سبد خرید
چگونه ضمیر ناخودآگاه خود را برنامه ریزي کنیم

آیا میدانید چگونه ضمیر ناخودآگاه خود را برنامه ریزی کنیم؟

برای اینکه بدانیم چگونه ضمیر ناخودآگاه خود را برنامه ریزی کنیم، می توانیم از عوامل محیطی استفاده کنیم. یکی از راه هایی که می توانید از طریق آن، هم پاکسازی ضمیر ناخودآگاه و هم برنامه ریزی آن را انجام دهید، هوای مرده است. این هوای مرده شامل فضاهای خالی است که متراکم از آلودگی ذهنی می شود. اجازه دهید با ذکر یک مثال این موضوع را برایتان بیشتر توضیح دهیم. فرض کنید هر روز برای رفتن بر سر کار خود حدود یک ساعت زمان دارید. در این یک ساعت که در مسیر رسیدن به سرکار خود هستید با امواج مختلفی روبرو خواهید شد. این امواج، هم مثبت هستند و هم منفی. اما می‌توانید با دریافت اموزش تغییر ضمیر ناخودآگاه در مقابل این امواج ایمن شوید. این آموزش به ما توضیح می دهد تا این هوای مرده را تبدیل به فرصت کنیم.

پاکسازی ضمیر ناخودآگاه

چرا و چگونه ضمیر ناخودآگاه خود را برنامه ریزی کنیم؟

قبل از اینکه بدانیم چگونه ضمیر ناخودآگاه خود را برنامه ریزی کنیم، باید از چرایی آن اطلاع پیدا کنیم. علت برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه به انگیزه هر فرد بستگی دارد. یعنی وجود اهداف و اغراض مختلف باعث می‌شوند تا هر فرد برای برنامه ریزی این بخش اقدام کند. اگر تاکنون هدف یا علتی برایتان ایجاد نشده است تا به فکر برنامه ریزی این بخش از ذهنتان بیفتید، باید نکاتی را بدانید. اولین نکته ای که باید بدانید این است: هر کاری که در زندگی انجام می دهید نتیجه افکار بخش ناخودآگاه ذهن است. یعنی اراده شما عملاً انجام دادن آن چیزی است که بخش ناخودآگاه به بخش خودآگاه دستور داده است. لذا تمام موفقیت ها یا شکست هایتان در زندگی به طور غیرمستقیم بر مبنای بخش ناخودآگاه انجام می‌گیرند. احتمالاً این دلیل برای بسیاری از شما خوانندگان گرامی کفایت کند و به دنبال اموزش تغییر ضمیر ناخودآگاه باشید. البته در زمان یادگیری تغییر ضمیر ناخودآگاه باید دقت کنید که عمل دیگری را نیز انجام دهید.

این عمل مربوط به پاکسازی ضمیر ناخودآگاه می شود. یعنی در حین تغییر افکار ناخودآگاه خود باید بتوانید آنها را به خوبی تصفیه و جایگزین کنید. حال که دانستیم چرا باید ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی کنیم در مرحله بعدی به سراغ چگونه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی کنیم، میرویم.

اموزش تغییر ضمیر ناخودآگاه

از راه زمان مرده چگونه ضمیر ناخودآگاه خود را برنامه ریزی کنیم؟

زمان مرده به عنوان یکی از تایم های موثر در پاکسازی ضمیر ناخودآگاه قابل استفاده است. این زمان در طول شبانه روز برای هر فرد موجود است اما کاملاً بلااستفاده می باشد. اینکه این تایم دقیقاً در چه بازه ای از شبانه روز است به برنامه ریزی زمانی هر فرد برمیگردد. یعنی امکان دارد تایم مرده برای فردی در ساعات ۱ تا ۳ بعد از ظهر باشد؛ ولی همین تایم برای فرد دیگری اوج ساعت کاری باشد. لذا به طور کلی فقط تایم مرده را معرفی میکنیم و تطبیق دقیق آن را برعهده شما خواننده گرامی قرار می دهیم. به طور مثال یکی از تایم های مرده که از طریق آن می توانید پاکسازی ضمیر ناخودآگاه را انجام دهید، زمان های رفت و آمد است. در طول مدت زمانی که به سر کار میروید و یا از محل کار به خانه باز می گردید میتوانید برای پاکسازی ذهنتان استفاده کنید. حتی می توانید در این تایم از پادکست های صوتی برای اموزش تغییر ضمیر ناخودآگاه استفاده کنید.

