سبد خرید
فرکانس فعال سازی چاکرای اول

آیا فرکانس فعال سازی چاکرای اول در منابع علمی وجود دارد؟

فرکانس فعال سازی چاکرای اول برای بعضی از مراقبه کنندگان به عنوان مهمترین چاکرا محسوب می شود. امکان دارد زمانی که بعضی ها نام چاکرای اول ریشه را بشنوند به یاد ساقه گیاهان یا موارد مشابه بیفتند. بعضی از آیین ها موجب شده‌اند تا این تفکر (ساقه ای بودن چاکرای ریشه) در میان بعضی از مراقب کنندگان به وجود آید. آنها می گویند این چاکرا مانند ریشه گیاهان عمل می کند. یعنی همانگونه که قدرت گیاهان از ریشه می آید، قدرت ما انسان ها نیز از همین ریشه به وجود می آید. در حقیقت آن چیزی که از محل دقیق چاکرای ریشه متوجه می‌شویم این است که: نیرویی باعث استقرار ما انسان ها میشود. منبع این نیرو مربوط به چاکرای ریشه می شود. بعضی ها معتقدند مادامی که چاکرای ریشه فعال نشده باشد؛ چاکرا های دیگر نمی توانند به طور درست فعال شوند.

علائم باز شدن چاکرای ریشه، فواید باز شدن چاکرای ریشه

چرا فرکانس فعال سازی چاکرای اول اهمیت دارد؟

اهمیت دانستن فرکانس فعال سازی چاکرای اول به جهت نوع کارکرد این چاکرا در بدن می باشد. همچنین باید بدانیم که در صورت فعال نبودن این چاکرا، آیا چاکرا های دیگر می توانند فعال باشند؟ قبل از اینکه بدانیم اهمیت و فواید باز شدن چاکرای ریشه در زندگی چیست، باید معنی خود چاکرا را بدانیم. لغت چاکرا در فرهنگ و سنت هند ریشه دارد و به معنای میدان و منبع انرژی می باشد. متون هندی، ریشه باستانی این چاکراها را مربوط به ۱۰۰ تا ۱۵۰۰ سال قبل از میلاد میدانند. اعتقاد این متون این است که این چاکرا ها همانند گرداب انرژی عمل کرده و هر کدام در انسان تاثیر دارند. اگرچه این متون به صورت کاملاً آیینی مطرح شده اند ولی تاکنون نتوانسته اند بر مبنای علمی وجود آنها را اثبات کنند. سنت هندی، چاکرای ریشه را مربوط به احساس هایی مانند: امنیت یا عدم امنیت می داند. با شناخت علائم باز شدن چاکرای ریشه می توانید از باز بودن آنها مطلع شوید.

آیا میدانید چگونه بفهمیم چاکرای ریشه فعال است؟

دیریش شاکتیداس با آموزش مراقبه ای که اعلام می کند، شیوه ترکیبی را برای مراقبه کنندگان پیشنهاد داده است. این معلم یوگا و شفا دهنده، با الهام گرفتن از فلسفه شرقی این نوع مراقبه را معرفی کرده است. او چاکرای ریشه را به عنوان محرکی برای تولید انرژی در زندگی معرفی کرده است. همچنین از طریق انرژی که چاکرای اول ریشه تولید می کند می توانیم دستاورد های فیزیکی را کسب نماییم. در سانسکریت، چاکرای اول را به عنوان چاکرای مولادهارا نیز می شناسند. یکی از نشانه ها و علائم باز شدن چاکرای ریشه داشتن انرژی زندگی است. این موضوع را دکتر کریستی کریستنسن (Cristi Christensen) در کتاب آیین‌های چاکرا: بیدار کردن زن وحشی درون، ذکر کرده اند. دکتر کریستنسن، چاکرای ریشه را به عنوان منبع تغذیه ای برای وجود برخی انرژی ها و نیروها در زندگی می داند. او این چاکرا را به عنوان ریشه ای برای توانمندی و پایه ای برای شروع انرژی ها می داند. باید بدانیم این چاکرا با عنصر زمین در ارتباط است.

چگونه بفهمیم چاکرای ریشه فعال است، محل دقیق چاکرای ریشه

علائم باز شدن چاکرای ریشه چیست؟

همانطور که فرکانس فعال سازی چاکرای اول وجود داشت، علائم باز شدن چاکرای ریشه نیز وجود دارند. این علائم مربوط به متعادل بودن برخی احساسات و نیروها در بدن هستند. برخی از مهمترین علائم باز شدن چاکراها عبارتند از: ارتباط با خود و دیگران، توانایی مراقبت از خود، انگیزه زندگی، غریزه بقا، احساس ثبات و امنیت. در سال ۲۰۱۷ مطالعه ای برای یافتن محل دقیق چاکرای ریشه صورت پذیرفت که در فرآیند آن، یک جسد انسانی مورد بررسی قرار گرفت. شبکه عصبی مربوط به حفره های اندام تحتانی و لگن با فرکانسی که توسط شبکه هیپوگاستریک تشخیص داده شد، مطابق بود. بر همین اساس از لحاظ علمی توانستند وجود این چاکرا در حد نظریه اعلام کنند. اما با همه توضیحاتی که داده شد تا به الان، تحقیقات اندکی در مورد چاکرای ریشه انجام گرفته است. بر همین اساس نمی توانیم به طور قطعی و بدون احتمال اختلاف فرکانس فعال سازی چاکرای اول جهت استفاده ی مراقبه کنندگان معرفی کنیم.

