سبد خرید
چگونه چاکرای دوم را فعال کنیم

برای استفاده از شفای چاکرا چگونه چاکرای دوم را فعال کنیم؟

چگونه چاکرای دوم را فعال کنیم؟ این سوال افرادی است که در مورد احساسات خود نتوانسته اند تعادل برقرار کنند و دچار سردی شده اند. البته فقط این افراد نباید به دنبال فرکانس فعال سازی چاکرای دوم باشند. بلکه افرادی که نشانه های خاصی را داشته باشند نیز باید به دنبال فعال سازی و پاکسازی چاکرای دوم خود باشند. آیا می دانید این علائم و نشانه ها را چگونه بیابید؟ یافتن این علائم از طریق پاسخ به سوالاتی محقق می شود که مرتبط با چاکرای دوم هستند. اولین و مهمترین سوال این است که آیا به طور آزادانه احساسات خود را بیان می کنید؟ در صورتی که پاسخ مثبت است؛ آیا پس از اظهار آنها احساس سرکوب شدن دارید؟ این موضوع در مورد احساسات و تمایلات جنسی نیز مطرح است. یعنی آیا دچار سردی یا در حال مبارزه با سردی هستید؟

"چگونه

چرا چاکرای دوم را فعال کنیم؟

حتماً باید بدانیم که چگونه چاکرای دوم را فعال کنیم؛ زیرا فعال سازی این چاکرا به طور مستقیم در متعادل بودن احساسات تاثیر دارد. شاید افرادی این سخن ما را باور نکنند؛ پس اجازه دهید با ذکر کردن سوالاتی، آنها را متوجه اهمیت این چاکرا کنیم. اولین سوال این است که: احساسات و نوع برخورد شما نسبت به رفتارهای اجباری چیست؟ همچنین باید بپرسیم: آیا در ذهن خود فضای دراماتیکی را دارید؟ در صورتی که به سوال واکنشی نشان دهید و اگر واکنشی نشان ندهید، هر دو در حوزه ی چاکرای دوم هستند. اگر برایتان سوال شده است که: چاکرای دوم کجاست؟ در پاسخ باید بگوییم چاکرای خاجی یا چاکرای سوادهیستانا اندکی بالاتر از چاکرای اول قرار دارد. حدوداً زیر ناف محل قرارگیری این چاکرا می باشد. با یافتن فرکانس فعال سازی چاکرای دوم می توانید عمل فعال سازی این چاکرا را انجام دهید. آیا فرکانس این چاکرا میدانید؟

چگونه فرکانس فعال سازی چاکرای دوم را بیابیم؟

آن محدوده‌ ای که به عنوان فرکانس فعال سازی چاکرای دوم معرفی شده است، حدود ۴۱۷ هرتز است. پس اگر در زندگی تعادل احساسی ندارید یا دچار بی ثباتی عاطفی و موارد مشابه شده اید باید به دنبال این فرکانس باشید. البته افرادی که در زندگی دچار اعتیاد و یا اختلال در عملکرد جنسی خودشان شده اند نیز باید به دنبال فرکانس فعال سازی چاکرای دوم باشند. به طور کلی رفتارهایی مانند: تشریفات خاص، مراقبه های آیینی، لذت نفسانی و موارد مشابه می توانند در موثر واقع شدن فرکانس فعال سازی نقش داشته باشند. در سانسکریت، انرژی مربوط به این چاکرا را برای لذت بردن معرفی کرده اند؛ البته بعضی معتقدند که این چاکرا فقط مربوط به لذت بردن نیست. زیرا آنها به گونه‌ ای خاص به چاکراها فکر می کنند. آنها معتقدند که چاکراها به عنوان محلی که جسم و روح را با یکدیگر جمع می کند، مقدس است. برهمین اساس نگاه روحانی و معنوی را نسبت به تمام چاکراها دارند.

فرکانس فعال سازی چاکرای دوم

آیا ریتم بد زندگی به علت بسته شدن چاکرای دوم مربوط میشود؟

مجدداً باید بگوییم که: باید بدانیم چگونه چاکرای دوم را فعال کنیم؛ زیرا در صورت عدم فعال بودن این چاکرا، گرما نخواهیم داشت. منظورمان از این گرما، وجود شور و شعف برای زندگی و داشتن احساس خلاقیت است. رنگ این چاکرا نارنجی است و عنصر نشان دهنده آن، آب می باشد. این چاکرا را در زبان سانسکریت به معنای: محل سکونت خود، می شناسند. به طور کلی اگر این چاکرا فعال نشود هیچ گرمایی از فرد ساطع نمی شود. در مرحله اول هیچ: احساس خلاقیت، بازیگوشی و آزادی بیان در آن فرد وجود نخواهد داشت. در مرحله دوم احساس شرمندگی، ناکارآمدی جنسی، اعتیاد های مختلف و رفتارهای اجباری بروز خواهند کرد. در شرایط شدید که فرد به طور کلی از حالت تعادل در این چاکرا خارج شود، اتفاقات خطرناک فیزیکی برای او رخ خواهند داد. مهمترین حالت بدی که امکان دارد برای آن فرد (چه مرد و چه زن) رخ دهد، ناباروری جنسی است. لذا باید بدانیم که چگونه چاکرای دوم را فعال کنیم.

