سبد خرید
چاکراها و چشم سوم، چه کسانی چشم سوم دارند

چاکراها و چشم سوم | هیچگاه چشم سوم خود را باز نکنید

آنچه برای بعضی از معتقدین به قوانین ماورا طبیعی سوال شده است، موضوع چاکراها و چشم سوم است. در هر فرد چاکرا های یکسانی وجود دارند. یعنی در هر انسان هفت چاکرا وجود داشته که چشم سوم مربوط به ششمین چاکرا می شود. با توجه به موقعیت قرار گرفتن این چاکرا در بدن می‌توانیم عملکرد او را بفهمیم. موقعیت این چاکرا در ذهن است اما در برخی مکاتب جلوی پیشانی نیز معرفی شده است. بسیاری برای به دست آوردن اهداف شان دست به اقداماتی عجیب برای باز کردن چشم سوم میزنند. این اقدامات نتیجه ای جز پوچی برای آنها نخواهد داشت. البته درست است که در چشم سوم قدرت نامحدودمراقبه ی چشم سوم با سایر مراقبه ها متفاوت است. اما باید بدانید نوع و زمان انجام دادن مراقبه نیز اهمیت دارد و نباید اشتباهی در آن صورت گیرد.

چشم سوم قدرت نامحدود مراقبه ی چشم سوم

آیا تا به حال به چاکراها و چشم سوم فکر کرده اید؟

آیا شما هم آرزو کرده اید که کاش می توانستم چاکراها و چشم سوم خود را باز کنم؟ در پاسخ یا هنگام شنیدن این سخنان جواب بسیاری این است که دور از دید چشم هایت را نگاه نکن. البته پاسخ آنها کنایه آمیز است و به معنای دست یافتن به موارد سخت و یا غیر ممکن است. اما باز کردن چشم سوم غیرممکن نیست. بر همین اساس بعضی ها به دنبال این هستند که بدانند چه کسانی چشم سوم دارند. آنها به دنبال این هستند تا این افراد را بیابند و از آنها بخواهند تا چشم سوم آنها را باز کند. البته بعضی‌ها اهداف دیگری دارند و به دنبال به دست آوردن خواسته های شومی هستند که هیچ گاه نباید به خواسته شان برسند. لذا با خودتان فکر کنید و دلیل به دست آوردن روشن‌بینی معنوی و یا باز کردن چشم سوم را بفهمید. اگر به دلایل نامشروع و یا برای راه اندازی یک کسب‌و‌کار شوم می‌خواهید از آن استفاده کنید باید فوراً از این کار دست بکشید.

چه اعتقادی در مورد چاکراها و چشم سوم دارید؟

بسیاری ها اصلا نمی دانند چشم سوم چیست و فقط برخی مسائل حاشیه ای را شنیده و مطابق آن ها عمل می کنند. آنچه که علائم رفتاری چشم سوم نشان میدهد مربوط به بینش معنوی و باز شدن ذهن است. لذا سعی کنید ذهن خودتان را بر روی مبانی علمی متمرکز سازید و از خرافات دوری کنید. اعتقاد مربیان باز کردن چاکراها چنین است که: مراکز انرژی بدن یا همان چاکراها به حالت دایره ای هستند. یعنی آن ها انرژی محیط پیرامون اعم از این دنیا و دنیاهای دیگر را دریافت و کنترل می‌کنند. نوع و گرایش این انرژی اهمیت زیادی در شکل‌گیری شخصیت و رفتار شما دارد. بسیاری بر مبنای همین درگاه‌های انرژی، می توانند با روح خود ارتباط برقرار کنند. البته این کار، فوق العاده سخت و موضوعی بسیار دور از ذهن برای مبتدیان است. لذا اصلا توصیه نمی‌کنیم که در مرحله اول به این مسائل حتی فکر کنید. آنچه باید به عنوان اعتقاد بدانید این است که این چاکرا ها مبنای ادراکی و انرژی هستند.

علائم باز شدن چشم سوم، چشم سوم چگونه باز میشود، چشم سوم چیست

آیا علائم باز شدن چشم سوم را می دانید؟

با توجه به موقعیت مکانی آجنا میتوانیم علائم باز شدن چشم سوم را در سه موضوع بدانیم. البته مربیان آموزش دهنده باز کردن آجنا نیز این سه موضوع را معرفی کرده اند. آنها بر اساس همین سه موضوع به پیروان خود توضیح می دهند که چشم سوم چگونه باز میشود. احتمالاً با توجه به توضیحات ما بسیاری حدس زده اند که چه موضوعاتی مورد توجه مربیان چاکرای سوم می باشد. این موارد عبارتند از: آگاهی، ارتباطات معنوی و ادراک. علت اینکه این سه موضوع انتخاب شده اند به خاطر این است که منحصراً این سه راه باعث باز شدن آجنا می شود. البته امکان دارد مکاتب بشری راه‌های متفاوتی را ارائه کنند. اما تفاوت این راهها با سه موضوعی که معرفی شد در تجربی بودن آنهاست. یعنی ضامن اجرای راه های اول با علم و ضمانت اجرایی پیشنهاد مکاتب بشری با ابداع کننده ی آنها می باشد. با توجه به راه های باز شدن آجنا می توانید نتایج این باز شدن را هم در همین ۳ راه ببینید.

