عامل موفقیت در زندگی چیست؟

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
عامل موفقیت در زندگی

خودت رو باور داشته باش

عامل موفقیت در زندگی باور داشتن خود است. یکی از افرادی که با تغییر باورهای خود توانست به موفقیت دست پیدا کند جو دیسپنزا می باشد. جو دیسپنزا در سال ۱۹۶۳ متولد شده است. جو در گذشته به دلیل تصادف وحشتناک و شکستن مهره های کمرش قادر به راه رفتن نبود. جو دیسپنزا باور داشت که انسان جزء شگفتی های جهان است. به همین دلیل تسلیم نشد و با کمک قدرت ذهن خود توانست بهبود پیدا کند.

او معتقد است که بیماری های جسم ناشی از بیماری های روح است. زمانی که او در بیمارستان بستری شد به دلیل شکستن چند استخوان از کمرش قادر به راه رفتن نبود و پزشکان اصرار داشتن که جو جراحی کند. اما جو دیسپنزا با به کارگیری قدرت باور و اراده خود توانست سلامتی اش را به دست آورد. جو پس از این اتفاق تصمیم گرفت واقعیت بیشتری را کشف کند و راز های کیهانی و قدرت باور را به همه افراد جهان بشناساند. دکتر جو با آزمایش های مختلف توانست آثار با ارزشی را خلق کند.

(عامل موفقیت در زندگی)

آشنایی با عامل موفقیت در زندگی

جو دیسپنزا معتقد است زمانی می‌توانید زندگی بهتری را برای خود خلق کنید که ابتدا خود را باور داشته باشید و به خود ارزش دهید. در واقع عامل موفقیت در زندگی به افکار شخص بستگی دارد. برای ایجاد شرایط مثبت شما باید کارهایی را انجام دهید که تا به حال انجام نداده اید. شما باید اطلاعات قدیمی خود را دور بریزید و اطلاعات جدید را تست کنید. فرآیند فکر کردن شما بر روی زندگی بسیار موثر است.

دکتر جو با انجام آزمایش های مختلف ثابت کرده است که تصویر های ذهنی به واقعیت های زندگی تبدیل می شوند. با توصیه های دکتر جو راه های رسیدن به موفقیت برای شما هموار خواهد شد. شما با خواندن کتابهای جو دیسپنزا می توانید باورهای خود را تغییر دهید. کتابهای جو دیسپنزا با معرفی راه های رسیدن به موفقیت تاثیر شگفتی بر موفقیت شما خواهند داشت.

(عامل موفقیت در زندگی)

از کتاب های با ارزش جو دیسپنزا می توان به شکست عادت های کهنه، شکست عادت های کهنه، کمال ذهن، از ذهن تا ماده و ماورای طبیعی شدن اشاره کرد. یک عامل موفقیت در زندگی این است که رفتارهای خود را دقیق تر بشناسید. از راه های رسیدن به موفقیت کنار گذاشتن عادت های کهنه و خلق رفتارهای جدید است. برای این کار باید مغزتان را از شرطی شدن دور کنید و جرات انجام کارهای جدید را در خود ایجاد کنید.

 

دیدگاه خود را ارسال نمایید

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در twitter
آموزش مراقبه اعتماد به نفس افراد موفق باور ذهن تغییر افکار و باورها تغییر باور های درونی تغییر باورهای ذهنی تغییر دادن سرنوشت تغییر در زندگی تغییر زندگی تمرینات کنترل احساسات تکنیک های مراقبه خرید کتاب شکست عادتهای کهنه خرید کتاب شکست عادت های کهنه خرید کتاب ماورای طبیعی شدن خرید کتابهای جو دیسپنزا خرید کتاب های دکتر جو دیسپنزا دانلود کتاب صوتی ماورا دانلود کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن رشد فردی رضایت در زندگی روش تغییر افکار سکوی پرتاب ضمیر ناخودآگاه فیزیک کوانتوم و قانون جذب قانون جذب ماورای طبیعی شدن ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا مراقبه دکتر جو دیسپنزا موفقیت در زندگی چگونه مراقبه کنیم کتاب شکست عادتهای کهنه کتاب شکست عادت های کهنه کتاب صوتی جو دیسپنزا کتاب صوتی دکتر جو دیسپنزا کتاب صوتی شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن سکوی پرتاب کتاب های جو دیسپنزا کتاب های صوتی جو دیسپنزا کتاب‌های جو دیسپنزا