چگونه چاکرای خاجی را فعال کنیم؟

زمانی که بدانیم انرژی چاکرای خاجی چیست، خواهیم دانست که چگونه چاکرای دوم را فعال کنیم. انرژی چاکرای خاجی عیناً مانند آب عمل میکند و سیال می باشد. بر همین اساس دو ویژگی تطبیق‌ پذیری و احساس آزادی مرتبط با انرژی این چاکرا هستند. همچنین اگر این چاکرا فعال باشد، خلاقیت فراوان و احساس لذت زیادی را برای فرد ایجاد می کند. اساتید برای فعال کردن این چاکرا راهکارهایی همچون: استشمام رایحه ی عود این چاکرا را پیشنهاد داده‌ اند. همچنین رایحه هایی مانند: هل، اکالیپتوس، بابونه، نعناع و گل رز می توانند در فعال کردن این چاکرا موثر باشند. شاید برایتان سوال ایجاد شود و بپرسید: چاکرای دوم کجاست؟ چاکرای دوم در زیر شکم قرار دارد. در بخش گفتاری نیز میتوانید از جملات کلیدی برای فعال کردن این چاکرا استفاده کنید. این جملات باید حاوی کلمات و معانی باشند که به طور مثبت بر روی خلاقیت و احساسات، متمرکز شده اند. البته دریافت نور خورشید نیز می تواند در فعال کردن این چاکرا موثر باشد.

علت بسته شدن چاکرای دوم، چاکرای دوم کجاست

آیا حالت دستان در فعال سازی چاکرای خاجی موثر است؟

علاوه بر مودرا، مانترا نیز برای دانستن فرکانس فعال سازی چاکرای دوم لازم است. در مفهوم مودرا، حالت دستانتان بررسی می‌شوند و الزاماتی که باید رعایت کنید را ذکر می کنیم. در مفهوم مانترا که مربوط به کلمات روزانه تان هستند در بالا بررسی شدند که مجدداً نکاتی ذکر خواهند شد. یکی از توصیه هایی که اساتید مراقبه برای فعال سازی این چاکرا اعلام کرده این است که دستان خود را بر روی شکم تان قرار دهید. این اقدام باعث می شود قدرت درونی و اعتماد به نفس تان افزایش پیدا کند. نتیجه این اقدام، یادآوری یک پیام مهم برای ما انسان ها است. معنای این پیام چنین است که: گاهی اوقات هماهنگ کردن خودمان در زندگی بهترین راه حل است. در خصوص مانترا ها نیز باید به طور مداوم از جملات مثبت و دارای انگیزه استفاده کنید. این اقدام نیز حاوی پیام و نتیجه مهمی برای مراقبه کنندگان است. معنای این پیام چنین است که: گاهی اوقات رها کردن قدرتمندترین انتخاب زندگی است.

برخی از بهترین مانترا ها برای فعال کردن و دوری از بسته شدن چاکرای دوم چیست؟

یکی از مهمترین مواردی که به عنوان علت بسته شدن چاکرای دوم مطرح می باشد، عدم استفاده از جملات صحیح است. مانترا ها را در طول زندگی باید به طور صحیح و مثبت انتخاب کنید. زیرا هر کلمه دارای بار معنایی مختص به خود است و تاثیراتی را در روحیه افراد و محیط اطراف به وجود می آورد. برای اینکه بتوانید این مرحله را به خوبی انجام دهید، چند جمله را به عنوان نمونه برای تان ذکر می کنیم. اولین جمله عبارت است از: من شایسته لذت بردن و برآورده شدن نیازهای جنسی ام هستم. جملات دیگر عبارتند از: ذهن من پر از خلاقیت و ایده برای لذت بردن از زندگی است. انرژی زیادی در بدنم دارم و در آن احساس راحتی می کنم. این جملات و موارد مشابه را در طول روز چندین بار تکرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضمانت بازگشت وجه

مشروط بر مشکل فنی در محصول

پشتیبانی بسیار سریع

پاسخگویی از 20 دقیقه تا 3 ساعت

محصولات اورجینال

اورجینال بودن محصولات

پروسه خرید سریع

دانلود آنی پس از خرید محصول

کاربر گرامی برای خرید و یا دانلود محصولات وبسایت ابتدا باید در وبسایت ثبت نام کنید در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید. راهنمای کاربران