معرفی روش های مدیتیشن پیاده روی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
مدیتیشن پیاده روی

مدیتیشن پیاده روی یکی از روش های کاهش استرس است. شما با پیاده ‌روی آگاهانه می توانید به آرامش ذهنی فوق‌العاده‌ای دست پیدا کنید. بیشتر مدیتیشن ها با دراز کشیدن در یک مکان آرام و با چشم های بسته انجام می شود. اما شما مدیتیشن پیاده روی را می توانید در هر مکان و هر زمانی انجام دهید. پیاده ‌روی آگاهانه افکار منفی و نگرانی ها را از ذهن شما پاک می کند.

شما با مراقبه پیاده روی می توانید از لحظات خود نهایت لذت را ببرید. انجام مدیتیشن به شما کمک خواهد کرد تا تکنیک های پیاده روی را یاد بگیرید. در واقع با پیاده ‌روی آگاهانه می توانید به ساتوری بدن خود تمرکز کرده و ذهن خود را آرام کنید و در نهایت ذهن خود را از افکار منفی پاک کنید.

مدیتیشن پیاده روی

روش های مدیتیشن پیاده روی

برای انجام مدیتیشن پیاده روی باید به گونه ای بایستید که وزن شما به زمین منتقل شود. شما باید قبل از پیاده روی صاف بایستید. سپس تعادل بدن خود را حفظ کرده و شروع به راه رفتن کنید. در پیاده ‌روی آگاهانه نیازی به تعویض روش راه رفتن نیست.

بلکه باید از چگونگی راه رفتن خود آگاهی پیدا کنید. شما به هنگام پیاده روی باید به همه ی قسمت های مختلف بدن خود از قبیل مچ پا، زانو، ران، گردن، باسن، شکم و پاها توجه کنید. در حین مراقبه و مدیتیشن باید به عکس العمل تمامی قسمت های بدن خود آگاه شوید. بهتر است نسبت به چگونگی نگهداری قسمت های مختلف بدن آگاهی پیدا کنید.

خرید کتاب صوتی شکست عادت های کهنه

شما باید نسبت به احساسات درونی و خارجی خود از لحاظ صدا مطلع شوید. در اینصورت راحت تر عوامل خوشایند و ناخوشایند درون و بیرون بدن خود را شناسایی خواهید کرد. زمانیکه به میزان مساوی نسبت به بدن و ذهن خود آگاه شدید پیاده روی را به ارامی ادامه دهید. مراقبه پیاده روی به شما کمک خواهد کرد که ذهن و بدن خود را آرام کنید. یکی از مزایای این روش مراقبه و مدیتیشن این است که در هر زمان و مکانی قابل انجام می باشد.

این روش مراقبه پاکسازی ذهن با سایر روشهای مراقبه متفاوت است. زیرا شما با چشم باز این مدیتیشن را انجام می دهید. با انجام روشهای مراقبه می توانید اثرات منفی را در ذهن خود پاک کنید.

پیاده روی آگاهانه

 افراد بسیار زیادی با این روش مراقبه پیاده روی سازگاری دارند. زیرا در حین انجام این مدیتیشن می توانند سایر فعالیت های خود را انجام دهند. شما با مدیتیشن پیاده روی می توانید به آرامش ذهن و کاهش استرس دست پیدا کنید. در واقع با روشهای مراقبه می‌توانید بر افکار و در نتیجه تغییر باورهای ذهنی خود مسلط شوید. در نهایت با ذهن آرام می توانید به موفقیت در زندگی دست پیدا کنید.

یکی از کتاب های معروف و موثر در این زمینه کتاب ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا است. کتاب ماورای طبیعی شدن با ارائه روش های مراقبه و مدیتیشن به تحقق آرزوهایتان کمک شایانی خواهد کرد.

دیدگاه خود را ارسال نمایید

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در twitter
آموزش مراقبه افراد موفق باور ذهن تغییر افکار و باورها تغییر باور های درونی تغییر باورهای ذهنی تغییر دادن سرنوشت تغییر در زندگی تغییر زندگی تغییر پارادایم ذهنی تمرینات کنترل احساسات تکنیک های مراقبه خرید کتاب شکست عادت های کهنه خرید کتاب شکست عادتهای کهنه خرید کتاب ماورای طبیعی شدن خرید کتابهای جو دیسپنزا خرید کتاب های دکتر جو دیسپنزا دانلود کتاب صوتی ماورا دانلود کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن رضایت در زندگی روش تغییر افکار سکوی پرتاب ضمیر ناخودآگاه فیزیک کوانتوم و قانون جذب قانون جذب ماورای طبیعی شدن ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا مراقبه دکتر جو دیسپنزا پارادایم در روانشناسی پارادایم ذهنی چگونه مراقبه کنیم کتاب شکست عادت های کهنه کتاب شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی جو دیسپنزا کتاب صوتی دکتر جو دیسپنزا کتاب صوتی شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن سکوی پرتاب کتاب های جو دیسپنزا کتاب های صوتی جو دیسپنزا کتاب‌های جو دیسپنزا