سبد خرید
فرکانس پاکسازی چاکرای ریشه

آیا فرکانس پاکسازی چاکرای ریشه را می دانید؟

به نظر شما آیا فرکانس پاکسازی چاکرای ریشه ارتباطی با صداها و موسیقی ها دارد؟ یکی از مواردی که دائماً برای مراقبه کنندگان به عنوان سوال مطرح می شود، همین مسئله است. آنها سوال می پرسند که: آیا موسیقی ها می توانند عیناً مطابقتی با میدان ها و فرکانس های انرژی داشته باشند؟ با توجه به اینکه مربیان و اساتید مراقبه در نقاط مختلفی از جهان وجود دارند، هرکدام نظر خاصی داده اند. یعنی هر نقطه جغرافیایی از جهان با توجه به نوع مراقبه ای که دارد پاسخی را ارائه کرده است. اما ایده آل و ملاکی که بر مبنای آن، آموزش مراقبه به طور صحیح انجام گیرد چیست؟ چگونه می توانیم فرکانس فعال سازی و پاکسازی چاکرا ریشه را بیابیم و آموزش درستی را فرا بگیریم؟ در سایت سکوی پرتاب در تلاش هستیم تا بهترین آموزش را با زبانی ساده به شما عزیزان ارائه کنیم.

پاکسازی چاکرا ریشه، فواید باز شدن چاکراها

آیا فرکانس پاکسازی چاکرای ریشه وجود دارد؟

فرکانس پاکسازی چاکرای ریشه توسط دانشمندان زیادی به طور علمی جستجو شده است و نتایجی به دست آورده اند. اگرچه این نتایج خطا ناپذیر نیستند؛ به همین جهت امکان دارد در آینده نتایج متضاد یا مختلفی به دست آیند. دکتر هری اولدفیلد (Harry Oldfield) یکی از افرادی است که از طریق الکترو کریستال درمانی، اقدام به معالجه بیماران می کند. دکتر فیلد برای پاکسازی چاکرا ریشه به دنبال فرکانس خاصی بود؛ به همین جهت تحقیقات مختلفی را انجام داد. او در موضوع طبابت خود، توسط ارسال فرکانس های مختلف، تغییر کریستال های هر فرد در میدان های انرژی آنها را مورد بررسی قرار داد. نتیجه تحقیقات دکتر فیلد برای فعالان این حوزه جالب بود. زیرا او پاسخ سوال: آیا فرکانس هر چاکرا متفاوت است و با یکدیگر اختلاف فرکانسی دارند، را به طور کلی داد. پاسخ اینگونه بود که: برای هر فرد فرکانس خاص وجود ندارد. بلکه طیف محدودی از فرکانس ها وجود دارند که از طریق آنها می توانید به میدان های انرژی متصل شویم.

چه محدوده ای از فرکانس پاکسازی چاکرای ریشه اعلام شده است؟

در مورد فرکانس پاکسازی چاکرای ریشه، دکتر والری هانت از دانشگاه لس آنجلس در ایالت کالیفرنیا تحقیقاتی انجام داده است. طبق مطالعات او، چاکرا ها و منابع انرژی انسان ها مورد بررسی قرار گرفتند. تحقیقات دکتر هانت مربوط به تغییرات انرژی بیوالکتریکی در قسمت های مربوط به چاکراها بود. دکتر هانت در طی تحقیقاتش فرکانس های مربوط به چاکرا های بدن را یافت. او امواج یافته برای مغز را از ۰ تا ۳۰ cps، عضلات را تا ۲۲۵ cps و قلب را تا ۲۵۰ cps معرفی کرده است. نکته جالب اینجاست که این ارقام در محدوده فرکانس C در دستگاه موسیقی می باشند. دکتر هانت به طور کلی محدوده فرکانسی چاکراها را از ۱۰۰ تا ۱۶۰۰ cps معرفی کرده است. پس با این تحقیقات، از طریق این فرکانس ها می توانید، هم از باز شدن و هم از فواید باز شدن چاکراها مطلع شوید. آلن سیلز، کینیزولوژیست انگلیسی نیز در مقاله‌اش در Positive Health به نتیجه ی مشابه از نتایج دکتر هانت دست پیدا کرده بود.

جملات تاکیدی چاکرای ریشه، موسیقی چاکرای ریشه

آیا جملات تاکیدی چاکرای ریشه وجود دارند؟

انرژی معنوی در یوگای تانتریک به طور جدید توسط جملات تاکیدی چاکرای ریشه ارائه شده است. البته این جملات فقط مختص به چاکرا ریشه نمی شوند و مابقی چاکراها نیز جملات اختصاصی خود را دارند. به طور کلی جملاتی که مرتبط با مشکلات اصلی و اساسی هر انسان میشوند، ریشه در چاکرای پایه ای هر فرد دارند. به طور مثال جملاتی که در مورد: مشغله ها یا نگرانی ها هستند می توانند به عنوان آینه ای حقایق مولادهارا نشان دهند. این مطلب به طور تخصصی و تفصیلی در سایت سکوی پرتاب توضیح داده شده است و می توانید از سایر مقالات استفاده کنید. مجله دین و سلامت که در سال ۱۹۶۱ توسط مؤسسه بلانتون پیل تاسیس شد، تحقیقات زیادی در مورد این مسئله انجام داده است. لذا این منبع به عنوان مطالعه بیشتر برای کسانی که به زبان انگلیسی تسلط دارند می تواند مفید باشد. همچنین فایل صوتی مراقبه دکتر جو دیسپنزا در این زمینه فوق العاده راهگشاست و می تواند برای مبتدیان کمک کننده باشد.

