معرفی روش های تسلط بر ضمیر ناخودآگاه

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
تسلط بر ضمیر ناخودآگاه

تسلط بر ضمیر ناخودآگاه یکی از راههای رسیدن به موفقیت است. شما با تصویرسازی ذهنی می‌توانید ضمیر ناخودآگاه خود را هدایت کنید. موفق ترین افراد کسانی هستند که ذهن مثبتی دارند. ذهن ناهوشیار همانند یک صندوقچه می باشد که تمام اتفاقات زندگی ما را درون خود جای داده است. در واقع این صندوقچه مخزن اسرار احساسات، آرزوها و خاطرات ما می باشد که از آن بی خبر هستیم.

این مخزن اسرار بر تصمیم گیری های ما بسیار تاثیر می گذارد. بنابراین برای موفقیت در زندگی باید کنترل ذهن ناخودآگاه خود را به دست بگیرید. ناخودآگاه ذهن در واقع ذهن احساسی شما است. اما ذهن خودآگاه همان منطق شما می باشد. به عبارت دیگر شما با ذهن خودآگاه فکر می‌کنید اما با  ناخودآگاه ذهن احساس می کنید.

معرفی روش های تسلط بر ضمیر ناخودآگاه

راه های تسلط بر ضمیر ناخودآگاه

انسان با تسلط بر ضمیر ناخودآگاه می تواند به طور فوق‌العاده قدرتمند شود. ضمیر ناخودآگاه ۹۰ درصد ذهن انسان را در بر گرفته است. برای رسیدن به موفقیت در زندگی باید قدرت ضمیر ناخوداگاه خود را باور کنید و به دنبال آن زمزمه ها و نجواهای مثبتی با آن داشته باشید. یکی از راه های تسلط بر ضمیر ناخودآگاه این است که در هر لحظه مراقب خود باشید. شما باید بدانید که ضمیر ناخودآگاه چه سیگنال هایی را از طریق حواس پنجگانه دریافت می کند. شما با تغییر باورهای ذهنی و استفاده از جملات تاکیدی مثبت می توانید قدرت ضمیر ناخودآگاه خود را افزایش دهید.

تصویرسازی ذهنی

شما با کنترل تخیل خود و دخیل کردن حواس پنجگانه در آن می توانید به تصویرسازی ذهنی مناسب برسید. برای رسیدن به تصویرسازی باید سلول های مغزی موظف به ساختن تصویر را تقویت کنید. یکی از راههای رسیدن به موفقیت این است که افکار مثبت ذهن خود را پرورش دهید. موفق ترین انسان ها کسانی هستند که ذهن مثبتی دارند. انسان با قدرت ناخودآگاه ذهن می تواند هر کاری را انجام دهد. افرادی که آگاه زندگی می کنند به راحتی می توانند افکار زندگی خود را در دست بگیرند.

شما برای این کار نیاز به تمرین های استاندارد دارید. کتاب های جودیسپنزا بهترین راه های تغییر باورهای ذهنی و تقویت تصویرسازی ذهنی را در اختیار شما قرار می دهد. یکی از کتاب های معروف جو دیسپنزا که در تقویت تصویرسازی موثر است کتاب ماورای طبیعی شدن می باشد. شما با خواندن کتاب ماورای طبیعی شدن با انواع تصویرسازی ذهنی آشنا خواهید شد. در این کتاب با تمرین و تکرار روش های موثر تقویت تصویرسازی می توانید به تسلط بر ضمیر ناخودآگاه دست پیدا کنید.

دیدگاه خود را ارسال نمایید

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در twitter
آموزش مراقبه اعتماد به نفس افراد موفق باور ذهن تغییر افکار و باورها تغییر باور های درونی تغییر باورهای ذهنی تغییر دادن سرنوشت تغییر در زندگی تغییر زندگی تمرینات کنترل احساسات تکنیک های مراقبه خرید کتاب شکست عادتهای کهنه خرید کتاب شکست عادت های کهنه خرید کتاب ماورای طبیعی شدن خرید کتابهای جو دیسپنزا خرید کتاب های دکتر جو دیسپنزا دانلود کتاب صوتی ماورا دانلود کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن رشد فردی رضایت در زندگی روش تغییر افکار سکوی پرتاب ضمیر ناخودآگاه فیزیک کوانتوم و قانون جذب قانون جذب ماورای طبیعی شدن ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا مراقبه دکتر جو دیسپنزا موفقیت در زندگی چگونه مراقبه کنیم کتاب شکست عادتهای کهنه کتاب شکست عادت های کهنه کتاب صوتی جو دیسپنزا کتاب صوتی دکتر جو دیسپنزا کتاب صوتی شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن سکوی پرتاب کتاب های جو دیسپنزا کتاب های صوتی جو دیسپنزا کتاب‌های جو دیسپنزا