آیا از تاثیر کلام بر ضمیر ناخودآگاه اطلاع دارید؟

تاثیر کلام بر ضمیر ناخودآگاه کاملاً واضح است؛ به گونه ای که تمام آنچه که می شنوید، محتویات ذهن شما را خلق می‌کنند. اگر هنوز به تاثیر کلام اعتقادی ندارید باید از یک مثال ساده برای اثبات موضوع استفاده کنیم. اگر در طول روز یک یا چند آهنگ گوش کنید به طور غیر ارادی بعد از خاموش کردن ضبط، ریتم آهنگ را تکرار میکنید. همچنین امکان دارد متن آهنگ را با ریتم خودتان بخوانید. این موضوع به قدری بدیهی است که تمام افراد، تاثیر شنیدن آهنگ را پذیرفته اند. این تاثیر فقط به خاطر وجود آهنگ نیست بلکه به خاطر کلام است. این کلام گوینده است که باعث می شود در ذهنتان تاثیراتی ایجاد شوند. پاکسازی ضمیر ناخودآگاه نیز از طریق همین کلام قابل انجام است. این پاکسازی به این صورت انجام می شود که در تایم های روزانه بخصوص تایم های مرده می توانید از پادکست های آموزشی استفاده کنید.

آیا با تغییر ضمیر ناخودآگاه می توانیم انگیزه زندگی کردن به دست آوریم؟

آیا از زمان رانندگی می توانیم برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه استفاده کنیم؟

از تایم رانندگی کردن می توانیم بدانیم که چگونه ضمیر ناخودآگاه خود را برنامه ریزی کنیم. در کلان شهرها افرادی که از ماشین های شخصی استفاده می کنند، تایم زیادی را در اتومبیل سپری می کنند. از این تایم که کاملاً بلااستفاده می ماند می توانید به صورت بهینه استفاده کنید. می توانید پادکست های برنامه ریزی و پاکسازی ضمیر ناخودآگاه را تهیه و در ضبط صوت ماشین پخش کنید. پس از مدتی نه چندان طولانی می توانید تاثیر این پادکست ها را در زندگی تان ببینید. همچنین افرادی که برای رفت و آمد از مترو استفاده می کنند می توانند با استفاده از هندزفری این پادکست ها را گوش کنند. دقیقا در همین جاست که میتوانید تاثیر کلام بر ضمیر ناخودآگاه را بفهمید. یعنی پس از مدتی که از این پادکست ها استفاده کردید متوجه می شوید که نوع تصمیم‌ گیری شما تغییر کرده است. اهمیت این تغییر در زندگی شما مهم است و به واسطه آن می توانید موفقیت های بیشتری در زندگی به دست آورید.

چگونه اطرافیان در شکل گیری ضمیر ناخودآگاه تاثیر می گذارند؟

اطرافیان به دو معنی: عام و خاص هستند. هر کدام از این دو دسته به نوعی در هویت و شخصیت ما تاثیر می گذارند. بعضی ها مانند پدر و مادر به طور مستقیم عامل شکل گیری ضمیر ناخودآگاه می شوند. بعضی دیگر نیز مانند: محیط اطراف و دوستان به طور غیرمستقیم عامل شکل گیری ضمیر ناخودآگاه در هر فرد می شوند. بر همین اساس از طریق خانواده و دوستان می توانیم بدانیم که چگونه ضمیر ناخودآگاه خود را برنامه ریزی کنیم. تاثیر پذیری ضمیر ناخودآگاه از اطرافیان به اینگونه است که: هر آن چیزی که اطرافیان بگویند در ذهن شما حفظ خواهند شد. البته فقط گفته های دیگران نیست که باعث شکل گیری ضمیر ناخودآگاه می شود. بلکه رفتار و عقاید تمام محیط اطراف به معنای عام و خاص باعث ایجاد تاثیر و شکل گیری ضمیر ناخودآگاه می شوند.

تاثیر کلام بر ضمیر ناخودآگاه

آیا با تغییر ضمیر ناخودآگاه می توانیم انگیزه زندگی کردن به دست آوریم؟

با اموزش تغییر ضمیر ناخودآگاه می توانید نوع دیدگاه خود را به زندگی عوض کنید. این تغییر شامل بخش مهمی میشود که عبارت است از: القا کردن. یعنی دائماً باید به خودتان اتفاقات و حال خوب را القا کنید تا از هرگونه انرژی منفی دور بمانید. شاید این القا کردن از نظر بعضی از افراد اندکی غیر عادی باشد. اما حقیقت آن است که با این القا کردن می توانید انرژی های زیادی را تولید و از خودتان به کائنات ارسال کنید. مطمئن باشید که کائنات همان انرژی را به شما باز می گرداند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضمانت بازگشت وجه

مشروط بر مشکل فنی در محصول

پشتیبانی بسیار سریع

پاسخگویی از 20 دقیقه تا 3 ساعت

محصولات اورجینال

اورجینال بودن محصولات

پروسه خرید سریع

دانلود آنی پس از خرید محصول

کاربر گرامی برای خرید و یا دانلود محصولات وبسایت ابتدا باید در وبسایت ثبت نام کنید در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید. راهنمای کاربران