سبد خرید
چاکرای سوم یا چاکرای خورشیدی

چاکرای سوم چیست | پاکسازی و فعال سازی چاکرای سوم

اگر بحث چاکراها را مطالعه کرده باشید بدانید که به مراکز انرژی در بدن انسان چاکرا می‌گویند. درباره ی چاکرای اول و چاکرای دوم صحبت کردیم و اکنون نوبت به چاکرای سوم رسیده است. چاکرای سوم یا چاکرای خورشیدی را به نام های مانی پورا (شهر جواهر) یا چاکرای معده، چاکرای طحال و کبد نیز می‌توان شناخت. چاکرای سوم یا چاکرای خورشیدی به اندازه‌ی ۳ انگشت در بالای ناف قرار دارد و چون انرژی این چاکرا هنگام چرخیدن سرعتش بیشتر از انرژی چاکرای اول و چاکرای دوم است، نور آن همانند خورشید تابانی که رنگ زرد و سفید به خود می‌گیرد می‌شود و در صورت آلوده شدن یا کم کار بودن چاکرای سوم (چاکرای خورشیدی) رنگ زرد درخشنده ی این چاکرا کدر میشود و گاها به لکه های سیاه و قهوه ای هم دیده میشود و برق و جذابیتش را از دست می‌دهد. چاکرای سوم یا چاکرای خورشیدی مراکز اراده شماست و با سالم بودن آن احساس قدرت شخصی، اعتماد به نفس، مسؤلیت پذیری و قابل اطمینان بودن را به شما می‌دهد. این چاکرا علاوه بر اراده ای قوی، عزت نفس و انضباط شخصی و همچنین گرمی و شخصیتی آرام برایتان به ارمغان می آورد.

قاتل چاکرای سوم (چاکرای خورشیدی) :

شما میتوانید توسط چاکرای سوم (چاکرای خورشیدی) از قدرت انتخاب خود استفاده کنید و باید قبول کنید که قدرت انتخاب دارید، آیا زمانیکه برای زندگیتان تصمیمی می‌گیرید احساس آزادی می‌کنید؟ آگاه باشید که هر زمان که به روح و کالبد خودتان حمله می‌کنید و خودتان را قضاوت می‌کنید، کوچک می‌پندارید یا با خود را با دیگران مقایسه می‌کنید در حال ضعیف کردن چاکرای سوم یا چاکرای خورشیدی هستید همینطور خود شیفتگی و خود خواهی بیش از حد هم مثل این می ماند که با دستان خود قطعات سنگی ریز و درشتی در مسیر چرخه انرژی به دور چاکرا قرار دهید که سرعت چرخه را کم کرده و باعث تضعیف کردن چاکرای سوم یا چاکرای خورشیدی می‌شود.

چاکرای سوم

نشانه‌های فردی که چاکرای سوم یا چاکرای خورشیدی اش فعال است:

افرادی که چاکرای سوم یا چاکرای شبکه خورشیدی آن‌ها فعال است در تعادل کامل هستند و عنان زندگی‌شان در دستان خودشان است کسی نمی‌تواند برایشان بجز خودشان تصمیم‌گیری کند، افرادی که چاکرای سوم آنها فعال است خوب می‌دانند که حق انتخاب آگاهانه نسبت به امور زندگی خویش دارند و نسبت به خود احساس ارزشمند بودن می‌کنند و از عهده‌ی هر کاری به خوبی بر می آیند و در واقعیت از اعتماد به نفس بالایی برخوردار می‌باشند و توانایی انجام هر کاری را در خود می‌بینند و همچنین تمایل به قدرتمند نشان دادن خود در مسیر سبز زندگی‌شان دارند. از چیزهایی مانند، مرگ، ارواح و… نمی‌ترسند و بالعکس حتی می توانند با بعضا ارتباط بگیرند.

چیزهایی که باعث ضعیف شدن و کم کار شدن چاکرای سوم (چاکرای خورشیدی) می‌شوند:

ترس از آینده، ترس از مرگ، بی خوابی، احساس عدم امنیت، نداشتن قدرت اراده و اختیارات در زندگی و همچنین ضعف در قدرت تصمیم گیری ها، ناراحتی های معده و مری پس از صرف غذا، دل درد، دیابت، ناراحتی‌ها و بیماری های عصبی، ترس‌های ذهنی که مربوط به امنیت جانی میشود مثل، ترس از حیوانات درنده ، یا از دست دادن عزیزان و…. که در چنین مواقعی چون چاکرای اول (چاکرای ریشه) منبع اصلی ترس و هراس انسان است باید ابتدا این چاکرا را پاکسازی کرد، سپس چاکرای دوم بعد چاکرای سوم یا چاکرای شبکه خورشیدی.

