کتاب شکست عادتهای کهنه

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
کتاب شکست عادت های کهنه

کتاب شکست عادتهای کهنه

در این مقاله می‌ خواهیم در رابطه با یکی دیگر از کتاب های سایت سکوی پرتاب به نام کتاب شکست عادتهای کهنه توضیح دهیم. در واقع همانند کتاب ماورای طبیعی شدن کتاب شکست عادتهای کهنه نیز یک کتاب بسیار معروف و معتبر می باشد. در این کتاب همان طور که از نامش پیدا است به ما توصیه می نماید که عادت های بد و کهنه خود را در هم شکنیم و آن ها را ترک کنیم.

البته ترک عادت امر بسیار دشواری است که برای همه ی افراد امکان پذیر نیست. در این کتاب روش هایی ارائه شده تا افراد بتوانند هرچه سریعتر و راحت تر به ترک عادت های کهنه خود بپردازند. لذا چه بسیار افرادی که با مطالعه کتاب شکست عادتهای کهنه به هدف های بسیار بزرگی رسیده اند. عادت ها اگرچه خیلی هم بد باشند و افراد از بدی آن ها آگاه باشند اما بسیار ماندگار بوده، لذا شکستن آن ها و ترک آن ها بسی دشوار است.

کتاب شکست عادتهای کهنه

بررسی کتاب شکست عادتهای کهنه

 در ابتدا شما باید به طور کامل تصمیم جدی در رابطه با ترک عادت های بد خود بگیرید و سپس به سایت سکوی پرتاب مراجعه کنید. در این سایت کتاب های بسیار مفیدی به شما معرفی می گردد که می توانید از قسمت معرفی کتاب آن ها را ملاحظه فرمایید. لذا در آن صفحه کتاب شکست عادتهای کهنه را انتخاب نموده و به دانلود آن با کمترین هزینه بپردازید. پس از مطالعه این کتاب می توانید تاثیر چشمگیر آن را در زندگی خود مشاهده نمایید.

همواره افکار ما می توانند تا فرا سوی جهان حرکت کنند اما این ما هستیم که می توانیم آن ها را مدیریت کنیم و تنها آن ها را به پیرامون خوبی‌ ها و نیکی‌ ها سوق دهیم. افکار مثبت جذب کننده اعمال خوب و اتفاق های مثبت هستند که کتاب ترک عادت ها در رابطه با آن ها بیان می ‌کند که انسان دارای قدرت خارق العاده بوده و با افکار مثبت خود می تواند شایسته ترین اتفاقات و سرنوشت را برای خود رقم بزنند.

دیدگاه خود را ارسال نمایید

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در twitter
آموزش مراقبه اعتماد به نفس افراد موفق باور ذهن تغییر افکار و باورها تغییر باور های درونی تغییر باورهای ذهنی تغییر دادن سرنوشت تغییر در زندگی تغییر زندگی تمرینات کنترل احساسات تکنیک های مراقبه خرید کتاب شکست عادتهای کهنه خرید کتاب شکست عادت های کهنه خرید کتاب ماورای طبیعی شدن خرید کتابهای جو دیسپنزا خرید کتاب های دکتر جو دیسپنزا دانلود کتاب صوتی ماورا دانلود کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن رشد فردی رضایت در زندگی روش تغییر افکار سکوی پرتاب ضمیر ناخودآگاه فیزیک کوانتوم و قانون جذب قانون جذب ماورای طبیعی شدن ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا مراقبه دکتر جو دیسپنزا موفقیت در زندگی چگونه مراقبه کنیم کتاب شکست عادتهای کهنه کتاب شکست عادت های کهنه کتاب صوتی جو دیسپنزا کتاب صوتی دکتر جو دیسپنزا کتاب صوتی شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن سکوی پرتاب کتاب های جو دیسپنزا کتاب های صوتی جو دیسپنزا کتاب‌های جو دیسپنزا