آیا عقل و بینش معنوی در چاکراها و چشم سوم وجود دارد؟

عموماً کسانی که از طریق مکاتب بشری و علمی به دنبال پاسخ به سوال: چشم سوم چیست و چگونه فعال میشود؟ هستند، از معنویات کمک می گیرند. اما نکته مهمی که وجود دارد این است که تعاریف مکاتب علمی و بشری از معنویات متفاوت است. یعنی هر کدام از مکاتب تعاریف خودشان را ارائه می‌کنند و این باعث به وجود آمدن تفاوت هایی می شود. اما به هر حال عقل و بینش معنوی به طور قطعی در باز کردن آجنا موثر هستند. برخی از مربیان آجنا می‌گویند زمانی که سوالی در موضوعی در ذهن شما به وجود بیاید، راه پاسخدهی آن را هم خواهید یافت. یعنی زمانی که سوال چشم سوم را چگونه فعال کنیم در ذهنتان به وجود آید، همان ذهنتان، پاسخ را هم به شما نشان خواهد داد.

چشم سوم را چگونه فعال کنیم، چشم سوم را چطور باز کنیم

چه افرادی نباید هیچگاه چشم سوم خود را باز کنند؟

بعضی از افراد وجود دارند که هیچ گاه نباید به سراغ فعال کردن چاکرای آجنا بروند. زیرا نمی‌توانند برخی حقایق را به خوبی درک کنند و در مورد آنها سکوت کنند. در صورتی که این افراد بتوانند چشم سوم خود را فعال کنند جز بلا چیزی برایشان حاصل نخواهد شد. این دسته میپرسند که: چشم سوم را چطور باز کنیم، اما حقیقت این اعمال معنوی را تشخیص نمی دهند. این افراد معمولاً خصوصیت های اخلاقی مضری دارند که از طریق آنها قابل شناسایی خواهند بود. یکی از مهمترین خصوصیت آنها این است که از هر طریقی می خواهند بدانند چشم سوم چگونه باز میشود. کسانی که نتوانند بر مبنای ریشه های اعتقادی سیر تکاملی انسانی خود را برقرار کنند، عاقبت خوبی نخواهند داشت. برخی از مهم ترین خصوصیت های اخلاقی این افراد عبارتند از:

  • بی‌توجهی به وجود خداوند واحد
  • بی اعتقادی به خداوند واحد
  • انجام دادن اقداماتی که خلاف عقل یا شرع است
  • بی احترامی به قوانین تکوینی عالم

آیا افرادی که با معنویات در ارتباط نیستند می توانند چشم سوم خود را باز کنند؟

یکی از مهمترین دلایل باز شدن چاکراها و چشم سوم برخورداری از ارتباط معنوی است. اگر افرادی وجود دارند که میگویند می توانند بدون ارتباط معنوی چشم سوم خود را باز کنند؛ قطعاً بدانید که دروغ می گویند. حتی کسانی که از طریق انجام کارهای خبیث چشم سوم خود را باز می‌کنند به نوعی ارتباط معنوی دارند. اما نکته اینجاست که این ارتباط معنوی آنها مربوط به خداوند نیست. بر همین اساس بدون داشتن ارتباط معنوی و یا روشن بینی ذهنی نمی توانید به باز کردن چشم سوم برسید. برای اینکه بهتر بتوانید این کار را انجام دهید می‌توانید با انجام دادن مراقبه های روزانه شروع کنید. از مربی خود بخواهید تا برنامه جامع و منظمی برای مراقبه و ارتباط معنوی شما تنظیم نماید. سپس بر اساس این برنامه عملکرد خود را پیش ببرید تا به هدفتان برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضمانت بازگشت وجه

مشروط بر مشکل فنی در محصول

پشتیبانی بسیار سریع

پاسخگویی از 20 دقیقه تا 3 ساعت

محصولات اورجینال

اورجینال بودن محصولات

پروسه خرید سریع

دانلود آنی پس از خرید محصول

کاربر گرامی برای خرید و یا دانلود محصولات وبسایت ابتدا باید در وبسایت ثبت نام کنید در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید. راهنمای کاربران