سبد خرید
بهترین کتاب تغییر باور

آیا بهترین کتاب تغییر باور برای هدایت زندگی را می شناسید؟

کتاب های زیادی در خصوص تغییر باور نگارش شده اند. بر همین اساس تعیین بهترین کتاب تغییر باور کار دشواری است. البته باید بگویم دشواری این انتخاب مربوط به کتاب های زبان اصلیست. لذا افرادی که مسلط به زبان انگلیسی نیستند انتخاب های محدود تری برای انتخاب کتاب دارند. زمانی که می خواهید در موضوع باورها، تغییری را ایجاد کنید باید به سفر درونی بروید. این سفر درونی باید در نهایت منجر به کشف عقاید و رفتار حقیقی تان باشد. اما در طول این سفر درونی، آگاهی و علمی به دست می آورید که می تواند در روند زندگی تان تاثیر مستقیم بگذارد. به طور مثال آگاه می شوید که باورهایتان چگونه، قدرتی برای رسیدن و یا مانعی برای نرسیدن به خواسته هایتان محسوب می شوند. در طول این سفر، یافتن بهترین کتاب تغییر باور می تواند سرعت رسیدن به هدف را بیشتر کند.

دانلود کتاب قدرت باور

چگونه بهترین کتاب تغییر باور را بیابم؟

در موضوع بهترین کتاب تغییر باور می توانیم کتاب قدرت باور نوشته دکتر دیسپنزا را توصیه کنیم. این کتاب ویژگی هایی دارد که باعث می شود به طور مستقیم بدون مراجعه به سایر کتب از آن استفاده کنیم. یکی از راحت ترین راه هایی که می توانید از طریق آن، از این کتاب استفاده نمایید، روش pdf است. پس با دانلود کتاب قدرت باور می توانید این ویژگی ها را در خودتان ایجاد کنید. شاید برای شما خوانندگان گرامی سوال شود که: چگونه با استفاده از یک ملاک می توانم کتاب ها را بررسی کنم؟ مهمترین ملاکی که می تواند در جهت ارتقای شما موثر باشد مربوط به زمان می شود. یعنی ملاک شما باید این باشد که اگر فلان زمان را صرف مطالعه کردید، پس از آن زمان تا چه میزان توانستید نتیجه ی رفتاری و غیره دریافت کنید.

به طور مثال اگر دکتر جو دیسپنزا کتاب صوتی را منتشر نمود و شما آن را گوش کردید؛ تا چه میزان توانستید نتایج مثبت دریافت کنید؟ اگر رفتار هایی که توسط آن کتاب برایتان ایجاد شد، لحظه به لحظه در جهت رشد شما بودند پس آن کتاب بهترین کتاب تغییر باور برایتان محسوب می شود.

بهترین کتاب تغییر باور چه ویژگی هایی دارد؟

دانلود کتاب قدرت باور ویژگی مهمی به هر خواننده اعطا می کند. این ویژگی مربوط به اصول و قواعدی است که از طریق آن می توانید باور های خود را بررسی کنید. نتیجه این بررسی باید چنین شود که هر فرد بتواند به یک سیستم فکری صحیح برسد. لذا پس از مطالعه با توجه به سیستم فکری که به دست آورده اید می توانید باور های تان را پالایش کنید. به طور مثال خواهید توانست باوری که می تواند شما را به اهداف و خواسته هایتان نزدیک کند را بیابید. در همین زمینه بسیاری دچار مشکل هستند و نمی توانند باورهایی که آنها را از اهداف شان دور می‌کنند را کنار بگذارند. جو دیسپنزا کتاب صوتی خود را در موضوعات مختلفی منتشر نموده که علاقه‌مندان برای به دست آوردن تغییرات فکری می توانند از آنها استفاده کنند.

جو دیسپنزا کتاب صوتی

آیا کتاب ماورای طبیعی شدن pdf مفید است؟

کتاب ماورای طبیعی شدن pdf میتواند درخشش فکری شما را در سطحی کاملاً جدید نمایان کند و راه زندگی آسان را به هر فرد بیاموزد. شاید اسم این کتاب اندکی برای خوانندگان موجب تعجب شود اما راهکارهای آن فوق العاده کاربردی است. نویسنده کتاب به دنبال این نیست که مطالب غیر واقعی را بیان کند. بلکه او راه هایی که امتحان خود را به خوبی پاس کرده اند را برای مخاطبان ارائه می کند. به طور مثال سه مورد از باورها و رفتار هایی که باعث می شوند در طول روز از کارایی هر فرد کاسته شود را بررسی می کند. اهمیت این موارد فقط در زندگی فردی شما نمایان نخواهند شد؛ بلکه زندگی اجتماعی و شغلی شما نیز تحت تاثیر این موارد قرار دارند. این موارد عبارتند از:

