سبد خرید
قدرت ذهن انسان برای رسیدن به خواسته ها

چگونه به قدرت ذهن دست پیدا کنیم؟

داشتن بعضی از عادت های رفتاری باعث فعال شدن قدرت ذهن انسان برای رسیدن به خواسته ها است. اگر این عادات رفتاری به طور صحیح در زندگی انسان تنظیم نشوند قطعاً یکی از شئون زندگی را دچار اختلال خواهند کرد. به طور مثال فردی که برای تقویت ذهن خود بخواهد از راه مطالعه یا مراقبه اقدام کند. خب اگر او افراط کرده و تمام وقت خود را برای این دو موضوع صرف کند؛ قطعاً پایان خوبی نخواهد داشت. اساساً او نتوانسته که بداند چگونه وارد ضمیر ناخودآگاه شود. آیا می دانید با قدرت ذهن چه کارهایی میتوان انجام داد؟ مراقبه کنندگان و فیلسوفان دینی مطالبی را در این موضوع مطرح کرده اند. حتی فیلسوفان غربی نیز در مورد این موضوع نظریات مختلف و زیادی را مطرح کرده‌اند. آنها در ابتدا علم را از نظر خود تعریف کرده و توانایی بشر برای تسلط به سایر مخلوقات را بررسی کرده اند.

با قدرت ذهن چه کارهایی میتوان انجام داد

آیا قدرت ذهن انسان برای رسیدن به خواسته ها کافی است؟

اگر قدرت ذهن انسان برای رسیدن به خواسته ها نبود قطعاً نمی توانستیم به بسیاری از اهداف زندگی برسیم. تمام تلاش و انرژی که برای رسیدن به خواسته ها صرف میکنیم از ذهن هایمان نشات می گیرد. همین ذهن است که باعث می‌شود بتوانیم راه های غیر ممکن را تبدیل به راه های ممکن کنیم. خب احتمالاً با این توضیحات بسیاری بگویند: با وجود ذهن، دیگر چه احتیاجی به کتاب ها و راههای آموزشی برای موفقیت و خواسته ها است؟ همه توضیحات و پیشنهاد هایی که توسط اساتید موفقیت ارائه می شوند، راهکار هستند. یعنی آنها به ما یاد میدهند تا بتوانیم راه و روش استفاده از نیروی ذهن را در زندگی به کار گیریم. ما افراد عادی نیز باید بتوانیم شناخت و آگاهی کافی برای رسیدن به اهداف را داشته باشیم. یعنی اگر می خواهیم به یک هدف خاص برسیم باید خودمان را هم ارتعاش با آن هدف کنیم. بر همین اساس اگرچه قدرت ذهن انسان برای رسیدن به خواسته ها لازم است اما کافی نیست.

چه راه هایی برای افزایش قدرت ذهن ناخودآگاه وجود دارند؟

راه هایی که برای تقویت قدرت ضمیر ناخودآگاه استفاده می شوند برای هر کس اختصاصی است. به همین خاطر سعی کنید با توجه به توانایی بدنی و ذهنی خود اقدام به افزایش قدرت ذهن کنید. البته در صورتی که یک استاد به شما کمک کند می توانید به راحتی راه های تقویت و پیشرفت ضمیر ناخودآگاه را از او بخواهید. اما در صورتی که خودتان می خواهید افزایش قدرت ذهنی را انجام دهید میتوانید از راه های زیر استفاده کنید.

  • نسبت به هر آنچه که در ذهنتان است اندیشه نکنید بلکه نسبت به تمام اندیشه های ذهنی خود آگاه باشید
  • منابع و مبادی فکری خود را به طور صحیح بر روی آنچه میخواهید تنظیم کنید
  • ایجاد انگیزه برای شروع مسیر و همچنین انگیزه سازی در طی پیمودن مسیر، لازم است
  • در مقابل به وجود آمدن تغییرات مقاومت نکنید و با آغوش باز از آنها استقبال کنید
  • تحت هیچ شرایطی اجازه ندهید افکار شما تحت اختیار افکار دیگران شکل بگیرد

چگونه ضمیر ناخودآگاه را برنامه‌ریزی کنیم

به نظر شما با قدرت ذهن چه کارهایی میتوان انجام داد؟

ما انسان ها در ابعادی محدود و در ابعادی دیگر نامحدود هستیم. بر همین اساس در بخش ابعاد نامحدود میتوانیم با قدرت ذهن ناخودآگاه اختیارات فرا ذهنی را داشته باشیم. در یک تشبیه می توانیم ذهن را به یک ابر رایانه ولی پیچیده تر توصیف کنیم. مغز به حدی پیچیده است که می‌تواند راه های موفقیت یا سقوط هر کس را فراهم کند. اما شما می توانید از فرصتی که مغز در اختیار ما قرار می دهد استفاده کرده و موفقیت را برای خودتان انتخاب کنید. شاید هنوز نمی دانید که با قدرت ذهن چه کارهایی میتوان انجام داد. ابتکار، ایده، خلاقیت، تلاش و هر چیز دیگری که باعث حرکت شما می شوند همه از نیروی ذهن هستند. قدرت و نیروی ذهن می تواند هر چیزی را برای انسان ممکن کند. به طور مثال کمتر از دو قرن پیش، پرواز کردن برای انسان امری ناممکن بود. اما بالاخره برادران رایت در سال ۱۸۷۱ میلادی این موضوع ناممکن را به امری ممکن تبدیل کردند.

