سبد خرید
راه های رسیدن به قدرت ذهن

نقش مهم رسانه های اجتماعی در راه های رسیدن به قدرت ذهن چیست؟

یکی از مهمترین راه های رسیدن به قدرت ذهن، محیط پیرامون است. این محیط شامل فضای کسب و کار، فضای زندگی و هر محیطی می شود که داخل آن به نوعی نقش دارید. به طور مثال رسانه های اجتماعی و یا تماس با افراد مختلف میتوانند به طور مستقیم در ذهن شما تاثیر داشته باشند. بر همین اساس بسیاری برای پاسخ به سوال خود از طریق دیگران اقدام می کنند. یعنی سوالشان این است که چگونه از ضمیر ناخوداگاه خود استفاده کنیم؟ لذا برای یافتن پاسخ به محیط مختلف و افرادی که مراقبت کننده هستند مراجعه می‌کنند. یکی از مواردی که می تواند، هم به شما کمک کند به قدرت ذهن برسید و هم می تواند شما را از این قدرت محروم کند، فضای مجازی است. این فضا اگرچه به طور کاملاً غیر واقعی است اما تاثیراتی که کلمات در این فضا دارند به صورت واقعی است.

قدرت ذهن قبل از خواب

آیا رسانه های اجتماعی به عنوان راه های رسیدن به قدرت ذهن محسوب می شوند؟

راه های رسیدن به قدرت ذهن متعدد هستند ولی اصول یکسانی دارند. بر همین اساس امکان دارد رسانه های اجتماعی برای فردی موثر باشند اما برای فرد دیگری موجب نابودی باشند. یعنی هر فرد با توجه به فرهنگ خودش می تواند از این فضا استفاده کند. اجازه دهید تاثیری که این فضا بر داشتن قدرت ذهن دارد را برایتان بیشتر توضیح دهیم. زمانی که فردی تمایل داشته باشد به چیزی شبیه شود، به دنبال آن خواهد بود. این مورد اولین چیزی است که در ضمیر ناخودآگاه شما وجود دارد و به عنوان دستور به بخش خودآگاه ارسال می شود. به طور مثال فردی برای اینکه بخواهد الکل مصرف کند، به دنبال کلیپ ها و افرادی است که در این موضوع فعالیت می کنند. همچنین امکان دارد افرادی که اضافه وزن دارند به دنبال پیج هایی باشند که داشتن اضافه وزن را تشویق می کنند. این موضوع بر تشخیص عمق محتویات ذهن شما تاثیر دارد.

لذا رسانه ها با توجه به فرهنگ افراد می توانند به عنوان راه های رسیدن به قدرت ذهن محسوب شوند. اما یادتان نرود که شرطش استفاده شماست. اما به نظر شما چگونه از این رسانه ها برای استفاده مفید و افزایش قدرت ذهن استفاده کنیم؟ در این زمینه معمولاً اگر افراد مطابق آنچه که از صفحات مجازی دنبال می کنند، رفتار نمایند. در این صورت آنها مطابق با ذهن ناخودآگاه خود عمل کرده اند. اما در صورتی که فقط دنبال کننده آن پیج ها باشند و رفتارهایشان را مطابق آنها انجام ندهند، دچار دوگانگی ها خواهند شد. معمولاً مهمترین مصداقی که برای این دوگانگی ها وجود دارد افسردگی است.

چگونه از ضمیر ناخوداگاه خود استفاده کنیم

نتایج آزمایشات محیطی برای استفاده از راه های رسیدن به قدرت ذهن چیست؟

مهمترین نتیجه ای که آزمایشات محیطی (GREATER GOOD MAGAZINE) برای استفاده از راه های رسیدن به قدرت ذهن به همراه دارد، مربوط به قدرت کنترل است. زمانی که بتوانید به مدیریت خود برسید توانایی و قدرت کنترل خود را خواهید داشت. در این صورت حتی می توانید به قدرت ذهن قبل از خواب پی ببرید و از طریق آن پاکسازی ضمیر ناخودآگاه را انجام دهید. نتایج آزمایشات محیطی این بود که میتوانید از قدرت آنها و فضای مجازی برای هدایت افکار ناخودآگاه خود استفاده کنید. به همین جهت سعی کنید نحوه چگونگی کار با فضای مجازی و استفاده مفید را یاد بگیرید. اگر در محیط کار و فضای حقیقی فعالیتی را انجام می دهید، نیت اجرایی آن کار می‌تواند تعیین کننده قدرت ذهن شما باشد. یعنی قدرت ذهن زمانی مشخص میشود که بخواهید کار x را انجام دهید و در عمل هم همان x را انجام دهید. ولی اگر بخواهید کار x را انجام دهید اما کار y را انجام دهید در این صورت قدرت ضعیفی از ذهن دارید.

