سبد خرید
عوارض باز شدن چاکراها

آیا از عوارض باز شدن چاکراها اطلاع دارید؟

عوارض باز شدن چاکراها ممکن است به طور طولانی مدت ادامه دار باشند و زندگی فردی را دچار مشکل کنند. بحث در موضوع عوارض چاکراها بر سر چرایی باز شدن آنها نیست. بلکه بحث در اینجاست که اگر هر چاکرا به طور درست باز نشود چه اتفاقاتی می افتد. یعنی ارتعاشات یک مرکز انرژی، ارسال و دریافت انرژی های مختص به خود است. ولی اگر چاکراهای دیگر به طور درست فعال نشده باشند؛ ارتباط درستی میان این انرژی ها برقرار نمی شود. زمانی که این ارتباط برقرار نشود، عوارض باز شدن چاکراها خودشان را نمایش می دهند. اما نگران نباشید فعال سازی چاکراهای بدن کار سختی نیست و میتوانید با آموزش صحیح، این کار را انجام دهید. اگر خودتان آموزش ندیدید حتماً از یک مربی برای پاکسازی و فعال سازی هفت چاکرا استفاده کنید.

پاکسازی و فعال سازی هفت چاکرا

چرا دانستن عوارض باز شدن چاکراها اهمیت دارد؟

اهمیت دانستن عوارض باز شدن چاکراها زمانی مشخص میشود که هر چاکرا را بشناسید. بر همین اساس افرادی که اصلاً توجهی نسبت به چاکرا ها ندارند، نمی‌توانند عوارض آن را بدانند. این عوارض، هم در بخش باز شدن چاکراها و هم در بخش باز نشدن چاکراها موجود هستند. بعضی از افراد به جهت مطالعه یا آگاهی علمی که داشته اند می توانند باز شدن یا باز نشدن چاکراها را بفهمند. بر همین اساس می‌دانند که اگر فلان انرژی خاص در زندگی آنها وجود دارد یا وجود ندارد، مربوط به کدام چاکرا می شود. بود یا نبود یک انرژی قطعاً مربوط به باز یا بسته بودن چاکرای تولید کننده آن انرژی می شود. اگر به این موضوع اعتقاد ندارید میتوانید از طریق آزمون هایی، وجود این انرژی را بفهمید.

به طور مثال می توانید تست باز بودن چاکراهای بدن را انجام دهید. البته این تست را میتوانید انجام ندهید و از طریق وجود آثار و علامت هایی، نسبت به باز بودن چاکرا ها علم پیدا کنید. یعنی می توانید از نشانه های باز شدن چاکراها بفهمید که آن ها باز هستند یا بسته. پس در نتیجه برای دانستن اهمیت عوارض باز شدن چاکراها باید هر چاکرا را بشناسید. هر چاکرا را به شما معرفی می کنیم تا علاوه بر آشنایی، بتوانید نوع فعال سازی چاکراهای بدن و فواید فعال سازی چاکراهای بدن را نیز بفهمید.

تست باز بودن چاکراهای بدن

چگونه هفت چاکرای بدن را فعال کنیم؟

اولین چاکرا از هفت چاکرای بدن، چاکرای ریشه است. به طور کلی این چاکرا نشان دهنده احساسات ثباتی و مفهوم حضور است. این دو موضوع یعنی احساس ثبات و حضور، نیاز به توضیحاتی دارند که میتوانید برای کسب آنها به کتب معتبر مراجعه کنید. این چاکرا را به عنوان چاکرای پایه نیز می شناسند و محل آن در انتهای ستون فقرات است. می‌توانیم به طور کلی این چاکرا را مربوط به نوع احساسی که از حضور خود دارید، بدانیم. آسیب هایی که در زندگی احتمال دارند متوجه شما شوند توسط این چاکرا بررسی و پاسخ داده می شوند. معمولاً بعضی از جملات نشانگر پیام هایی هستند که اهل علم می توانند پیام آنها را تشخیص دهند. از طریق پیام های این جملات می توانید تست باز بودن چاکراهای بدن را نیز انجام دهید. جملات دارای پیام در بخش چاکرای ریشه عبارتند از: این حق من است، من شایسته هستم، من می توانم خوشحال باشم و موارد مشابه.

 

آیا به تنهایی می توانید فعال سازی چاکراهای بدن را انجام دهید؟

فقط در صورتی که هر فرد آموزش های لازم را دیده باشد می تواند پاکسازی و فعال سازی هفت چاکرا را انجام دهد. در صورتی که آموزش تان کامل نباشد و یا آموزش های غلطی دیده باشید قطعاً فعال سازی چاکراهای بدن را نیز نمی توانید انجام دهید. چاکرای بعدی که باید آن را بشناسید و به طور محدود با ویژگی های آن آشنا شوید، چاکرای خاجی است. چاکرای خاجی (Sacral) به عنوان نشان دهنده خلاقیت و منبعی برای احساسات مختلف شناخته می شود. احساسات مربوط به تمایلات جنسی و خلاقیتی که در زندگی دارید از این منبع انرژی، سرچشمه می گیرند. این چاکرا شامل: احساس گناه، رضایت، اعتیادهای احساسی و اخلاقی می شود. چاکرای بعدی از هفت چاکرای بدن، چاکرای خورشیدی است. این چاکرا منبع انرژی برای عزت نفس و هر نوع قدرت شخصی است. همچنین احساس هایی مانند تعادل ذهنی و اعتماد به‌ نفس نیز توسط این چاکرا تولید می شوند.

