سبد خرید
سریعترین راه برای باز شدن چشم سوم

چگونه چشم سوم را پاکسازی و فعال کنیم؟

انسان موجودی است که دارای قدرت اراده و عقل می ‌باشد. بر همین اساس انتخاب‌ هایی که انجام می دهد متفاوت از سایر مخلوقات است. یکی از پیچیده ترین انتخاب هایی که بشر پیش رو دارد، شناختن روح و توانایی های خویش می باشند. بر همین اساس بسیاری ها به دنبال سریعترین راه برای باز شدن چشم سوم هستند. آیا شما به دنبال راه هایی برای گشودن این چشم هستید؟ بسیاری ها شاید برایشان سوال شود که: چرا باید به دنبال باز کردن چشم سوم باشم؟ باز کردن این چشم توانایی و مهارت های خاصی را ایجاد می کند. بسیاری ها با این چشم در پی یافتن دنیا های دیگر هستند. یعنی به نوعی بیان می خواهند که با راه های عرفانی، عقلی و غیره حجاب های ذهنی را کنار بزنند. سپس در صورتی که این حجاب ها کنار بروند شکل جدیدی از دنیا را مشاهده خواهند کرد.

چشم سوم انسان، مدت زمان باز شدن چشم سوم

آیا سریعترین راه برای باز شدن چشم سوم را می دانید؟

برای آنکه بتوانید به راحتی به خواسته خود برسید باید معلومات خود را افزایش دهید. باز کردن چشم سوم انسان کار آسانی نیست و نیازمند علم و تلاش مستمر است. برای آنکه بدانید در مسیر یافتن و باز کردن چشم سوم تنها نیستید می توانید به نشانه های مختلفی که در دنیا وجود دارند بنگرید. تقریباً در تمام مکاتب بشری و الهی به گونه های آشکار و پنهان در مورد این موضوع صحبت شده است. البته به جهت سختی و مشقت هایی که در این موضوع وجود دارند، بسیاری ها آن را فراموش کرده و یا به دنبال آن نیستند. اما با تمام این سختی ها افراد زیادی هم توانسته اند به این واقعیت برسند و آن را درک کنند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این افراد هیچگاه منحصراً به یک مکتب و یا ملیت اختصاص ندارند. بلکه در ملیت ها و مکاتب گوناگون این افراد وجود دارند. در نهایت امر باید سریعترین راه برای باز شدن چشم سوم را در خودتان جستجو کنید.

چه مکاتب و یا تفکراتی می توانند سریعترین راه برای باز شدن چشم سوم را ارائه کنند؟

در این قسمت ما قصد نداریم تا برتری مکاتب را نسبت به یکدیگر اثبات کنیم. بلکه ما فقط می خواهیم سریعترین راه برای باز شدن چشم سوم را بیابیم. پیشنهاد ما اعتقادی است که در درون خودتان می توانید بیابید. یعنی از تفکرات و مکاتب مختلف در راه شناخت خویش استفاده کنید. اگر بتوانید خودتان را بشناسید و به سفر درونی بروید تا چشم سوم را کشف کنید؛ در نهایت خواهید توانست آن را باز کنید. معمولاً زمانی که صحبت از متافیزیک و چشم سوم می‌شود بیشتر مردم به یاد ریاضت کشیدن بودا ها می افتند. در میان هندی ها چشم سوم معروف به چاکرای آجنا می باشد. البته در مکاتب و ملیت های گوناگون نام های دیگری نیز برای آن ذکر شده است. همانطور که توضیح دادیم در صورتی که تمایل دارید چشم سوم خود را فعال کنید، باید خود را بشناسید. در راه شناخت خود، هر مکتب و تفکری که بتواند به شما کمک کند می توانید از آن استفاده کنید.

چشم سوم را چگونه فعال کنیم، متافیزیک و چشم سوم

 سوال مهم این است، چشم سوم را چگونه فعال کنیم؟

اگر بخواهیم به طور صحیح مدت زمان باز شدن چشم سوم را تعیین کنیم؛ باید این کار را بر مبنای هر فرد انجام دهیم. به طور مثال نمی‌توانیم بگوییم که شما فلان کارها را انجام دهید سپس بعد از فلان مدت زمان، می‌توانید چشم سوم خود را باز کنید. علت اصلی اینکه مدت زمان و کارهایی به‌طور مشخص برای باز کردن چشم وجود ندارند این است که بحث درونی افراد مطرح است. یعنی هر فرد باید به درون خود سفر کرده و ذهن خود را مورد بررسی و مطالعه قرار دهد. منظور و مفهوم ما از کلمه مطالعه این نیست که مانند روزنامه خواندن، رفتار ذهن را بخوانید. بلکه مقصود ما به دست آوردن صحیح خودآگاهی می باشد. دروازه چشم سوم به سوی فرا آگاهی و سرزمین های ذهنی است. بر همین اساس اگر مراتب خود را صحیح طی کنید، آگاهی و علم خاصی بعد از باز شدن چشم سوم برایتان حاصل می شود. البته دور بودن از موانع  ارتباطی شرط مهمی برای باز شدن چشم سوم است.

