سبد خرید
همه چیز در مورد ضمیر ناخودآگاه

چگونه ضمیر ناخودآگاه خود را کنترل کنیم؟

قطعاً برای شما هم در زندگی مواردی پیش آمده اند که اتفاقات زندگی برخلاف خواسته شما بوده است. اما سوال اینجاست که چرا این وقایع محقق می شوند؟ زیرا اصلاً شما آنها را نخواسته اید؛ پس چگونه اتفاقی که مورد خواسته شما نبوده انجام گرفته است؟ اگر این سوال‌ها برای شما بی پاسخ است باید همه چیز در مورد ضمیر ناخودآگاه را بدانید. زیرا در حقیقت وقوع آن اتفاقات ناگوار را خودتان خواستید. شاید این حرف و ادعای ما برای شما عجیب و غیر قابل باور باشد. اما با ارائه توضیحات بیشتر متوجه خواهید شد که در حقیقت افکار شما بخصوص بخش ناخودآگاه ذهن، تصمیمات و انتخاب هایتان را رقم می‌زند. به نظر شما آیا ممکن است مواردی که نمی بینیم و نمی دانیم ما را کنترل کنند؟! یا آیا امکان دارد برداشت ذهنی که از پیرامون خود داریم باعث شکل گیری تفکرات ما شوند؟

قدرت ماورایی ذهن انسان

آیا همه چیز در مورد ضمیر ناخودآگاه را می دانید؟

دانستن همه چیز در مورد ضمیر ناخودآگاه اهمیت زیادی دارد. زیرا اگر به درستی تمرین ها را انجام دهید می‌توانید دقیقاً به خواسته هایتان برسید. زمانی هم که هر فرد بتواند به خواسته‌های خود برسد می تواند خوشبختی را داشته باشد. اما مشکل اصلی برای بیش از ۹۰ درصد افراد کره زمین این است که آن چیزی را که می خواهند نمی توانند عملی کنند. یعنی در ذهن خود برنامه ای برای رسیدن به موضوع دارند اما عملشان نمی‌تواند مسیر رسیدن به خواسته را مهیا کند. آیا تا به حال به ضمیر ناخودآگاه و قانون جذب فکر کرده‌اید؟ به نظر شما علت این نرسیدن در چه چیزی نهفته است؟ راز مهمی که در انجام ندادن برنامه های ذهنی وجود دارد، نادیده ها است. یعنی بخش نادیده های ذهن برای انتخاب های زندگی شما تصمیم می گیرند. اساساً بخش ناخودآگاه ذهن از میلیون ها سلول فکری تشکیل می شود که ما هیچ قدرت اختیاری بر آنها نداریم. لذا اتفاقاتی در عمل می‌افتند که ما آنها را انتخاب نکرده ایم.

آیا میدانید چگونه وارد ضمیر ناخودآگاه شویم؟

اگر بگوییم که تمام تصمیمات و زندگی ما را بخش ناخودآگاه ذهن مدیریت می کند، نه دروغ گفته ایم و نه اغراق کرده ایم. البته از یاد نبرید که ارتباط میان ضمیر ناخودآگاه و قانون جذب می تواند تغییراتی در تصمیمات ما ایجاد کند. اگر بخواهم به طور کوتاه و مختصر تلاش اساتید آموزش موفقیت را توضیح دهم می‌توانم به تلاش آنها در این زمینه اشاره کنم. یعنی آنها تلاش کردند تا به مردم یاد بدهند از طریق بخش خودآگاه، بخش ناخودآگاه ذهن را مدیریت کنند. اگر شما هم بتوانید مانند آنها این ابزار قدرتمند را در اختیار بگیرید می‌توانید در مسیر موفقیت، خوشبختی و ثروت قرار بگیرید. احتمالاً همین الان برای بسیاری از شما خوانندگان گرامی این سوال ایجاد می‌شود که دقیقاً ضمیر ناخودآگاه ذهن چیست؟ زیرا اگر بدانیم ضمیر ناخودآگاه چیست بهتر خواهیم توانست که چگونه وارد ضمیر ناخودآگاه شویم. ضمیر ناخودآگاه یک اَبربانک داده از سلول های فکری است که بخش خودآگاه ذهن شما هیچ تسلط مستقیمی بر روی آنها ندارد.

