معرفی استحاله ثروت به عنوان راهی موثر جهت رسیدن به موفقیت در زندگی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
استحاله ثروت

استحاله برای ثروتمند شدن

استحاله ثروت به معنای رسیدن به ثروت از طریق تغییر باورهای ذهنی است. استحاله برای ثروتمند شدن یک اصطلاح می باشد. افراد با استحاله می توانند به موفقیت در زندگی دست پیدا کنند. استحاله به معنای تغییر و تبدیل انرژی از شکلی به شکل دیگر است. نیروی جنسی یکی از قدرتمند ترین امیال بشر می باشد. افراد به دلیل دارا بودن نیروی جنسی تحریک می شوند.

در نتیجه این تحریک فرد می تواند به اراده، پشتکار، تخیل، ذکاوت، شهامت و خلاقیتی غیر قابل باور دست پیدا می کند. از طرفی نیروی جنسی قدرت بسیار بالایی دارد. زمانیکه فرد این میل طبیعی را به سایر مسیرها هدایت کند می تواند در مدت زمان کوتاه به موفقیت در زندگی دست پیدا کند.

انسان موفق با تغییر باورهای ذهنی می تواند امیال طبیعی خود را در جهت های دیگر از قبیل شغل، ادبیات، هنر، کار آفرینی و پولدار شدن سوق دهد. به بیان ساده تر فرد از قدرت نیروی جنسی برای سایر اهداف خود استفاده کند.

استحاله ثروت

استحاله ثروت و راه های محرک ذهنی

محرک ذهنی سبب افزایش ارتعاشات فکر به صورت موقت و یا دائم می شود. ابتدا باید لیستی از محرک های طبیعی را تهیه کنید. بهتر است محرک هایی که بیشترین تاثیر را بر شما دارند در لیست آورده شوند.

شما باید بنویسید که چگونه از این محرک های طبیعی برای رسیدن به موفقیت در زندگی استفاده کنید. میل جنسی یکی از موثرترین محرک های ذهن است که ارتعاشات آن را چندین برابر افزایش می دهد. شما با استفاده از نیروی جنسی می توانید چرخ های فعالیت فیزیکی را به حرکت درآورید. شما با بکارگیری اراده و استفاده از استحاله نیروی جنسی می توانید به هدف خود برسید.

شما با استحاله نیروی جنسی می توانید از فقر به ثروت دست پیدا کنید. اکثر ثروتمندان دنیا از استحاله ثروت مطلع هستند. شما با استفاده صحیح نیروی جنسی می توانید موفقیت های بزرگی در زندگی به دست آورید. از طرفی در فرهنگ ما جنسیت و نیروی جنسی را کم اهمیت جلوه می دهند.

موفقیت در زندگی

کتاب های جو دیسپنزا برای تغییر باورهای ذهنی

اکثر افراد به رابطه جنسی با دو هدف لذت و یا بچه دارشدن فکر می کنند. در حالیکه انرژی جنسی از ظرفیت بسیار بالایی جهت رسیدن به اهداف ما و موفقیت در زندگی برخوردار است. از دیگر راه های رسیدن به استحاله ثروت تغییر باورهای ذهنی از طریق برنامه ریزی ذهن می باشد. کتاب های جو دیسپنزا برای تغییر باورهای ذهنی راهکارهای عالی در اختیار شما قرار می دهند. شما با خواندن این کتاب های صوتی می توانید راهکارهای عالی در جهت رسیدن به استحاله ثروت یاد بگیرید.

دیدگاه خود را ارسال نمایید

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در twitter
آموزش مراقبه افراد موفق باور ذهن تغییر افکار و باورها تغییر باور های درونی تغییر باورهای ذهنی تغییر دادن سرنوشت تغییر در زندگی تغییر زندگی تغییر پارادایم ذهنی تمرینات کنترل احساسات تکنیک های مراقبه خرید کتاب شکست عادت های کهنه خرید کتاب شکست عادتهای کهنه خرید کتاب ماورای طبیعی شدن خرید کتابهای جو دیسپنزا خرید کتاب های دکتر جو دیسپنزا دانلود کتاب صوتی ماورا دانلود کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن رضایت در زندگی روش تغییر افکار سکوی پرتاب ضمیر ناخودآگاه فیزیک کوانتوم و قانون جذب قانون جذب ماورای طبیعی شدن ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا مراقبه دکتر جو دیسپنزا پارادایم در روانشناسی پارادایم ذهنی چگونه مراقبه کنیم کتاب شکست عادت های کهنه کتاب شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی جو دیسپنزا کتاب صوتی دکتر جو دیسپنزا کتاب صوتی شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن سکوی پرتاب کتاب های جو دیسپنزا کتاب های صوتی جو دیسپنزا کتاب‌های جو دیسپنزا