سبد خرید
آموزش فعال سازی چاکرای چهارم

چگونه با آموزش فعال سازی چاکرای چهارم شفاگر شویم؟

آموزش فعال سازی چاکرای چهارم شامل مجموعه کاملی از بخش های مورد نیاز می شوند. در بخش اول باید بدانیم که چاکرای چهارم چیست و چه نقشی در بدن انسان دارد؟ چاکرای چهارم همان چاکرای قلب می باشد که حیاتی ترین وظیفه فیزیکی را در بدن ما دارد. چاکرای آناهاتا نیروهای فوق العاده ای برای زندگی دارد که مهمترین آنها، عشق است. نکته مهم دیگری که در این مجموعه آموزشی برای شما وجود دارد، برخورداری از یک مکان سالم است. این مکان سالم در چگونگی پاکسازی چاکرای چهارم و روش فعال سازی چاکرای پنجم موثر است. بر همین اساس یافتن آن و یا ایجاد کردن محیطی سالم به شدت اهمیت دارد. حتی نقش این محیط سالم در علائم باز شدن چاکرای قلب نیز مشهود است. آیا میدانید مهمترین جملاتی که مربوط به این چاکرا می شوند چه مواردی هستند؟

چگونگی پاکسازی چاکرای چهارم

اهمیت آموزش فعال سازی چاکرای چهارم در زندگی چیست؟

بدون آموزش فعال سازی چاکرای چهارم، زندگی بدون هرگونه احساس عاطفی خواهد بود. زیرا این چاکرا به طور مستقیم انرژی های مربوط به احساسات عاطفی را تولید می کند. به طور مثال اگر در زندگی به شرایط دشوار عاطفی رسیده اید و جملات ناامید کننده ای را بیان می کنید. برای درمان کردن این وضعیت باید به سراغ انرژی های مربوط به این چاکرا بروید. معمولاً جملاتی که در این وضعیت بیان میشوند، وضعیت ناامید کننده ‌ای از حالات احساسی فرد را بیان می کنند. مثلاً: من برای خوشحالی دیگران بیش از حد از خودم انتقاد میکنم؛ یا این جمله: اعتماد کردن به دیگران برایم سخت است. همچنین امکان دارد در شرایط مختلف جملات متفاوتی بیان شوند. به طور مثال فرد بگوید که: من همیشه نیاز های خود را فدای دیگران کردم با این حال، تنها هستم. همه این موارد به نوعی می توانند در علائم باز شدن چاکرای قلب به شما کمک کنند. فقط کافیست با کسب علم و آگاهی به طور درست از آنها استفاده کنید.

چه جملاتی می توانند در آموزش فعال سازی چاکرای چهارم موثر باشند؟

برای آموزش فعال سازی چاکرای چهارم به دنبال علت نباشید. زیرا قطعاً مشکلات مربوط به احساسات موجب شده ‌اند تا دچار غم و اندوه فراوان شوید. تنها منبع انرژی که می تواند از داخل بدنتان این اندوه را برطرف کند، چاکرای چهارم می باشد. اگر به دنبال این هستید تا در زندگی تان مسائلی از قبیل: اعتماد به نفس پایین در رابطه ها، احساس دلشکستگی و غم را برطرف کنید. در این صورت باید به دنبال فعال کردن و پاکسازی چاکرای چهارم باشید. اما نگران این موضوع نباشید، زیرا چگونگی پاکسازی چاکرای چهارم برایتان توضیح داده خواهد شد. اما موردی که باید به عنوان مقدمه رعایت کنید و به همراه خود داشته باشید، این است که: باید کار خود را پر انرژی شروع کنید. هرگونه استفاده از جملات منفی و یا استفاده از جملات مثبت بدون همراهی قلبتان موجب پاکسازی چاکرای چهارم نمیشوند. بلکه جملات مثبت را باید با همراهی قلبتان تان بگویید تا موثر باشند. آیا برای ارتقاء زندگی تان آماده اید؟

علائم باز شدن چاکرای قلب

آیا روش فعال سازی چاکرای پنجم موجب افزایش پتانسیل زندگی می شود؟

دانستن روش فعال سازی چاکرای پنجم می تواند پتانسیل از دست رفته ی زندگی بسیاری از ما انسانها را برگرداند. این پتانسیل از دست رفته مربوط به احساساتی است که در زندگی داریم. پس با فعال سازی این چاکرا میتوانید کیفیت زندگی خود را افزایش دهید. برای فعال کردن این چاکرا می توانید از ۶ روش مختلف استفاده کنید که مورد توصیه ما هستند. اولین روشی که می توانید از آن استفاده کنید، مربوط به تمرین های بدنی برای وضعیت های کلیدی یوگا می شود. برای اطلاع دقیق تر می توانید از استاد خود برای اطلاع از مدت زمان و نوع انجام این حرکات، سوالاتی را بپرسید. دومین روشی که میتوانید برای فعال سازی چاکرای چهارم استفاده کنید، استفاده از تکنیک ها و نوع تنفس پرانایاما می شود. یکی دیگر از روش های فعال سازی که جز علائم باز شدن چاکرای قلب نیز محسوب می‌شود، استفاده از جملات پر انرژی است. زیرا در این صورت انرژی مثبتی را تولید و به جهان هستی ارسال کرده اید.

