سبد خرید
برنامه ریزی ذهن نیمه هوشیار

آیا برنامه ریزی ذهن نیمه هوشیار ما را به اهدافمان می رساند؟

برنامه ریزی ذهن نیمه هوشیار راهیست برای رسیدن به خواسته هایی که در زندگی داریم. آیا به راه ها و ابزار هایی که برای رسیدن به خواسته های تان دارید فکر کرده اید؟ قطعاً هر فردی خواسته ها و اهداف زیادی دارد که تلاش خود را برای رسیدن به آنها انجام می دهد. اما مسئله این است که چگونه و از طریق چه ابزاری می خواهید به خواسته ها و اهداف تان برسید. قطعاً راه هایی که به صورت یک شب یا آسانسوری میخواهند شما را به اهدافتان برسانند، عاقبت آبشاری خواهند داشت. یعنی دقیقاً در همان لحظه‌ ای که به هدفتان رسیدید سقوط تان آغاز می شود. قدرت ذهن ناخودآگاه انتخابی است که می تواند شما را بدون هرگونه وابستگی، قدرتمند سازد و به اهدافتان برساند. آیا می خواهید این فرصت را بشناسید و از آن نهایت استفاده را ببرید؟

قدرت ذهن ناخودآگاه

آیا برنامه ریزی ذهن نیمه هوشیار با هوش هیجانی ارتباط دارد؟

برنامه ریزی ذهن نیمه هوشیار در بدن، فقط توسط خودآگاه و ناخودآگاه ذهن انجام نمی گیرد. زیرا بخش خودآگاه ذهن، عملکرد فیزیکی بدن را تنظیم می نماید. این تنظیم بدن به گونه‌ ای انجام می‌ گیرد که هر فرد بتواند زندگی خود را ادامه دهد. بخش مهمی از این تنظیم عملکرد مربوط به تکانه هومئوستاتیک می شود که شامل: تنظیم دمای بدن، تنفس و ضربان قلب است. این تنظیم در تمام بدن که شامل میلیون ها سلول میشود به طور شبانه روزی و دائمی انجام می گیرد. قدرت ذهن ناخودآگاه نیز دقیقاً به همین صورت ایجاد می شود. یعنی بخش ناخودآگاه ذهن به طور شبانه روزی در حال آنالیز کردن اطلاعات مختلفی است که در طول روز دریافت کرده است. اقدام مهمی که در برنامه ریزی ذهن نیمه هوشیار توسط ضمیر ناخودآگاه انجام می گیرد مربوط به اطلاعاتی است که در ذهن دارید. یعنی اطلاعات مختلفی که دریافت می کنید، یا موید فکری شما هستند یا به عنوان انگیزه برای افکارتان توسط ناخودآگاه ارائه می‌ شوند.

آیا برنامه ریزی ذهن نیمه هوشیار امکان پذیر است؟

برای اینکه بدانیم چگونه از ذهن نیمه هوشیار خود استفاده کنیم باید بتوانیم برنامه ریزی ذهن را به طور درست انجام دهیم. در حوزه برنامه ریزی ذهن به دنبال اعمال و رفتاری باشید که بیشترین: خوشبختی، شفا گری و شادی را ایجاد میکنند. اما معمولاً مردم به این نکته توجه نمی کنند. یعنی آنها اطراف خود را پر از استرس و رفتارهای پر التهاب می کنند. رفتارهای استرس زا و افکار غلط اطرافیان موجب می شوند تا ما نتوانیم از قدرت ذهن نیمه هوشیار استفاده کنیم. همچنین ذهن ناتوان نمی تواند در امورات زندگی به عنوان یک متحد قوی برای تان عمل کند. زیرا ذهن خود را پر از محتویات غلط و نادرست کرده‌ اید. اما به هر حال در این موضوع نیز نکته مثبتی وجود دارد و میتوانید با استفاده از این نکته، ذهن خود را بازیابی و برنامه ریزی کنید. این نکته مثبت، همان امکان برنامه ریزی ذهن نیمه هوشیار می باشد. به نظرتان اولین گام برای ایجاد تغییر بزرگ در زندگی چیست؟

قدرت ذهن نیمه هوشیار

اولین گام برای استفاده از قدرت ذهن نیمه هوشیار چیست؟

اولین گام برای استفاده از قدرت ذهن ناخودآگاه، این است که: نگرش صحیحی را برای بررسی این موضوع داشته باشید. نگرش صحیح یعنی با تفکر: ممکن بودن، به موضوع نگاه نکنید بلکه با تفکر: چگونه انجام دادن، به موضوع بنگرید. یعنی در زندگی نمی توانید به طور یک بدگمان بیندیشید ولی به اعمالتان همچون یک فرد با ایمان بنگرید. در حقیقت باید اندیشه و عمل تان را با یک ایمان واحد هماهنگ سازید. تنها در این صورت است که می توانیم بفهمیم چگونه از ذهن نیمه هوشیار خود استفاده کنیم. نتیجه مهم همراهی ذهن با اعمال، این است که دیگر جای هیچ گونه احتمالی باقی نمی ماند. بلکه ایده ها و اندیشه‌ های ذهنتان به صورت مثبت در میدان عمل اجرا و پویا خواهند شد. این پویایی بدین معنی است که: خلاقیت شما در میدان عمل ظاهر خواهد شد. قدرت این گام به اندازه‌ ای بالا است که می‌ تواند تحول شگرفی را در زندگیتان ایجاد کند.

