به این مهمی را حل کند و باعث شود که با تفکر درمانی دوباره به زندگی سابق خود برگردد. زمانی که یک نفر می ‌تواند این کار را انجام دهد، چرا شما برای یک بار هم که شده این کار را امتحان نکنید؟ کتاب های بسیار زیادی در رابطه با افکار مثبت نگارش شده اند. در همه کتاب ها مثال هایی از افراد زده شده که توانسته اند با کنترل فکر خود مشکلات خود را حل نمایند.

عامل اصلی تمامی مواردی که ذکر شد، قدرت اندیشه و روح بزرگ انسان است. انسان دارای روح بزرگ و قدرتمندی است که می تواند تنها با اراده و تفکر به حل بسیاری از مسائل زندگی خود بپردازد. اگرچه تا به کنون این قدرت نادیده گرفته شده اما دیر یا زود همه افراد به قدرت بزرگ روح خود پی می برند و سعی می ‌کنند که با آن آشنا شوند. در این میان افرادی می ‌توانند از دیگر افراد پیشی بگیرند که زودتر از همه به این یقین رسیده و به کنترل افکار خود پرداخته اند.

ذره کوانتوم و میدان مغناطیسی

دیدگاه خود را ارسال نمایید

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در twitter
آموزش مراقبه اعتماد به نفس افراد موفق باور ذهن تغییر افکار و باورها تغییر باور های درونی تغییر باورهای ذهنی تغییر دادن سرنوشت تغییر در زندگی تغییر زندگی تمرینات کنترل احساسات تکنیک های مراقبه خرید کتاب شکست عادتهای کهنه خرید کتاب شکست عادت های کهنه خرید کتاب ماورای طبیعی شدن خرید کتابهای جو دیسپنزا خرید کتاب های دکتر جو دیسپنزا دانلود کتاب صوتی ماورا دانلود کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن رشد فردی رضایت در زندگی روش تغییر افکار سکوی پرتاب ضمیر ناخودآگاه فیزیک کوانتوم و قانون جذب قانون جذب ماورای طبیعی شدن ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا مراقبه دکتر جو دیسپنزا موفقیت در زندگی چگونه مراقبه کنیم کتاب شکست عادتهای کهنه کتاب شکست عادت های کهنه کتاب صوتی جو دیسپنزا کتاب صوتی دکتر جو دیسپنزا کتاب صوتی شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن سکوی پرتاب کتاب های جو دیسپنزا کتاب های صوتی جو دیسپنزا کتاب‌های جو دیسپنزا