چگونه از قدرت ذهن انسان برای رسیدن به خواسته ها استفاده کنیم؟

برای اینکه بتوانیم از قدرت ذهن برای رسیدن به خواسته ها استفاده کنیم باید در ابتدا به آن دست پیدا کنیم. اگر به این قدرت برسیم می‌توانیم با استفاده از آن، مسیر رسیدن به اهداف و خواسته ها را ممکن و هموار سازیم. هرگاه سخن از قدرت ذهن به میان می آید به طور غیرارادی باید در مورد بخش ناخودآگاه ذهن نیز سخن گفته شود. زیرا بخش مهمی از قدرت تصمیم گیری و انتخاب ذهن بر اساس تصمیمات بخش ناخودآگاه می باشد. بر همین اساس بسیاری به دنبال پاسخ به این سوال هستند که چگونه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی کنند. به نظر شما چگونه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی کنیم؟ در بخش خودآگاه مهمترین اختیاری که ما انسان ها داریم، قدرت تمرکز است. به همین جهت از این قدرت استفاده کنید تا بتوانید بخشی از ذهن را در اختیار خود بگیرید.

قدرت ذهن ناخودآگاه، قدرت ضمیر ناخودآگاه

آیا میدانید چرا نمی توانیم از تمام ظرفیت ذهن خود استفاده کنیم؟

افراد زیادی برای این که بتوانند در طول روز کارهای زیادی انجام بدهند به دنبال افزایش قدرت ذهن ناخودآگاه هستند. ذهن قدرتمند و با ارزش همه ی ما انسان ها می تواند فرصت های زیادی را ایجاد کند اما شروطی دارد. دو شرط مهم برای استفاده از تمام ظرفیت ذهن و افزایش قدرت ضمیر ناخودآگاه وجود دارند. با رعایت این دو شرط می توانید قدرت ذهنی خود را تا چند برابر نسبت به گذشته افزایش دهید. این شروط عبارتند از:

  • مغزتان را بمباران اطلاعاتی نکنید و ذهنتان را با اطلاعات بی ارزش پر نکنید.
  • ذخیره سازی صحیح اطلاعات در ذهن و تولید افکار هدفدار در بخش ناخودآگاه

چگونه اطلاعات را به طور صحیح در ذهن خود ذخیره کنیم؟

یکی از مواردی که به عنوان مانع برای افزایش قدرت ذهن ناخودآگاه محسوب می شود، ذخیره سازی غلط اطلاعات است. فعالیت ذهن به این صورت است که با دریافت و پذیرش انبوه اطلاعات آنها را در خود ذخیره نمیکند. بلکه ذهن تمام اطلاعات را به بخش ناخودآگاه منتقل کرده و پردازش این داده ها توسط همین بخش انجام می گیرد. لذا بیشتر افراد نمی‌دانند که نتایج داده‌هایی که در بخش ناخودآگاه هستند به صورت تصمیم و قدرت انتخاب به بخش خودآگاه منتقل می شوند. اولین و مهمترین راه صحیح ذخیره سازی اطلاعات، کنترل: دیده ها، شنیده ها و به طور کلی حس است.

چگونه از قدرت ذهن استفاده کنیم

باز کردن قدرت ذهن از طریق برنامه ریزی بخش ناخودآگاه

آیا تا به الان فهمیده اید چگونه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی کنیم؟ شاید بسیاری پاسخ را بدانند؛ پاسخ فقط در یک کلمه خلاصه می شود. آن عاملی که باعث می شود بتوانیم ضمیر ناخودآگاه را مدیریت و برنامه ریزی کنیم فقط هدف است. زمانی که شما هدف داشته باشید و بر روی آن متمرکز شوید تمام پردازشهای بخش ناخودآگاه ذهن، برای آن خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضمانت بازگشت وجه

مشروط بر مشکل فنی در محصول

پشتیبانی بسیار سریع

پاسخگویی از 20 دقیقه تا 3 ساعت

محصولات اورجینال

اورجینال بودن محصولات

پروسه خرید سریع

دانلود آنی پس از خرید محصول

کاربر گرامی برای خرید و یا دانلود محصولات وبسایت ابتدا باید در وبسایت ثبت نام کنید در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید. راهنمای کاربران