سبد خرید
چگونه باورهایمان را تغییر دهیم

آیا می دانید چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟

آیا تا به حال شما نیز از خود پرسیده اید که: چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟ زمانی که بشر با دو اصل: انتخاب و تغییر روبرو شد توانست اندیشه ی خود را رشد دهد. این دو اصل به قدری ضروری و انکار ناپذیر هستند که به طور مستقیم و غیر مستقیم هدایت تمام ابعاد زندگی را بر عهده دارند. ما انسانها در زندگی دائماً در حال انتخاب هستیم و در حقیقت این انتخاب هایمان هستند که شخصیت ما را تشکیل میدهند. اما نکته ای که در این زندگی و در عمر هر انسان مطرح است، اصل تغییر پذیری است. این اصل امکانات و قدرت های مختلفی را در اختیار هر فرد قرار میدهد. شرط استفاده از اصل تغییر پذیری ایجاد کردن تغییر از طریق ذهن است. زمانی می توانید بگویید از اصل تغییر استفاده کرده اید که نشانه های تغییر باور در شما بروز کرده باشند.

تمرینات تغییر باور، نشانه های تغییر باور

آیا از خانه سالمندان می توانیم بفهمیم که چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟

خانه سالمندان یکی از بهترین مکان هایی است که می تواند به سوال: چرا و چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟ پاسخ دهد. زیرا این مکان خصوصیت ها و ویژگی هایی دارد که هر انسان را متوجه لحظه حال زندگی خود خواهد کرد. بر همین اساس حتی اگر فکر می کنید هیچ نیازی به تغییر باورهایتان ندارید، یک بار از این مکان بازدید کنید. درس مهمی که این مکان برای هر مراجعه کننده ای دارد، همان دو اصل مهمی است که در ابتدا ذکر کردیم. به نظر شما چرا خانه سالمندان تاثیر زیادی را بر ایجاد تغییر باور های ذهنی دارد؟ زمانی که فرد با دورانی از زندگی خود به طور مستقیم روبه‌رو شود به قدرت انتخاب خود بیشتر آگاه خواهد شد. حتی می تواند به مرور زمان نشانه های تغییر باور را در خود ایجاد کند. در خانه سالمندان زمانی که هر سالمند را مشاهده کنید قطعاً این تفکر ایجاد می شود که شاید آینده شما نیز همین گونه شود. لذا متوجه قدرت انتخاب و تغییر خواهید شد.

آیا کتاب صوتی قدرت باور از دکتر جو دیسپنزا می‌تواند به ما کمک کند؟

یکی از روشهایی که می‌توانید به وسیله آن پاسخ سوال: چگونه باورهایمان را تغییر دهیم؟ را بیابید، کتاب صوتی قدرت باور است. در این کتاب توضیحات ارزنده‌ای توسط دکتر جو دیسپنزا ارائه گشته است تا مخاطبان بتوانند روش های غلط زندگی خود را تغییر دهند. این کتاب صوتی در سایت سکوی پرتاب قابل دریافت می باشد. به طور معمول بیشتر مردم کسانی را که قدرت اراده قوی داشته باشند به عنوان الگو می پذیرند. زیرا این افراد می توانند باورهای خود را تغییر داده و رفتارهای بهتری داشته باشند. اما اجازه دهید نکته های بهتری را بیان کنیم تا از طریق آنها بتوانید هم محیط پیرامون خود را کنترل کنید و هم رفتارهای بهتری را داشته باشید. نکته مهمی که می توانیم برای تغییر باورها و رفتارها به شما بگوییم این است که: دنیای خصوصی و حریم خود را مدیریت کنید. زیرا از طریق مدیریت دنیای خود به طور کامل می توانید پاسخ سوال: چگونه باورهایمان را تغییر دهیم را بیابید.

مدت زمان تغییر باورها، دکتر جو دیسپنزا

چگونه از طریق مدیریت دنیای خود نشانه های تغییر باور را بیابیم؟

خودکنترلی یکی از بهترین راهکارها برای یافتن نشانه های تغییر باور در هر فرد است. بعضی از افراد با استفاده از روش خود کنترلی توانسته‌اند به فکر تغییر باورهایشان بیفتند. یعنی آنها در ابتدا اراده ای برای تغییر باورها و رفتارهای ناخواسته نداشتند. اما آنها بعد از اینکه از روش خود کنترلی استفاده کردند، کم کم توانستند قدرت انتخاب خویش را باور کنند. داشتن باور در مورد قدرت انتخاب به آنها این امکان را داد تا زندگی شادتر، سالم تر و پر پول تری را تجربه کنند. حتی بعضی از مولفه های زندگی در این افراد بهبود یافته و توانستند سطح ارتباطات اجتماعی خود را نسبت به گذشته افزایش دهند. به طور مثال این افراد تلاش کردند تا دوست های بیشتری بدست بیاورند و زندگی موفق تری نسبت به دیگران داشته باشند. این مطلب به طور غیرمستقیم در کتاب صوتی قدرت باور از دکتر جو دیسپنزا وجود دارد. می توانید با مراجعه به سایت سکوی پرتاب از این کتاب و سایر مطالب ارزشمند استفاده کنید.