  • رهاسازی استرس و افزایش روز به روز سطح رضایت از زندگی
  • از بین بردن عادت های رفتاری و باورهای ذهنی به همراه جایگزین کردن آنها با باور های مفید
  • انجام کارها و فعالیت هایی که در جهت باورهایتان هستند

چه کتاب هایی می توانند به ما کمک کنند تا به اهدافمان برسیم؟

یافتن بهترین کتاب تغییر باور در صورتی که یک لیست از کتاب های مختلف داشته باشید کار دشواری است. بر همین اساس باید سراغ بهترین کتاب ها بروید و از تهیه گزینه های اضافی خودداری کنید. کتاب قدرت باور جو دیسپنزا کتابی است که به تنهایی میتواند نیازهای مختلف هر فرد را اعم از: تجاری، رابطه عاشقانه، تربیت فرزند و غیره برآورده سازد. احتمالا برای بعضی ها سوال می شود که: چگونه یک کتاب می تواند نیازهای مختلف هر فرد را برآورده سازد؟ این کتاب به طور مستقیم در مسائل مذکور به دخالت نمی کند. بلکه شیوه دکتر دیسپنزا به این صورت است که نوع ذهنیت شما را تغییر میدهد تا بتوانید تغییر و باور هایی درستی را بدست آورید. با دانلود کتاب قدرت باور او، میتوانید ذهنیت خود را نسبت به گذشته تغییر دهید و کارایی فردی و اجتماعی تان را افزایش دهید.

کتاب ماورای طبیعی شدن

آیا کتاب ذهنیت نوشته کارول دوک می‌تواند در تغییر باور ها به ما کمک کند؟

کتاب ذهنیت: روانشناسی موفقیت نوشته کارول دوک دقیقاً به مطلبی که دکتر دیسپنزا بیان کرده، اشاره می کند. دکتر کارول دوک بیان می‌کند که ذهنیت یعنی نگاه کلی شما به جهان پیرامون. این باور باعث می شود زندگی شما تحت هدایت آن قرار گیرد و تمام اقدامات شما بر پایه آن انجام خواهند گرفت. بر همین اساس دو دسته افراد در دنیا وجود خواهند داشت. دسته اول کسانی هستند که به طور کلی نسبت به توانایی های خود تردید دارند و این تردید را به عنوان باور پذیرفته اند. دسته دوم نیز کسانی هستند که به توانایی های خود اعتماد دارند و این اعتماد به خود را به عنوان باور پذیرفته اند. دکتر دیسپنزا در کتاب ماورای طبیعی شدن pdf مطالب بالا را بیان کرده است. یعنی می گوید: همه افراد میتوانند باورهای غلط و محدود کننده خود را کنار گذاشته و خود را هر روز ارتقا دهند. آیا شما بر اساس نظریه ذهنیت ثابت عمل می‌کنید یا بر اساس نظریه ذهنیت رشد؟

هر فرد با توجه به ویژگی و فرهنگ خانوادگی که دارد، دارای یک ذهنیت است؟ کسانی که معتقد هستند دارای ویژگیهای ثابتی می باشند، این افراد از ذهنیت ثابت برخوردارند. به طور مثال معتقدند که نمی توانند به خوبی فوتبال بازی کنند. در مقابل، کسانی که معتقد هستند افراد هر ویژگی را دارند و این ویژگی ها فقط نقطه آغاز محسوب می شوند. لذا این افراد دارای ذهنیت رشد می باشند. به طور مثال اگر فردی فوتبال بازی می کند، می تواند آن را ارتقا دهد و یا آن ویژگی را سلب کند. دکتر دیسپنزا به گونه ی دیگری این ذهنیت ها را بیان کرده و راهکارهای عملی، جهت بهتر شدن را ارائه میکند. با دانلود کتاب قدرت باور می توانید نکات بیشتری را بیابید و در جهت ارتقای خودتان استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضمانت بازگشت وجه

مشروط بر مشکل فنی در محصول

پشتیبانی بسیار سریع

پاسخگویی از 20 دقیقه تا 3 ساعت

محصولات اورجینال

اورجینال بودن محصولات

پروسه خرید سریع

دانلود آنی پس از خرید محصول

کاربر گرامی برای خرید و یا دانلود محصولات وبسایت ابتدا باید در وبسایت ثبت نام کنید در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید. راهنمای کاربران