سبد خرید
فعال سازی چاکرای سوم

آیا فعال سازی چاکرای سوم در روشن کردن آتش درونی مهم است؟

مراحلی وجود دارند که به فعال سازی چاکرای سوم کمک می کنند؛ آیا این مراحل را می شناسید؟ چاکرای سوم مربوط به وسط بدن و اندام هایی مانند: پانکراس، معده، کبد، کیسه صفرا و موارد مشابه است. رنگ نماد مربوط به این چاکرا زرد می باشد و به نام چاکرا مانیپورا نیز شناخته می شود. این چاکرا همانند یک جهان بین، عمل کرده و می تواند چشم نظاره گر چاکراها باشد. بر همین اساس یافتن فرکانس فعال سازی چاکرای سوم برای متعادل ساختن چاکرای دیگر مهم است. این چاکرا با آتش در ارتباط است و منبع مهمی برای قدرت هر فرد به شمار می رود. میتوانید علائم باز شدن چاکرای خورشیدی را از طریق مصادیق آن شناسایی کنید. لذا می توانیم هر نوع جاه طلبی، اراده و میزان انرژی افراد را ملاک هایی برای تشخیص باز بودن یا بسته بودن این چاکرا قرار دهیم.

فرکانس فعال سازی چاکرای سوم

چرا فعال سازی چاکرای سوم اهمیت دارد؟

دانستن اهمیت فعال سازی چاکرای سوم در زندگی در ابعاد مختلف آن مشخص می شود. این ابعاد در دو بخش: رفتاری و احساسی می باشند. توسط برخی از جملات کلیدی که مرتبط با این چاکرا هستند می توانید از فعال بودن یا بسته بودن این چاکرا مطلع شوید. اگر چاکرای خورشیدی در شما بسته بود می توانید با یافتن فرکانس چاکرای خورشیدی، آن را فعال کنید. جملات کلیدی که مربوط به این چاکرا میشوند مختلف هستند که مهمترین موارد آنها ذکر می شوند. اولین مورد عبارت است از: من عزت نفس سالم یا ناسالمی دارم. در صورتی که این چاکرا فعال باشد از ارزشی که به آن اعتقاد دارید دفاع می کنید حتی اگر آن ارزش شما محبوب نباشد. افرادی که به دنبال کشف غریزه درونی خودشان هستند و تمایلات این غریزه را در زندگی پیاده سازی می کنند، دارای چاکرای سوم فعال هستند. پس اهمیت فعال سازی چاکرای سوم در زندگی فوق العاده بالاست و می تواند کیفیت زندگی شما را تغییر دهد.

آیا می دانید چگونه فعال سازی چاکرای سوم را انجام دهید؟

یافتن فرکانس فعال سازی چاکرای سوم برای افرادی که دچار دردهای عصبی هستند، فوق العاده ضروری است. زیرا فعال کردن این چاکرا مانند یک معجزه در زندگی آنها عمل کرده و به طور کلی از این درد ها رها خواهند شد. محدوده فرکانسی که برای فعال سازی چاکرای خورشیدی اعلام شده حدود ۵۲۸ هرتز می باشد. علائم باز شدن چاکرای خورشیدی به طور کاملاً واضح در صورت فعال شدن نمایش داده خواهند شد. همچنین از طریق ایجاد شدن هر گونه تغییر در این علائم می توانید بفهمید که فرکانس درستی را انتخاب کرده اید یا خیر. مهمترین نشانه های مربوط به این چاکرا عبارتند از: تسکین درد، کاهش استرس، از بین بردن اضطراب و کاهش وزن. البته بعضی ها این چاکرا را به عنوان راهی برای بازیابی و تنظیم صحیح خطوط عصبی در بدن به کار می گیرند. بر همین اساس هیچگاه انجام مدیتیشن چاکرای شبکه خورشیدی را ترک نمی کنند.

فرکانس چاکرای خورشیدی، علائم باز شدن چاکرای خورشیدی

اگر فعال سازی چاکرای سوم انجام نشود چه اتفاقاتی می افتد؟

زمانی که فعال سازی چاکرای سوم انجام نشود یا زمانی که این چاکرا با تمام پتانسیل خود کار نکند مشکلاتی در زندگی ما پیش می آیند. اولین مشکلی که به وجود می‌آید این است که اراده شخصی را از دست می‌دهید و کم کم همرنگ جماعت می شوید. این اتفاق در صورتی انجام میگیرد که تصمیم شخصی را کنار می گذارید و میل به همراهی با جمعیت پیدا می کنید. حتی امکان دارد که اعتقاد، رفتار یا ارزش های آن جمعیت مورد تایید شما نباشند اما با آنها همراه می شوید. یکی از بدترین اتفاقات دیگری که در زمان بسته بودن چاکرای سوم اتفاق می‌افتد، سخت گرفتن به خود است. یعنی نسبت به توانایی های خود بی اعتماد می شوید و در مورد ویژگی هایتان مشکوک خواهید شد. اگر این موارد برایتان رخ داده اند هیچگاه انجام حرکات مدیتیشن چاکرای شبکه خورشیدی را فراموش نکنید. البته این موارد تنها نکات منفی در مورد عدم فعال بودن چاکرای سوم نیستند.

