سبد خرید
علائم باز شدن چاکرای هفتم

آیا هر علامتی به عنوان علائم باز شدن چاکرای هفتم محسوب می شود؟

به وجود آمدن علائم باز شدن چاکرای هفتم در زندگی مهم است. زیرا باعث می شوند انرژی های فرابشری بدست آورید و ارتباط بیشتری با محیط پیرامون خود برقرار کنید. چاکرای تاج یکی از اصلی‌ ترین چاکراهای بدن می باشد که وظیفه تفکر را بر عهده دارد. پس اگر در زمینه های: تفکر صحیح، خرد و ارتباط با خدا دچار مشکل هستید باید انرژی این چاکرا را بررسی کنید. آیا تا به حال در زندگی از خود سوال پرسیده اید که: چرا خرد و اندیشه کافی برای زندگی ندارید؟ یعنی در مقابل یک آینه بایستید و در حالی که در چشمان خودتان نگاه می کنید بپرسید: چرا خرد زندگی ندارم؟ اگر این اتفاق افتاده است امیدوار باشید که چاکرای هفتم یا تاج امکان فعال شدن را دارد. ولی اگر تا به حال چنین سوالی برایتان پیش نیامده است باید برای پاکسازی این چاکرا، اقداماتی را انجام دهید.

نشانه های باز شدن چاکرای تاج

اهمیت علائم باز شدن چاکرای هفتم در زندگی چیست؟

علائم باز شدن چاکرای هفتم می توانند به صورت کاملاً واضح در فیزیک انسان مشاهده شوند. البته تاثیرات باز شدن چاکرای هفتم در بُعد متافیزیک فوق العاده بی نظیر است. یعنی دسترسی به این چاکرا به اندازه‌ای بالاست که فقط انسان های محدودی توانستند به این جایگاه برسند. به هر حال اگر به طور کامل نتوانستید این چاکرا را فعال کنید یادتان نرود که دست از فعالسازی برندارید. زیرا برخی از علائم میتوانند تاثیرات مثبتی را در زندگیتان ایجاد کنند، هرچند به طور کامل ظاهر نشده باشند. از مهمترین علائم باز شدن چاکرای هفتم می توانیم به: تغییر الگوی خواب، تغییرات در اعتماد به نفس و به بی ثباتی عاطفی اشاره کنیم. میدان انرژی این چاکرا به طور معنوی قابل ادراک و تجربه خواهد بود. بعضی ها باز شدن این چاکرا را به عنوان بیداری کندالینی نیز معرفی کرده اند. مهمترین علامتی که به واسطه این چاکرا ایجاد میشود، برخورداری از قدرت معنوی بالاست.

چگونه عشق بی قید و شرط در چاکرای هفتم یا تاج وجود دارد؟

چاکرای هفتم یا تاج، عالی ترین سطح معرفتی را دارد. این سخن بدان معناست که فرد باید درک بالا و صحیحی را از عقل و ادراک داشته باشد. همچنین این چاکرا را به نام های: چاکرای ساهاسرارا و چاکرای نیلوفر آبی هزار گلبرگ نیز می شناسند. محل قرار گرفتن میدان انرژی این چاکرا نیز در بالای سر انسان می باشد که تاج نیز دقیقاً در همین موقعیت قرار می گیرد. بر همین اساس آن را به نام چاکرای تاج نامگذاری کرده اند. خب با توجه به اینکه عالی ترین سطح ادراکی مربوط به این چاکرا می باشد. عالی ترین احساسات انسانی همچون عشق بی قید و شرط نیز می تواند از منبع انرژی این چاکرا ایجاد شود. البته از این راه: عشق بی قید و شرط می توانید به عنوان روش فعال سازی چاکرای هفتم نیز استفاده کنید. شایسته است ذکر کنیم که از طریق چاکرا های دیگر مانند چاکرای قلب می توانید به عشق برسید. اما سطح معرفتی چاکرای تاج با چاکرای قلب یکسان نیست.

روش فعال سازی چاکرای هفتم

راه و روش فعال سازی چاکرای هفتم چیست؟

برای اینکه بتوانید نشانه های باز شدن چاکرای تاج را به دست آورید در ابتدا باید مراحلی را پشت سر بگذارید. اولین مرحله عبارت است از: به دست آوردن نشانه های باز شدن سایر چاکرا ها. زیرا مادامی که چاکراهای قبلی فعال نشده باشند، امکان فعال سازی چاکرا تاج وجود ندارد. البته به عنوان استثنا در مواردی دیده شده است که در برخی از اساتید مراقبه کننده این چنین نبوده است. یعنی آنها به طور کامل چاکراها را فعال نکرده بودند و توانستند چاکرای تاج را فعال کنند. یادتان نرود این موردی که گفتیم فقط به عنوان یک استثنا مطرح است. اما سوالی ایجاد می شود که: در صورت مشاهده نشانه های باز شدن چاکرای تاج بدون فعال بودن سایر چاکراها در بعضی از افراد، آیا اشکالی ایجاد نمی شود؟ قطعاً اشکال ایجاد می‌شود؛ زیرا نشانه های چاکرا تاج، نه به طور یکسان و منظم بلکه به صورت بلوکی ایجاد می شوند. بر همین اساس سایر چاکرا ها درست عمل نمی کنند و ایجاد مشکل خواهند کرد.