چه راه هایی برای فعال کردن چشم سوم وجود دارند؟

مهمترین راه های فعال شدن چشم سوم انسان از طریق روشن بینی معنوی و آگاهی های ذهنی می باشند. معمولاً بیشتر مربیان و آموزش دهندگان چشم سوم با عنوان های خاصی شروع به تمرین و آموزش دادن پیروان شان می کنند. البته این عنوان ها باعث به وجود آمدن تغییراتی در مضامین آموزشی آن ها نیز می شود. ولی در تمام محتواهای آموزشی آنان یک کلمه مهمترین معانی و مفاهیم را در بر دارد. این کلمه معروف به مراقبه ی چشم سوم است. اهمیت این کلمه به حدی بالاست که اگر به طور درست اجرا نشود بسیاری از پیروان چشم سوم دچار تردید در مسیرشان خواهند شد. پس در ابتدا باید خوب معنی آن را بفهمند سپس در مقام عمل به درستی آنها را اجرا کنند. در همین مرحله است که بسیاری از پیروان چشم سوم به طور حقیقی متوجه می‌ شوند که چشم سوم واقعیت دارد. البته نکته دیگر، رعایت ارتباط میان چاکراهای مختلف است. برای نتیجه گیری از فعالیت های خود باید این ارتباط ها را بشناسید.

مراقبه چشم سوم، چشم سوم واقعیت دارد

آیا نشانه ای از موجود چشم سوم در مکاتب بشری شرقی وجود دارد؟

یکی از مهمترین مکاتب بشری شرقی آیین هندو است. آنها به طور قاطع می گویند که چشم سوم واقعیت دارد. وجود این اعتقاد حتی در آرایش و صورت تمام هندی ها قابل یافتن است. آیا فهمیدید که منظورمان کدام نشانه است؟ منظورمان آن خال قرمزی است که بر روی پیشانی تمام هندی ها اعم از مرد و زن وجود دارد. اساساً بر مبنای همین اعتقاد است که بر روی پیشانی آنها یک خال قرمز در تمام مراسمات آرایش می شود. بر اساس نظر آنها کسانی که چشم سوم خود را فعال کردند، بینا محسوب می شوند. لذا بسیاری از جویندگان چشم سوم برای یافتن سریعترین راه برای باز شدن چشم سوم به هندوستان سفر می کنند.

 آیا می توانیم چشم سوم را دروازه آگاهی‌بخشی بدانیم؟

اگر می خواهید به واقعیت چشم سوم برسید در ابتدا باید علم آن را بفهمید. اگر این علم فهمیده شود می توانید آگاهی بخشی های آن را درک کرده و به مسیر روشنایی بپیوندید. بعضی از مربیان چشم سوم این روشنایی معنوی را همان علم و آگاهی تعبیر نموده اند. بر همین اساس سریعترین راه برای باز شدن چشم سوم انسان را هم داشتن آگاهی دانسته اند. البته تاکید آنها بر روی روشنایی و آگاهی غیر فیزیکی می باشد. یعنی به نوعی از معنویات کمک می گیرند تا بتوانند درک بالاتری نسبت به سایر انسان ها از دنیا داشته باشند. بر اساس نظر تائوئیسم های چینی، آموزش و تمرین برای باز کردن چشم سوم دارای هدفی مشخص و معین است. یعنی زمانی که آن ها به دانش آموزان مدارس و یا حتی به کارآموزان خود آموزش می دهند، انتظار رسیدن به هدف را دارند. هدف آنها این است که کارآموزان بتوانند با جهان هم ارتعاش شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضمانت بازگشت وجه

مشروط بر مشکل فنی در محصول

پشتیبانی بسیار سریع

پاسخگویی از 20 دقیقه تا 3 ساعت

محصولات اورجینال

اورجینال بودن محصولات

پروسه خرید سریع

دانلود آنی پس از خرید محصول

کاربر گرامی برای خرید و یا دانلود محصولات وبسایت ابتدا باید در وبسایت ثبت نام کنید در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید. راهنمای کاربران