چگونه آموزش های مناسب در مورد چاکراها را بیابیم؟

دانلود مراقبه های دکتر جو دیسپنزا می تواند یکی از راههای مطمئن برای فراگیری آموزش های مربوط به چاکرا ها باشد. مراقبه های دکتر دیسپنزا به طور نظری نمی باشند و خود ایشان راهکار هایشان را در میدان عمل انجام داده اند. بر همین اساس این راهکارها را فردی معرفی می‌کند که خودش آنها را انجام داده است. همچنین او از انجام دادن این راهکارها نتیجه گرفته و توانسته است به هدف خود یعنی توانایی شفا گری برسد. تمام مطالب مربوط به دکتر دیسپنزا را میتوانید در سایت سکوی پرتاب بیابید و دانلود کنید. همچنین آموزش های دیگری همچون مدیتیشن برای باز شدن چاکرای ریشه در سایت سکوی پرتاب موجود هستند. می توانید با مراجعه به سایت دکتر دیسپنزا از آموزش هایی که به زبان انگلیسی برای علاقه مندان وجود دارند، استفاده کنید. اگر برای مراقبه و انجام مدیتیشن از استاد استفاده کنید قطعاً تاثیر آن را خواهید دانست. زیرا در این صورت، آموزش مراقبه به طور صحیح اتفاق افتاده و می توانید به هدفتان برسید.

علائم باز شدن چاکرای ریشه، فواید باز شدن چاکرای ریشه

آیا عدم تعادل در چاکرای ریشه می تواند فواید آن را از بین ببرد؟

قطعاً اگر تعادل چاکرای اول از بین برود فواید باز شدن چاکرای ریشه وجود نخواهند داشت. علائم و نشانه هایی وجود دارند که از طریق آنها می توانید به وجود تعادل و یا باز بودن چاکرای ریشه پی ببرید. این علائم در بخش رفتاری و احساسی قابل احراز هستند. این نشانه ها عبارتند از: اختلالات خواب، ضعف ایمنی، یبوست، مشکلات روده، مشکلات در قسمت پاها و تحتانی، احساس بی ثباتی یا گسستگی و غیره. هم چنین مسائلی از قبیل: از دست دادن قدرت اراده، بحران وجودی یا بحران ایمان و شک نسبت به جایگاه خود در جهان، در حوزه ی چاکرای ریشه می باشند. برای آموزش مراقبه ی صحیح در این چاکرا می توانید با مراجعه به سایت سکوی پرتاب موارد زیادی را دانلود کنید. از مهمترین مواردی که می تواند در این موضوع به شما کمک کند، دانلود مراقبه های دکتر جو دیسپنزا می باشد. اگر این رفتارها یا احساسات مذکور را دارید، حتماً باید برای متعادل کردن چاکرا ریشه اقدامات لازم را انجام دهید.

چگونه می توانیم با آموزش صحیح چاکرای ریشه را متعادل کنیم؟

رودولف بالنتین در کتاب شفای رادیکال بیان می کند که: اختلالات و بیماری هایی که در ناحیه های مختلف بدن ایجاد می شوند ناشی از منابع انرژی آنهاست. او توضیح می‌دهد که: عدم تعادل در منابع انرژی باعث از بین رفتن نظم میان سایر چاکرا ها شده و بیماری ها به وجود می آیند. لذا آموزش مراقبه برای فعال سازی و پاکسازی چاکراها ضروری است. همچنین از طریق مکان بیماری ها می توانید منبع اصلی انرژی آن را شناسایی و از طریق انرژی، بیماری را درمان کنیم. پس می‌توانیم اینگونه نتیجه بگیریم که: محل واقعی بیماری ها زمانی که در چارچوب چاکراها بررسی شوند می‌توانند قابل تشخیص باشند. آیا تا به حال این نوع از آگاهی در مورد جسم و روانشناختی بدن را آزموده اید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضمانت بازگشت وجه

مشروط بر مشکل فنی در محصول

پشتیبانی بسیار سریع

پاسخگویی از 20 دقیقه تا 3 ساعت

محصولات اورجینال

اورجینال بودن محصولات

پروسه خرید سریع

دانلود آنی پس از خرید محصول

کاربر گرامی برای خرید و یا دانلود محصولات وبسایت ابتدا باید در وبسایت ثبت نام کنید در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید. راهنمای کاربران