آیا تکامل و فناناپذیری انسان در چاکراها وجود دارد؟

بعضی ها معتقدند فواید باز شدن چاکراها شامل ایجاد شدن توانایی شفا گری برای فرد است. آنها معتقدند که این توانایی شفا گری در مرحله اول برای خود فرد ایجاد می شود. یعنی آنها معتقدند، فرد در ابتدا فقط می‌تواند خودش را درمان کند و هر نوع بیماری غیر قابل درمانی را به طور کلی معالجه کند. دقیقاً این مطلب موضوعی است که فایل صوتی مراقبه دکتر جو دیسپنزا به آن اشاره کرده است. برای استفاده از این مطلب و استفاده از آموزش مراقبه می توانید به سایت سکوی پرتاب مراجعه نمایید. اساتید مراقبه طبق نقشه تکامل در انسان می گویند که: در مرحله دوم، هر فرد می‌تواند توانایی شفا گری دیگری را هم داشته باشد. البته در صورتی که هر فرد بتواند تمام چاکرا هایش را فعال کند دیگر نیازی به شفاگری دیگری وجود نخواهد داشت. این اساتید نظر خود را در سایت راس کوهن (Ross Cohen) ذکر کرده اند که: ابعاد فیزیکی، عاطفی، ذهنی و معنوی انسان با این چاکراها قابل ادراک است.

فعال سازی چاکرای ریشه، تقویت چاکرای ریشه

آیا میدان های انرژی انسانی نیاز به پاکسازی دارند؟

انجام پاکسازی چاکرا ریشه در صورتی محقق خواهد شد که در جستجوی چاکرا ها باشید. زیرا زمانی که به دنبال حقیقت خویش باشید می توانید بر روی چاکراها به عنوان یک دارایی ارزشمند حساب کنید. این چاکرا ها علاوه بر کمک به شناخت حقیقت هر فرد می‌توانند او را به دنیا های دیگر مرتبط سازند. معمولاً پاکسازی چاکراها از طریق راه های مختلفی همچون درمان بیماری ها صورت می گیرد. البته برای افرادی که چاکراهای خود را فعال کرده اند، این قضیه به طور عکس است. یعنی با کمک گرفتن از انرژی چاکرا ها می توانند برای رفع بیماری های خود اقدام کنند. برای آنکه این میدان های انرژی بتوانند فعال بمانند باید دائماً مدیتیشن کنید و پاکسازی آنها را انجام دهید. تنها در این صورت است که از انرژی چاکرا ریشه و سایر چاکرا ها می توانید برای روان درمانی های مختلف استفاده کنید. آیا فرکانس پاکسازی چاکرا ریشه را تا به الان یافته و پاکسازی را انجام داده اید؟

آیا بیماری ها در مناطق مربوط به چاکرا ها قابل پیگیری و درمان هستند؟

پاکسازی و رفع انسداد از منابع انرژی به خصوص چاکرای ریشه می‌تواند در جلوگیری از ابتلا به بیماری ها موثر باشند. زیرا زمانی که این منابع انرژی دچار هر نوع گرفتگی و یا مشکل شوند، در آن ناحیه، بیماری ها به وجود می آیند. بر همین اساس اولاً با فعال نگه داشتن منابع انرژی می توانید از ایجاد شدن هرگونه بیماری جلوگیری کنید. دوماً با پاکسازی و رفع انسداد از منابع انرژی که دچار گرفتگی شدند، می توانید بیماری ها را درمان کنید. با انجام هرگونه: مراقبه، جنبش، دست زدن (فعالیت بدنی) و موارد مشابه میتوانید چاکرای ریشه را فعال نگه دارید. پس اگر سوالتان این است که: چگونه بفهمیم چاکرای ریشه فعال است، می‌توانید با انجام موارد مذکور از فعال بودن چاکرا مطمئن شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضمانت بازگشت وجه

مشروط بر مشکل فنی در محصول

پشتیبانی بسیار سریع

پاسخگویی از 20 دقیقه تا 3 ساعت

محصولات اورجینال

اورجینال بودن محصولات

پروسه خرید سریع

دانلود آنی پس از خرید محصول

کاربر گرامی برای خرید و یا دانلود محصولات وبسایت ابتدا باید در وبسایت ثبت نام کنید در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید. راهنمای کاربران