تغییر فکر و نگرش؛ چگونه ذهن بر پیرامون ما تاثیر می‌گذارد؟

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
تغییر فکر و نگرش

تغییر فکر و نگرش به آسانی به دست نمی آید؛ انجام این کار محصول مدت ها اختصاص وقت و انرژی و کسب اطلاعات درست است که منجر به بهبود شرایط زندگی، تغییر فکر منفی به مثبت می شود و زندگی شما را متحول می کند. اگر بدانید که کلیه رویه های تغییر فکر و زندگی تان به ذهن تان وابسته هستند، بهتر می توانید با آن ارتباط برقرار کنید؛ همانطور که غذای آلوده و تاریخ مصرف گذشته یا غیر سالم نمی خورید تا به بدنتان آسیب وارد نکنید، ذهنتان هم به افکار و اطلاعات سالم و درست نیاز  دارد تا بتواند به برتر شدن و تغییر زندگی تان کمک کند؛ به همین سادگی!

ما در این مطلب از سکوی پرتاب، ذهن شما را برای تغییر فکر و نگرش موتوری فعال و خستگی ناپذیر برای یک صدم ثانیه در نظر میگیریم که می تواند روی فکر مثبت و تغییر زندگیتان تاثیر گذار باشد (که قطعا اینطور است).

اکثریت و کل فهوای موجود محتوای این مطلب با تکیه بر کتاب شکست عادتهای کهنه دکتر جو دیسپنزا به رشته تحریر در آمده‌اند. برای اینکه از اطلاعات بیشتر در این اثر ارزشمند بهره مند شوید می توانید کتاب صوتی شکست عادتهای کهنه را از طریق همین سایت تهیه نمایید.

برای آشنایی بیشتر بخوانیدکتاب شکست عادت های کهنه

تغییر فکر و نگرش

تغییر فکر و نگرش و غلبه بر محیط

فکر هایتان می توانند روی دنیای بیرون تاثیر بگذارند، و به این شیوه تغییر فکر و نگرش رقم زده شود، چرا که این فکر ها هستند که به عنوان سوختی برای تغییر حرکت و انتخاب هایتان در زندگی عمل می کنند. برای تغییر فکر و زندگی باید افکارتان را تغییر دهید و تا زمانی که اقدام به تغییر فکر و نگرش نکنید، عملا هیچ تحولی رخ نخواهد داد. شاید این جمله بسیار دور از ذهن برسد که ذهن بر روی زندگی و اعمال بیرونی می تواند اثر گذار باشد، اما باید به تجربیات و وجود خودتان اعتماد داشته باشید.

به گفته دکتر جو دیسپنزا، تا وقتی افکار و احساسات تان در همان عوالم قبلی یا دنیایی که سالهاست در آن زندگی می کنید، باقی مانده باشد، واقعیت هم چیزی نیست مگر تکرار ِدائم ِ هر آنچه برایتان از قبل رخ می داده است؛

ذکر این نکته ضروری است که اشاره مستقیم در اینجا به آن تغییراتی است که به زندگی شخصی شما وابسته هستند و می توانید در آنها دخل و تصرف داشته باشید. تا وقتی مثل یک همستر در داخل توپ به مشکلات و ناکامی هایتان فکر کنید، هیچ تغییر رخ نمی دهد جر زندگی در همان فضای ساخته شده.

ذهن

 تغییر فکر و نگرش، چطور تجربه های سابق را تکرار نکنیم؟

تا وقتی در یک محیط هستید و هر روز یک سری کارهای تکراری که سالهاست آنها را انجام میدهید، پیگیری کنید، طبیعی است که برای تغییر فکر و نگرش تان به مشکل برخورد کنید یا تغییر فکر تغییر زندگی، فکر مثبت برای رسیدن به فکر برتر برایتان یک شوخی یا یک کارِ نشدنی باشد. قرار نیست یک شبه همه چیز را تغییر دهید! فقط سعی کنید یک عادت جدید و یک تصمیم نو را به روتین زندگی تان اضافه کنید. چرا که به گفته دکتر جو دیسپنزا محیط روی ذهن تان تاثیر شگرفی می گذارد.

فکر برتر

ذهن خطی، یک زندگی محدود به شما می دهد.

شما می توانید کل یک روز از زندگی تان را بررسی کنید و ببینید چند هفته و چند ماه است که اسیر این روال تکراری شده اید. انجام چندین کار تکراری فقط به دلیل اینکه زندگیتان بر مدار آنها می چرخد، هدیه ای که تغییر فکر و نگرش به شما می دهد را پس خواهد زد. تا زمانی که ندانید این گوهر ناب برای تغییر فکر و نگرش، چگونه می تواند با تنها یک درجه تغییر، زندگی تان را متحول کند، طبیعی است که حتی با دیدن فیلم های انگیزشی، خواندن کتاب های انگیزشی و  رفتن میان جمع های دوستانه ای که صحبت از تغییر فکر و نگرش و تحول است، انقلابی در شما ایجاد نخواهد کرد.

مانند این است که سرما خورده باشید و نسخه ای از پزشک در دستتان باشد اما دارویی نخرید و برای درمان اقدامی نکنید. حتی خواندن کتاب شکست عادتهای کهنه در صورتی که به عمل منجر نشود، کارساز نخواهد بود.

مجددا ذکر می کنیم که شما برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مبحث بیان شده می توانید اقدام به خرید کتاب کتاب صوتی شکست عادتهای کهنه نمایید.

دیدگاه خود را ارسال نمایید

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در twitter
آموزش مراقبه افراد موفق باور ذهن تغییر افکار و باورها تغییر باور های درونی تغییر باورهای ذهنی تغییر دادن سرنوشت تغییر در زندگی تغییر زندگی تغییر پارادایم ذهنی تمرینات کنترل احساسات تکنیک های مراقبه خرید کتاب شکست عادت های کهنه خرید کتاب شکست عادتهای کهنه خرید کتاب ماورای طبیعی شدن خرید کتابهای جو دیسپنزا خرید کتاب های دکتر جو دیسپنزا دانلود کتاب صوتی ماورا دانلود کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن رضایت در زندگی روش تغییر افکار سکوی پرتاب ضمیر ناخودآگاه فیزیک کوانتوم و قانون جذب قانون جذب ماورای طبیعی شدن ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا مراقبه دکتر جو دیسپنزا پارادایم در روانشناسی پارادایم ذهنی چگونه مراقبه کنیم کتاب شکست عادت های کهنه کتاب شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی جو دیسپنزا کتاب صوتی دکتر جو دیسپنزا کتاب صوتی شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن سکوی پرتاب کتاب های جو دیسپنزا کتاب های صوتی جو دیسپنزا کتاب‌های جو دیسپنزا