آموزش فعال سازی چاکرا چهارم برای چه کسانی مفید و لازم است؟

با توجه به هر فرد، دلایل آموزش فعال سازی چاکرای چهارم می توانند متفاوت باشند. اما نتیجه ی همه آنها به طور یکسان می باشد. زیرا همه راه ها به دنبال ایجاد کردن احساسات عاطفی در فرد هستند. اما بعضی از افراد نمی دانند که ریشه مشکلات عاطفی خود را چگونه شناسایی و درمان کنند. بر همین اساس بعضی از افراد را معرفی می کنیم که اگر چاکرای چهارم را فعال کنند، مشکلات مربوط به این چاکرا در آنها حل می شوند. افرادی که به دنبال این هستند تا ایمنی بدن خود را در برابر بیماری ها افزایش دهند. کسانی که نمیتوانند عشق ورزی کنند و یا عشق دیگران را بپذیرند. افرادی که به دنبال ایجاد سلامتی در ریه و قلب خود هستند. کسانی که احساسات سرکوب شده دارند و دچار غم شدید یا حالت دپرس شده اند. افرادی که به دنبال ایجاد همدلی در میان اعضای خانواده هستند. اگر شما هم جز افراد مذکور هستید، باید به دنبال روش فعال سازی چاکرای پنجم و چهارم باشید.

روش فعال سازی چاکرای چهارم

در زبان سانسکریت معنای دقیق چاکرای چهارم چیست؟

چگونگی پاکسازی چاکرای چهارم با توجه به معنای واقعی این چاکرا در زبان سانسکریت، بهتر تعریف خواهد شد. در زبان سانسکریت به چاکرای چهارم، آناهاتا به معنای آسیب نخورده و ضربه نخورده می گویند. اما می دانید علت نامگذاری و معنای این چاکرا در زبان سانسکریت چیست؟ فلسفه جالبی در پشت نامگذاری این چاکرا وجود دارد که می‌ تواند برای شما خوانندگان گرامی نیز جالب باشد. علت، این است که زیر آسیب ها و آزار هایی که از تجربیات گذشته به دست آمدند، مکان معنوی وجود دارد که آسیب ناپذیر است. این مکان آسیب ناپذیر همان چاکرای چهارم است. پس برای دانستن چگونگی پاکسازی چاکرای چهارم باید بی دریغ مهربان و در دریای عشق باشید. همیشه باید در زندگی فقط با عشق و شفقت همراه باشید و در مسیر محبت و بخشش قرار گیرید. زیرا وجود این علائم، هم باعث فعال سازی این چاکرا می‌شوند و هم جزو آثار فعال بودن این چاکرا به شمار می‌ روند. آیا میدانید بسته بودن چاکرای چهارم چه تبعاتی دارد؟

جهل و نفرت در چه زمانی در زندگی انسان ایجاد می شوند؟

از علائم باز شدن چاکرای قلب میتوانیم به مهربانی و جاری بودن عشق در زندگیتان اشاره کنیم. پس در مقابل این علائم، اگر دچار نفرت یا غم شده اید قطعاً چاکرای چهارم شما بسته است. پس در زمانی که علائم چاکرای چهارم را به صورت محبت و عشق در زندگی دریافت کردید، می توانید به آینده ی رابطه های خود امیدوار باشد. در صورتی که این احساس های محبت آمیز را دریافت نکردید قطعاً نفرت، خیانت و احساس های مشابه به این موارد سراغتان خواهند آمد. یادتان نرود که رها کردن می تواند قدرتمندترین انتخاب باشد؛ پس غم هایتان را رها کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضمانت بازگشت وجه

مشروط بر مشکل فنی در محصول

پشتیبانی بسیار سریع

پاسخگویی از 20 دقیقه تا 3 ساعت

محصولات اورجینال

اورجینال بودن محصولات

پروسه خرید سریع

دانلود آنی پس از خرید محصول

کاربر گرامی برای خرید و یا دانلود محصولات وبسایت ابتدا باید در وبسایت ثبت نام کنید در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید. راهنمای کاربران