آیا شما نیز راه های رسیدن به قدرت ذهن را مشروط به وقوع اتفاقاتی می کنید؟

تحت هیچ شرایطی راه های رسیدن به قدرت ذهن را به وقوع اتفاق خاصی پیوند ندهید. شاید استفاده از این موضوع برای بعضی ها به طور غیر ارادی مفید باشد. یعنی از وقایع مختلف استفاده کنند تا بتوانند به طور غیر ارادی ذهن خود را متمرکز بر هدفی کنند. باید توجه داشته باشید که این اتفاق غیر ارادی است و به طور غیرمستقیم توانسته اید به هدفتان برسید. لذا در مواردی که خواسته ای به طور ارادی داشته باشید نمی دانید باید چه اقداماتی برای رسیدن به آن انجام دهید. بر همین اساس توده بزرگی از آلودگی در بخش ناخودآگاه شما شکل می‌گیرد که پیامش برای بخش خودآگاه، ناتوانی است. در این صورت احتیاج به پاکسازی ضمیر ناخودآگاه خواهید داشت. توضیح این موضوع این است که برخی از مربیان برای اینکه بتوانند در مراحل ابتدایی، شاگردان را به سوی هدفی سوق بدهند از این روش استفاده می کنند. این روش دارای سه اصل است که شامل: مکان، زمان و چگونگی انجام اقدامات برای رسیدن به هدف می شود.

راه های رسیدن به قدرت ذهن، پاکسازی ضمیر ناخودآگاه

چگونه به طور درست از زمان، مکان و اقدامات لازم برای داشتن قدرت ذهن استفاده کنیم؟

بعضی ها برای بهره برداری از راه های رسیدن به قدرت ذهن از تکنیک بالا استفاده می کنند. یعنی برای اینکه بتوانند قدرت ذهن را در جهت بهبود حال خودشان به کار گیرند از این روش بهره می برند. اگر این تکنیک را به درستی بدانید و در زندگی به کار گیرید می‌توانید ذهنی آرام و رفتاری در جهت ارتقای خودتان داشته باشید. البته شرطش درست اجرا کردن است وگرنه تاثیرات منفی خواهد داشت. به طور مثال فرض کنید میخواهید با کلی خستگی و انرژی منفی از سر کار به خانه باز گردید. در این صورت می‌توانید موقعیت منزل را به عنوان عنصر مکانی و زمان ملاقات با اعضای خانواده را به عنوان عنصر زمانی در نظر بگیرید. طریقه انجام این روش نیز اینگونه است که در ذهن خود، تصویر سازی کنید. یعنی در ذهن اینگونه فکر کنید که در زمان رسیدن به منزل در هنگام برخورد با خانواده، مهربان باشید. با وجود این فکر، انرژی منفی و استرس در زمان مواجهه با خانواده از بین خواهند رفت.

آیا در زمان خواب نیز امکان دارد به قدرت ذهن برسیم؟

به دست آوردن قدرت ذهن قبل از خواب شاید موضوعی دور از تصور باشد اما قابل انجام است. مهمترین پیشنهادی که مربیان و مراقب کنندگان ارائه کردند این است که باید قبل از خواب بر موضوعی که می خواهید، متمرکز شوید. این تمرکز فکری باعث میشود در عالم خواب، افکار ناخودآگاه شما حول آن موضوع در گردش باشند. لذا زمانی که از خواب برمیخیزید متوجه افکاری می شوید که تا به حال به آنها فکر نکرده اید.

آیا پاکسازی ذهن در زمان خواب امکان دارد؟

پاکسازی ضمیر ناخودآگاه در هر لحظه امکان پذیر است اما طریقه انجام آن به ویژگی‌های اخلاقی شما بستگی دارد. معمولاً یکی از رایج ترین شیوه ها که بیشتر افراد از عدم انجام آن رنج می برند تصفیه فکری است. هر فرد در طول روز با تصاویر، اصوات و فکر های گوناگونی روبرو می شود که هر کدام به نوعی در ذهن نقش می بندند. حال تصور کنید در زمان استراحت و خواب، تمام این موارد در ذهن شما خودنمایی کنند. به نظرتان نتیجه چه خواهد بود؟ قطعاً فرد دچار افسردگی و مه مغزی خواهد شد. لذا همیشه قبل از خواب پاکسازی ضمیر ناخودآگاه را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضمانت بازگشت وجه

مشروط بر مشکل فنی در محصول

پشتیبانی بسیار سریع

پاسخگویی از 20 دقیقه تا 3 ساعت

محصولات اورجینال

اورجینال بودن محصولات

پروسه خرید سریع

دانلود آنی پس از خرید محصول

کاربر گرامی برای خرید و یا دانلود محصولات وبسایت ابتدا باید در وبسایت ثبت نام کنید در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید. راهنمای کاربران