چگونه وارد ضمیر ناخودآگاه شویم، ضمیر ناخودآگاه و قانون جذب

همه چیز در مورد ضمیر ناخودآگاه شامل چه مواردی می شوند؟

اگر می خواهید همه چیز در مورد ضمیر ناخودآگاه را بدانید باید به شما بگویم تمام باورها، تجربیات، اعتقادات، مهارت ها و خاطرات همگی بخش ناخودآگاه ذهن شما هستند. این بخش به طور مستقیم می‌تواند بیشتر تصمیمات را تحت اختیار خود بگیرد. حتی در مواردی که خطری از محیط پیرامون را حس کند، قطعاً آن را به بخش خودآگاه انتقال می دهد. با توضیحاتی که تاکنون ارائه شده اند، آیا برایتان تا به الان سوال نشده است که چگونه از ضمیر ناخودآگاه سوال بپرسیم؟ مربیان قانون جذب برای ارتباط گیری با این بخش، راه‌کارهای مختلفی را ارائه کرده اند. مهمترین راهی که آنان پیشنهاد داده‌اند مربوط به قدرت بینایی و تصاویر است. زیرا تصاویر می توانند بیشترین تاثیر و تولید سلول های فکری در ذهن را برعهده بگیرند. آنها به طور خلاصه می گویند که اگر می خواهید اقدامی انجام دهید باید بخش ناخودآگاه ذهن را کنترل کنید. به نوعی کنایه ‌ای می گویند که برای تصمیماتتان باید بر روی بخش ناخودآگاه تمرکز کنید و نه بخش خودآگاه.

 آیا ارتباطی میان ضمیر ناخودآگاه و قانون جذب در ذهن وجود دارد؟

ارتباط میان ضمیر ناخودآگاه و قانون جذب به طور مستقیم عمل می کند. یعنی هر آنچه که ناخودآگاه شما جذب کند، آن موضوع قطعاً برای شما اتفاق خواهد افتاد. اگر بخواهید از طریق قانون جذب ناخودآگاه را کنترل کنید مسیر سختی را در پیش خواهید داشت. زیرا باید میلیون ها سلول فکری که در هر لحظه در بخش ناخودآگاه شکل می‌گیرند را هدایت کنید. این موضوع به قدری سخت و مشکل است که بیشتر مربیان قانون جذب آن را امری محال فرض کرده است. اما به نظر شما چگونه می توانیم با استفاده از قانون جذب مسیر فکری دلخواه را در بخش ناخودآگاه ایجاد کنیم؟ اگر بتوانید تصویر ذهنی درستی را در بخش ناخودآگاه ذهن ایجاد کنید خواهید توانست که به هدفتان برسید. معمولاً یکی از کارهایی که مربیان از طریق قانون جذب برای کنترل ناخودآگاه انجام می دهند، انجام مراقبه های ذهنی است. آنها سعی می کنند با قدرت تمرکز، افکار خود را از بخش ناخودآگاه به بخش خودآگاه انتقال دهند.

چگونه از ضمیر ناخودآگاه سوال بپرسیم، پاکسازی ضمیر ناخودآگاه

آیا آلودگی های ذهنی باعث انحراف افکار میشوند؟

پاکسازی ضمیر ناخودآگاه یکی از مهمترین کارهایی است که باید در طول روز انجام دهید. در صورتی که این کار را انجام ندهید آلودگی افکار اجازه تصمیم گیری صحیح را به شما نخواهند داد. البته این تنها نتیجه منفی این آلودگی نیست؛ بلکه مشکلات متعدد دیگری نیز به وجود می آیند. برخی از این مشکلات عبارتند از: مه مغزی، عدم تمرکز، استرس و غیره. برای اینکه از آلودگی ذهنی جلوگیری کنید باید در ابتدا بر روی افکار خود متمرکز شوید.  تحت هیچ شرایطی از تمرکز بر روی افکار خود عقب‌نشینی نکنید. زیرا اگر نتوانید افکار خود را نظم دهید دیگر هیچ گاه نمی توانید به خواسته هایتان برسید. برای اینکه بتوانید بهتر از آلودگی ذهنی جلوگیری کنید میتوانید از راه های زیر استفاده کنید.

  • عدم معاشرت و همنشینی با افراد منفی باف
  • دوری از مکان ها و ابزار هایی که موجب ایجاد انرژی منفی هستند

آیا می توانم ذهن ناخودآگاه خود را کنترل کنم؟

اگر می‌خواهید کنترل ذهن ناخودآگاه خود را به دست آورید باید در ابتدا از هر گونه آلودگی پرهیز کنید. سپس به پاکسازی ضمیر ناخودآگاه خود بپردازید. بعد از انجام دادن مراحل بالا می توانید از قدرت تصویرسازی برای ایجاد کردن سلول های فکری استفاده کنید. به طور مثال اگر میخواهید به یک بنز برسید، حتماً سعی کنید یک بار از نزدیک این ماشین را ببینید. تاثیری که این دیدن در ذهن شما ایجاد می کند قطعاً هزاران کلیپ ایجاد نخواهند کرد. در نهایت قدرت تصویرسازی خود را بر روی موضوعاتی متمرکز کنید که بتوانند شما را به هدفتان برسانند. این موضوع را بدانید که اگر هر روز انرژی منفی به خود دهید و یا مسائل بی‌ربط را ببینید، هیچگاه افکارتان در جهت خواسته های تان نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضمانت بازگشت وجه

مشروط بر مشکل فنی در محصول

پشتیبانی بسیار سریع

پاسخگویی از 20 دقیقه تا 3 ساعت

محصولات اورجینال

اورجینال بودن محصولات

پروسه خرید سریع

دانلود آنی پس از خرید محصول

کاربر گرامی برای خرید و یا دانلود محصولات وبسایت ابتدا باید در وبسایت ثبت نام کنید در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید. راهنمای کاربران