آیا عوامل محیطی می توانند در تغییر باورها نقش داشته باشند؟

دکتر وندی وود (Wendy Wood) محقق اجتماعی و خود کنترلی می گوید: دستاوردهایی که در جامعه برای کنترل بعضی رفتارها داشتیم از طریق محیط بوده اند. او می‌گوید: اگر در ۳۰ سال گذشته توانستیم مصرف سیگار را در جامعه آمریکا کاهش دهیم به خاطر کنترل علائم در محیط است. او توضیح می‌دهد که جامعه باید از خویش به گونه دیگری سوال کند که چگونه باورهایمان را تغییر دهیم. زیرا باورهای اجتماعی بر این اعتقاد است که بر اساس اراده میتوان اقداماتی را انجام یا ترک نمود. این در حالیست که کاهش مصرف سیگار به خاطر حذف هرگونه تبلیغات سیگار و تنباکو در تلویزیون و رسانه های مختلف اجتماعی بود. اما صبر کنید عوامل محیطی فقط به این مورد محدود نیست و موارد دیگری نیست توسط دکتر وود انجام گرفت. نتایج تمام این اقدامات محیطی باعث شدند تا افراد به گونه ای راحت تر از شر سیگار کشیدن راحت شوند.

تغییر باور در 60 ثانیه، کتاب صوتی قدرت باور

آیا پیش فرض ذهنی می تواند ایجاد کننده عادات اخلاقی باشد؟

با استفاده از راه های معتبر علمی پاسخ سوال چگونه باورهایمان را تغییر دهیم، دشوار نخواهد بود. شواهد علمی که از راه های گوناگونی به دست آمده اند امید های خوبی را ایجاد کرده اند. شواهد علمی اینگونه است که: افراد از طریق ضمیر ناخودآگاه می توانند تغییراتی را در خودشان به وجود آورند. به طور مثال گزینه های زمان و مکان می توانند به عنوان یکی از روش‌های علمی برای تغییر دادن رفتار محسوب شوند. این راهکار به این صورت عملی می شود که با ورود به مکانی خاص، شروع رفتارهایی را خواهید داشت. آن مکان به عنوان جایگاهی برای تغییر و همچنین آن زمان ورود فرد به عنوان موقعیتی برای انتخاب جدید محسوب می شوند. این موضوع را می توانید به عنوان یک فرصت در نظر گرفته و اتفاقات جدیدی را در زندگی تان رقم بزنید. اگر میخواهید از عوامل محیطی برای تغییر استفاده کنید می توانید از راهکارهای ما کمک بگیرید.

این راهکارها شامل مجموعه ای از اقدامات هستند که هم باید انجام گیرند و هم باید ترک شوند. این مجموعه در مرحله اول شامل محیط زندگی شما می شود. در محیط زندگی و بخصوص در اتاق خود از نشانه های منفی استفاده نکنید. حتی اگر نشانه یا عکسی برایتان مثبت بوده اند ولی الان انرژی منفی دارند، آنها را از اتاق تان خارج کنید. سپس با نشانه ها و علائمی که پیام آور انرژی زندگی هستند، محیط کار و اتاق خود را تزیین کنید. با انجام این موارد و رعایت برخی نکات به مرور زمان می توانید نشانه های تغییر باور را در زندگیتان مشاهده کنید. برای اینکه بتوانید نشانه های مثبت بیشتری را در زندگی خود مشاهده کنید از یک مربی زندگی کمک بگیرید. اگر نتوانستید از یک مربی کمک بگیرید حتماً وارد یک رشته ورزشی دلخواه شوید تا انرژی بیشتری به دست بیاورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضمانت بازگشت وجه

مشروط بر مشکل فنی در محصول

پشتیبانی بسیار سریع

پاسخگویی از 20 دقیقه تا 3 ساعت

محصولات اورجینال

اورجینال بودن محصولات

پروسه خرید سریع

دانلود آنی پس از خرید محصول

کاربر گرامی برای خرید و یا دانلود محصولات وبسایت ابتدا باید در وبسایت ثبت نام کنید در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید. راهنمای کاربران