چرا به خودمان اجازه نمی دهیم در زندگی موفق شویم؟

برای استفاده از قدرت ذهن ناخودآگاه اغلب کارهای اشتباهی انجام می دهیم و درک صحیحی از قدرت را نداریم. اجازه دهید برای اینکه این ادعای ما را بهتر درک کنید توضیح بیشتری ارائه دهیم. در بیشتر اوقات این داستان قدیمی برای همه ما تکرار می شود که با خود می گوییم: زمانی که در این شرایط قرار بگیرم، عالی میشوم. به طور مثال می گوییم که: اگر استایل خوبی داشتم می توانستم مدل معروفی بشوم. همچنین امکان دارد بگوییم: شرایطم بهتر شود برای استفاده از قدرت ذهن نیمه هوشیار، مطالبی را مطالعه خواهم کرد. به خودتان اجازه شادی بدهید و محدودیت های ذهنی تان را تبدیل به محدودیت های رفتاری و عملکردی نکنید. اینکه با خودتان بگویید: اگر وضعیت اقتصادیم بهتر شد برای استفاده از قدرت ذهن اقدامی انجام می دهم، غلط است. زیرا با کلمه ی اگر، مفهوم موفقیت و قدرت را در ذهن خودتان مشروط نمودید. افراد توجیه گر، نه به شرایط مطلوب اقتصادی می‌ رسند و نه قدرت ذهنی را کسب می کنند.

چگونه از ذهن نیمه هوشیار خود استفاده کنیم

آیا ترس های دیگران موجب از دست دادن قدرت ذهن میشود؟

گاهی اوقات استفاده از قدرت ذهن ناخودآگاه به علت شک و تردید دیگران غیر ممکن خواهد شد. یعنی ارتباطات زیادی با افرادی که به شدت شک گرا هستند، دارید و همین عامل باعث می شود سایه های شک در ذهنتان ایجاد شوند. در حقیقت شما باید موقعیت خودتان و موقعیت دیگران را بشناسید تا بتوانید از تردید هایی که آنها ایجاد میکنند خارج شوید. به طور مثال فردی که در کسب و کار یا بیزنس توانسته است موفق شود، به شما امید می دهد. در مقابل این دسته، کسانی که نتوانستند در تجارتی موفق شوند، به شما ناامیدی می دهند. پس حقیقت این است که ترس ها و تردیدهای دیگران فرافکنی از موقعیت های فعلی خودشان است. برای برنامه ریزی ذهن نیمه هوشیار تحت هیچ شرایطی از تردیدها و ترس های دیگران تاثیر نگیرید. بلکه آنها را در موارد مثبت به عنوان الگو و در موارد منفی به عنوان عبرت بررسی کنید. آیا بدون توجه به تردید های دیگران به توانایی های خود نگریسته اید؟

آیا نکات مثبت و پر انرژی برای استفاده از قدرت ذهن مفید هستند؟

برای اینکه بدانیم چگونه از ذهن نیمه هوشیار خود استفاده کنیم حتماً باید از انرژی منفی اجتناب کنیم. زیرا انرژی منفی در زندگی، انرژی های بدتری را تولید می کند و اجازه رشد را سلب می کند. در امورات زندگی سعی کنید از انرژی مثبت استفاده کنید. انرژی مثبت یعنی با امید و انگیزه کارها را انجام دهید و همچنین نسبت به خودتان احساس خوبی داشته باشید. با توجه به این دو معنایی که برای انرژی مثبت تعریف کردیم، می توانید محیط اطراف خود را تنظیم کنید. با بهره برداری از یک فید خبری صحیح و پر انرژی می توانید به طور کامل و صحیح از این روش برای افزایش قدرت ذهن و تمرکز استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضمانت بازگشت وجه

مشروط بر مشکل فنی در محصول

پشتیبانی بسیار سریع

پاسخگویی از 20 دقیقه تا 3 ساعت

محصولات اورجینال

اورجینال بودن محصولات

پروسه خرید سریع

دانلود آنی پس از خرید محصول

کاربر گرامی برای خرید و یا دانلود محصولات وبسایت ابتدا باید در وبسایت ثبت نام کنید در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید. راهنمای کاربران