پاکسازی چاکرای سوم (چاکرای خورشیدی)چه فوایدی دارد:

پاکسازی چاکرای سوم یا همان چاکرای خورشیدی باعث جسارت، شجاعت و شهامت فرد می‌شود و میزان بسیار بالایی بر قدرت اراده و تصمیم گیری فرد تأثیر می‌گذارد. از دیگر فواید پاکسازی چاکرای سوم (چاکرای خورشیدی) قدرتمندی فیزیکی و توانمندی روحی می‌باشد همچنین بالا رفتن اعتماد به نفس، عزت نفس و حرمت نفس به طوری که با عمیق ترین احساستان به خودتان افتخار می‌کنید که فردی قدرتمند، راسخ و قوی هستید و ای را از اعماق وجودتان قبول دارید و بار از زبان دیگران خواهید شنید چرا که وقتی شما خودتان را باور داشته باشید دیگران هم شما را به همان دیدی که خودتان می‌بینید میپندارند.

پاکسازی چاکرای سوم

و همینطور با پاکسازی چاکرای سوم از سلامتی معده، دستگاه گوارش، کبد، کیسه صفرا و طحال رهایی میابید و نسبت به چیزهای کم ارزش حساسیت و سخت گیری نمی‌کنید و از ترس ها و کابوس های شبانه خلاص می شوید و توانایی بروز احساسات را خواهید داشت و براحتی می‌توانید تصمیم گیری کنید.

بیشتر بخوانید: پاکسازی چاکراها | چاکرا چیست | پاکسازی ۷ چاکرا | بازکردن چاکرا

خصوصیات چاکرای سوم (چاکرای خورشیدی):

چاکرای سوم یا چاکرای خورشیدی در زمینه شکافتن شخصیت فردی و نفوذ و قدرت و شکل گیری شخص فعالیت می‌کند و همینطور چرخش انرژی به دور چاکرای سوم یا چاکرای شبکه خورشیدی، معمولاً در خانم ها خلاف جهت عقربه ساعت و در آقایون در جهت عقربه ساعت عمل می‌کند. رنگ این چاکرا زرد پر نوری می‌باشد، عنصر آن آتش است و این چاکرا به حس بینایی مربوط می‌شود و سمبل آن نیلوفر۱۰پر است. هورمون مربوط نیز، انسولین (کیسه صفرا) می باشد و غده وابسته به آن پانکراس و مانترای آن، رام می باشد.

جملات تأکیدی برای پاکسازی چاکرای سوم (چاکرای خورشیدی):

_ من خودم را باور دارم و از توانایی ها و استعدادهای بالقوه ام کاملا آگاه هستم
_ در تمام کارهای که اراده کنم قطعاً موفق ترین خواهم بود
_ به خودم و پشتکارم ایمان دارم
_ قدرت، درک و آگاهی ام بسیار بالاست
_ من بسیار با ارزشمند هستم و براحتی توانایی خلق ارزش هایی نو و جدید را دارم
_ من آرام، شاد و سر زنده هستم
_من سرشار از انرژی و نشاط هستم
_ من کاملاً آزاده و رها هستم
_ من براحتی با دیگران ارتباط دوستانه برقرار می‌کنم
_ مردم خیلی راحت به من اعتماد می‌کنند
_ قسمتهای شکمی من و همینطور معده و کیسه صفرا من در سلامت و تعادل کامل است
_ من اعتماد به نفس و حرمت نفس بالایی دارم
_ من فرد مفیدی برای خودم و تمام مردم دنیا هستم
_ من ذهنی پر بار، منطقی و آرام دارم
_ من بسیار قدرتمند هستم

چاکرای سوم یا چاکرای خورشیدی

 

پاکسازی چاکرای سوم (چاکرای شبکه خورشیدی):

برای تعادل و هماهنگ بودن چاکرای سوم یا چاکرای خورشیدی ابتدا باید این چاکرا همیشه در حالت تعادل و توازن باشد بنابراین نه کم کار و نه پر کار باشد. برای پاکسازی چاکرای سوم (چاکرای شبکه خورشیدی) باید تمریناتی چون مراقبه و مدیتیشن صورت بگیرد، که ما در ادامه تمریناتی برایتان فراهم کرده ایم تا بتوانید تا بتوانید چاکرای سوم خود را پاکسازی کنید.