دو مورد از علائم باز شدن چاکرای تاج چیست؟

یکی از نشانه های باز شدن چاکرای تاج مربوط به اختلال در خواب و بدون ساختار بودن آن است. اما این سخن بدان معنی نیست که هر فرد که دچار بی خوابی یا اختلال در خواب شده باشد، چاکرای تاج او فعال است. بلکه شاید دچار مشکل جسمی یا روحی شده و به همین علت بی خواب می باشد. مثلاً ممکن است چون فردی در طول روز زیاد می خوابد نتواند در شب به طور راحت استراحت کند. لذا آن فرد در طول شب خواب های بدی را خواهد داشت. یک مورد دیگر از علائم باز شدن چاکرای هفتم مربوط به رویاهای واضح و بدون فراموشی می شود. پس اگر رویاهایی می بینید که به طور شفاف و کاملاً واقعی هستند، میتوانید به باز بودن چاکراهای خود امیدوار باشید. همچنین باید بدانید هر چه وضوح این رویا بیشتر و نزدیکتر به واقع باشد احتمال باز بودن چاکرای تاج بیشتر است. اگر رویا میبینید ولی واضح نیست باید اقداماتی را در حوزه پاکسازی چاکرای تاج انجام دهید.

روش فعال سازی چاکرای ششم

آیا بی ثباتی عاطفی یا توانایی روحی جز انرژی چاکرا تاج هستند؟

یکی از انرژی های مربوط به چاکرای هفتم یا تاج، امواج احساسات است. بر همین اساس اگر در زمینه احساسات دچار خلل هستید باید ریشه اش را در این چاکرا بیابید. همچنین اگر نمی توانید به خوبی پذیرای احساسات باشید و هیجانات خود را کنترل کنید، باید پاکسازی این چاکرا را انجام دهید. از مهمترین مواردی که می‌توانید برای فعال کردن چاکرای تاج استفاده کنید، داشتن حس شهود است. بر همین اساس اگر کسی حس شهود داشت می تواند مطمئن باشد که چاکرای تاج او فعال است. حس شهود به این معنا است که فرد بینش معنوی متفاوتی دارد و بر اساس آن می‌ تواند ادراکات خاصی را داشته باشد. آیا تا به حال از حس شهود به عنوان روش فعال سازی چاکرای هفتم استفاده کرده اید؟ بعضی ها این حس شهود را به عنوان راهی برای ارتباط با موجودات عالم یا عالم های دیگر نیز مطرح کرده‌اند. پس اگر ارتباط با موجود های دیگر را می خواهید، این چاکرا را فعال کنید.

علائم روانی و فیزیکی موثر در فعال سازی چاکرای هفتم چیست؟

یکی از مواردی که از طریق آن می توانید نشانه های باز شدن چاکرای تاج را بیابید، علائم روانی است. علائم روانی که هر فرد نسبت به دیگری دارد، متفاوت و مختلف است. بر همین اساس اگر این علائم روانی بتوانند به طور شهودی محقق شوند می توانید از باز بودن چاکراهای خود مطمئن باشید. علائم فیزیکی که برای انسان به وجود می آیند در ابتدا در ناحیه سر می باشند. یعنی امکان دارد فرد دچار حالت هایی همچون: سوزن سوزن شدن یا شوک الکتریکی در ناحیه سر شود. البته این علامت ها را در صورتی به عنوان نشانه باز شدن چاکرای تاج در نظر بگیرید که هیچ مشکل و یا بیماری از ناحیه سر نداشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضمانت بازگشت وجه

مشروط بر مشکل فنی در محصول

پشتیبانی بسیار سریع

پاسخگویی از 20 دقیقه تا 3 ساعت

محصولات اورجینال

اورجینال بودن محصولات

پروسه خرید سریع

دانلود آنی پس از خرید محصول

کاربر گرامی برای خرید و یا دانلود محصولات وبسایت ابتدا باید در وبسایت ثبت نام کنید در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید. راهنمای کاربران