علائم ذهنی که در صورت بسته بودن چاکرای سوم ایجاد میشوند

علائم باز شدن چاکرای خورشیدی تنها در صورتی وجود دارند که چاکرای شما فعال باشد. در صورتی که این چاکرا بسته باشد و یا اختلال در عملکرد داشته باشد، مشکلات روحی و روانی به وجود می آیند. از مهمترین مشکلاتی که به وجود می‌آیند داشتن احساس: ضعف، ناتوانی، خستگی و بیماری است. اما جالب است بدانید که بروز این احساسات امکان دارد در زمانی باشند که از لحاظ فیزیکی در بهترین شرایط سلامتی قرار داشته باشید. یعنی ذهن تحت تأثیر انرژی ناشی از بسته بودن این چاکرا، دچار این بحران ها شده است. همچنین در امتداد انرژی منفی این چاکرا: فقدان انگیزه، هضم کُند و الگوهای منفی ایجاد می شوند. قطعاً اگر فرکانس فعال سازی چاکرای سوم را نیابید و چاکرا را فعال نکنید، مشکلات بیشتری دامنگیر شما خواهند شد. اگر مشکلات مذکور درمان نشوند قطعاً زندگی فردی هر انسان دچار اختلال خواهد شد. لذا عقل حکم می کند تا هرچه سریعتر به دنبال راهکاری برای درمان آنها باشیم.

مدیتیشن چاکرای شبکه خورشیدی

چگونه چاکرای سوم را فعال کنیم و آن را به تعادل برسانیم؟

برای فعال سازی چاکرای سوم باید از: مودرا، مانترا و پرانایاما به طور درست استفاده نمایید. البته تمامی موارد در یک مفهوم قابل جمع هستند. این مفهوم اگر به طور صحیح و زیر نظر یک استاد انجام شود، تمام موارد مذکور را دارد که نام آن مدیتیشن می باشد. اگر از استاد برای انجام حرکات مدیتیشن استفاده می کنید حتماً از او بخواهید تا تکنیک نفس آتشین یا پرانایاما را به شما یاد بدهد. اگر از استاد استفاده نمی کنید پس از آموزش مختصر ما بهره مند شوید. به طور کوتاه باید بگوییم: تنفس دیافراگمی به عنوان تنفس آتشین مطرح می باشد. در این نوع تنفس، دم از طریق بینی به داخل بدن میرود و هوا در قسمت جلوی شکم کشیده می شود. در ابتدا این نوع تنفس را به طور آرام شروع کنید و با گذشت زمان (حدود یک ساعت) بر شدت آن اضافه کنید. برای حفظ تعادل و باز نگه داشتن این چاکرا می توانید از مواد غذایی نیز استفاده کنید.

چه مواد غذایی می توانند در فعال نگه داشتن چاکرای سوم موثر باشند؟

یکی از اقداماتی که پس از فعال سازی چاکرای سوم باید انجام دهید فعال نگه داشتن اینجا چاکرا است. توسط مواد غذایی سالم می توانید از فعال بودن این چاکرا مطمئن شوید. آیا میدانید چه نوع مواد غذایی می توانند در پاکسازی و فعال نگه داشتن این چاکرا موثر باشند؟ از اسانس های طعم دار و خوراکی می‌توانید برای باز نگه داشتن چاکرای سوم استفاده کنید. البته باید توجه کنید که هر اسانسی را نباید مصرف کنید. بلکه روغن های مرکبات همچون: پرتقال، لیمو ترش و گریپ فروت مناسب هستند. بعضی از اساتید اسانس دیگری را معرفی کردند که خواص بیشتری دارد. این اسانس مربوط به ترنج می شود. رایحه ترنج، هم باعث نشاط و هم باعث ایجاد آرامش در روحیه فرد میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضمانت بازگشت وجه

مشروط بر مشکل فنی در محصول

پشتیبانی بسیار سریع

پاسخگویی از 20 دقیقه تا 3 ساعت

محصولات اورجینال

اورجینال بودن محصولات

پروسه خرید سریع

دانلود آنی پس از خرید محصول

کاربر گرامی برای خرید و یا دانلود محصولات وبسایت ابتدا باید در وبسایت ثبت نام کنید در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید. راهنمای کاربران