۱) جای آرامی انتخاب کنید، بهتر است برای آرامش بیشتر جسم و روح خود فایل صوتی آرامش بخشی گوش کنید و سپس رنگ زرد درخشنده ای را در قسمت شکم خود(۳انگشت بالاتر از ناف) تجسم کنید و روی آن متمرکز شوید.
۲) به حالت لوتوس بنشینید و ستون فقرات تان را صاف نگه دارید،اگر با دراز کشیدن راحت هستید میتوانید دراز بکشید و کف دستانتان باید رو به بالا باشد و پشت دستتان روی زمین.
۳) به قسمت ناف و اطراف آن متمرکز شوید و فقط باید به آن قسمت آگاه باشید
۴) اکنون به تنفس خود توجه کنید و چندین مرتبه دم و بازدم عمیقی بکشید، خاطرتان باشد با هر دم، هوا و انرژی مثبت را به داخل ریه ها بکشانید و با هر باز دم هوا و انرژی منفی را از دهان خارج کنید.
۵) اکنون باید آرام چشمان خود را ببندید، زیرا در حالت آلفای خفیف (سبک) قرار گرفته اید و نوعی بی وزنی و سبکی قرار است تجربه کنید.
۶) در اطراف خود هاله ی نورانی تجسم کنید، هاله ها همان انرژی حیات هستند، انرژی که ما برای زنده بودن نیاز داریم را هاله ها برایمان فراهم می‌کنند، اکنون انرژی حیات و زندگی را از راه بینی وارد بدن کنید و سعی کنید این انرژی را در قسمت شبکه خورشیدی (چاکرای سوم) قرار دهید و به صورت دورانی در این قسمت نور را بچرخش در آورید
۷) سعی کنید انرژی و گرمای حیات را در این قسمت (شبکه ی خورشیدی) یا چاکرای سوم خود احساس کنید
۸) اکنون وقتش رسیده که نور زرد طلایی را در این قسمت ببینید که با نور و انرژی سفیدی ترکیب شده و در حال چرخش به دور چاکرای سوم (چاکرای خورشیدی) است.
۹) سپس نور و انرژی به تمام قسمت های بدن به آرامی ولی بسیار قدرتمند به حرکت درمی‌آید و به تمام قسمت های بدن می‌رسد
۱۰) هم اکنون نور را از قسمت دهان با دم و بازدم خارج کنید (هنگام خارج کردن نور، کمی تیرگی نیز از دهان خارج میشود) این تیرگی ها همان انرژی منفی هستند که در قسمت چاکرای خورشیدی بوده و اکنون با پاکسازی خارج شدند
۱۱) ذرات تیره را تصور کنید که از شما دور و دورتر می‌شوند تا جایی که احساس کردید خلاص شده اید این ذرات کدر ، تیره و سمی را از بدن خود بیرون بکشید و از خود دور نمایید و احساس کنید توسط طبیعت به انرژی مثبت تبدیل می‌شوند و به طبیعت باز می‌گردند.

بنابراین اگر تمارین را انجام داده آید به شما تبریک میگویم که چاکرای سوم (چاکرای خورشیدی) خود را پاکسازی کرده اید، همانطور که در اوایل اشاره کردیم از چاکرای سوم به نام شهر جواهرات هم یاد می‌شود که بخاطر ارزشمندی چاکرای سوم به اینگونه نامگذاری شده است بنابراین نهایت استفاده تان را از این چاکرا برای رسیدن به آرزوها و خواسته‌هایتان ببرید.

پاکسازی چاکرای سوم

شاید دوست داشته باشید: کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن اثر دکتر جو دیسپنزا

متعادل کردن چاکرای سوم (چاکرای خورشیدی) :

برای متعادل کردن چاکرای سوم یا چاکرای شبکه خورشیدی در ابتدا باید به دنبال پیدا کردن علت زود رنجی و حساسیت خود باشید و دوم باید اول به خودتان و بعد به دیگران احترام بگذارید و برای خودتان ارزش قائل باشید و با توجه به در نظر رفتن نکات مثبت اطرافیانتان آن‌ها را دوست بدارید و سوم از هیچ کس سو برداشت نکنید و تهاجمی رفتار نکنید، قطعاً تمریناتی در این موارد وجود دارد که به شما کمک کند. چهارم،ورزش های سنگین و نفس گیر انجام دهید وپنجمین مورد، استفاده از رنگ‌ها و خوراکی های زرد رنگ می باشد (موز، پرتقال، ذرت، والبسه های زرد رنگ ۲_۳بار یا بیشتر در طول هفته)
همینطور تکرار حرف انگلیسی ( o ، ٱ) که باعث تحریک چاکرای سوم (چاکرای خورشیدی) می‌شود. برای اینکار ابتدا باید در حالت نشسته دم و بازدم کنید و البته در بازدم باید حرف (o ، ٱ) را تلفظ کنید که باعث تعادل این چاکرا می‌شود.همینطور گرما باعث فعالیت چاکرای سوم (چاکرای خورشیدی) می‌شود بنابراین خودتان را گرم نگه دارید، آفتاب بگیرید، از دمنوش هایی که در گرم بودن بدن کمکتان می‌کند استفاده کنید و…‌.

موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضمانت بازگشت وجه

مشروط بر مشکل فنی در محصول

پشتیبانی بسیار سریع

پاسخگویی از 20 دقیقه تا 3 ساعت

محصولات اورجینال

اورجینال بودن محصولات

پروسه خرید سریع

دانلود آنی پس از خرید محصول

کاربر گرامی برای خرید و یا دانلود محصولات وبسایت ابتدا باید در وبسایت ثبت نام کنید در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید. راهنمای کاربران