فعال سازی چاکراهای بدن

چگونه چاکرای چهارم و پنجم خود را فعال کنیم؟

اهمیت چاکرای چهارم در زندگی فردی فوق العاده بالاست. شاید عوارض باز شدن چاکراها شامل این چاکرا نشود. زیرا این چاکرا مربوط به احساسات عمیق انسانی همچون عشق و نفرت است. البته میدان انرژی این چاکرا شامل پذیرش یا رد، اعتماد و روابط صمیمی افراد نیز می شود. محل قرارگیری این چاکرا در بدن انسان در مرکز قلب می باشد. در این چاکرا حتماً باید بدانیم که چگونه ضمیر ناخودآگاه خود را برنامه ریزی کنیم. زیرا در صورتی که این چاکرا فعال نشود دچار سردی رابطه و انزوا طلبی شدید خواهیم شد. چاکرای گلو (Throat) به عنوان پنجمین چاکرای بدن شناخته می شود. این چاکرا احساساتی مانند خجالتی بودن و صریح بودن را شامل می شود. رفتارهایی مانند: دروغ گفتن یا تشخیص صداقت، در حوزه ی انرژی این چاکرا است.

 

فعال سازی چاکرای ششم و هفتم بدن

چاکرای چشم سوم، ششمین چاکرای بدن است. علائمی که این چاکرا دارد را می توانید به عنوان نشانه های باز شدن چاکراها در بدن بدانید. یعنی به نوعی باز شدن این چاکرا به باز شدن چاکرا های دیگر وابسته و در ارتباط است. لذا زمانی که این چاکرا باز باشد و نشانه های آن را مشاهده نمایید می توانید از باز بودن چاکراهای دیگر مطمئن باشید. میدان انرژی این چاکرا مربوط به هوش ذهنی و همچنین هوش کیهانی است. با توجه به نوع انرژی که این چاکرا دارد، محل قرارگیری آن در بدن در بالای بینی می باشد. رفتارهایی که این منبع انرژی عامل ایجاد آنها می شود عبارتند از: رفتار های مربوط به آینده نگری و رفتارهایی که مربوط به گذشته است. چاکرای تاج (The Crown) هفتمین چاکرایی است که هر فرد می‌تواند به آن دسترسی پیدا کند. منبع انرژی این چاکرا مربوط به احساس هایی مانند: فداکاری، بینش معنوی و الهام گرفتن میشود.

هفت چاکرای بدن، نشانه های باز شدن چاکراها

آیا میتوان چاکراها را بدون عوارض باز نگه داشت؟

قطعاً عوارض باز شدن چاکراها می توانند زندگی عادی را تحت تاثیر قرار دهند. اما این تاثیر بما هو هو (یعنی فقط خود تاثیر را در نظر بگیریم)، نه می تواند مثبت باشد و نه می تواند منفی باشد. بلکه شرایط و زندگی شماست که باعث می شوند این تاثیرات برایتان مثبت یا منفی باشند. بر همین اساس سعی کنید مطابق با شرایط عادی زندگی خود تصمیم بگیرید که کدام چاکرا را فعال کنید. همچنین باید بدانید که چاکرا دلخواه را چگونه پاکسازی کنید و فعال نگه دارید. سعی نکنید که تمام چاکرا ها را به طور یک مرتبه ای فعال کنید. زیرا این کار می تواند زندگی شما را از حالت عادی خارج کند. اگر تمایل داشتید تا پاکسازی و فعال سازی هفت چاکرا را انجام دهید بدون داشتن استاد، این کار را انجام ندهید.

5 comments

 1. عسل جون

  اگه بدون استاد همه چاکرا هارو خودمون پاکسازی کنیم چی میشه؟

  1. قطعا با اموزش و یا داشتن استاد نتیجه بهتری رو میبینید

  2. amirkiani.ak24

   سلام عسل عزیز
   حتما از یک فرد با تجربه در این زمینه کمک بگیرید چون در غیر این صورت ممکن است موفق نشوید.

 2. چه عوارضی می‌تونه داشته باشه؟

 3. چه عوارضی می‌تونه داشته باشه باز شدن چاکراها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضمانت بازگشت وجه

مشروط بر مشکل فنی در محصول

پشتیبانی بسیار سریع

پاسخگویی از 20 دقیقه تا 3 ساعت

محصولات اورجینال

اورجینال بودن محصولات

پروسه خرید سریع

دانلود آنی پس از خرید محصول

کاربر گرامی برای خرید و یا دانلود محصولات وبسایت ابتدا باید در وبسایت ثبت نام کنید در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید. راهنمای کاربران