ایجاد تغییر در زندگی با کتاب صوتی شکست عادتهای کهنه

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
ایجاد تغییر در زندگی

برای ایجاد تغییر در زندگی نمی توان تاثیر ذهن بر جسم و محیط اطراف را دست کم گرفت. اگر اطلاعاتی در مورد تاثیر قابل اندازه گیری ذهن بر روی ترک عادت های بد یا ورود دادن عادت های خوب و کسب موفقیت در زندگی نداشته باشید، تعجبی ندارد که به کارایی ذهن تان شک داشته باشید و کلیه افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند یا در پی ارائه اطلاعات به دیگران هستند را نقد کنید.

اندیشه های شما واقعیت را می سازند. در واقع فکر های شما در گذشته بخش مهمی از حال حاضر تان را تشکیل می دهند؛ در واقع فکر هایی که در گذشته داشته اید، امروز شما را ساخته اند و اگر برای تغییر ِ آینده تلاش می کنید، باید امروز تان را تغییر دهید که تغییر امروز با تغییر فکر میسر می شود. اگر به ایجاد تغییر در زندگی فکر می کنید با ما در سکوی پرتاب همراه باشید.

تغییر در زندگی

ایجاد تغییر در زندگی با ایجاد تغییرات در فکر

اگر همیشه در یک شغل ِ مشخص که اتفاقا درآمد بالایی هم ندارد باقی بمانیم، اگر ناخودآگاه برای باقی ماندن در رابطه های هرچند ناسالم برای ترس از تنهایی یا دوری از افرادی که دوستشان داریم باقی بمانیم، اگر هر روز و تا ابد یک مدل لباس بپوشیم، بدیهی است که تغییرات هرگز به سراغ ما نمی آیند. ما در واقع همان چیز هایی هستیم که ده یا بیست سال پیش بوده ایم.

این کاملا مشابه تغییر افکار برای ایجاد تغییر در زندگی است. تکرار اندیشه ها و احساسات قبلی به ما کمکی نمی کنند تا با آدم های بهتر معاشرت داشته باشیم، شغل بهتری پیدا کنیم، پیشرفت کنیم و .. با تغییرات افکار، ایجاد تغییر در زندگی استارت می خورد و به نتیجه ی درستی منجر می شود. اگر همیشه و دائما به مشکلات زندگی تان فکر می کنید، بدیهی است که در چرخه ای گرفتار شده اید که از آن راه گریزی نیست. آن مشکلات دائما برای شما تکرار می شود و دشواری هایی که در زندگی تجربه می کنید سر جایشان تثبیت می شوند.

بزرگ فکر کنید؛ بزرگتر از آنچه هستید.

برخی ها می گویند ما همیشه افکار بزرگی داریم اما این بزرگی تا چه حد است؟ اگر به اندازه آنچه هستید فکر کنید، فکرتان بزرگ نیست بلکه به اندازه ی خودتان است. باید بیشتر و فراتر از آنچه هستید فکر کنید تا پیشرفت کنید و ایجاد تغییرات را در زندگی تان شاهد باشید. وقتی فراتر از آنچه هستید فکر کنید مانند گیاهی خواهید شد که به جایی که حضور دارد قناعت نمی کند و از آن فراتر خواهد رفت. این طرز فکر بزرگ حتی در قوانین فیزیک هم اثبات شده است.

برای ایجاد تغییر در زندگی باید یک فکر آرمانی داشته باشید.

الگو داشته باشید تا بتوانید به آن هدفی که دارید نزدیک شوید و ایجاد تغییر در زندگی را رقم بزنید. الگو می تواند یک فکر آرمانی یا یک چارچوب باشد که کلیه ی فاکتور های لازم را برای تقلید در اختیار دارد. این الگو می تواند به شما کمک کند به ترتیب به آرزوها و اهدافی که دارید برسید تا به مراتب هم احساس بهتری داشته باشید و هم ایجاد تغییر در زندگی را شاهد باشید. طی کردن این گام ها یک شبه میسر نمی شود. یکی از راه های تغییر عادت، یک تفکر آرمانی است. وقتی برای تغییر عادتهای بد بی پروا پیش بروید، نه تغییری را شاهد خواهید بود نه ترک عادت برایتان میسر خواهد شد.

تغییر باورهای ذهنی

انجام برنامه ریزی ذهن برای تغییر باورهای ذهنی

برای ایجاد تغییر در زندگی باید یک برنامه مشخص برای ذهن تان ترتیب دهید. اما چطور می توان این تغییر را شکل داد و به ثمر رساند؟ باید یک راهنما داشته باشید. در این مطلب بارها اشاره کردیم که ایجاد تغییر در زندگی با یک الگو، چارچوب و تفکر بزرگ میسر می شود. ما یک کتاب را به شما معرفی می کنیم. کتاب صوتی شکست عادتهای کهنه یک کتاب راهنما جامع در این زمینه است.

برای ایجاد تغییر در زندگی این کتاب را مطالعه نمایید.  این کتاب به قلم دکتر جو دیسپنزا نگارش شده است که به شما کمک می کند ترک عادت های بد را راحت تر رقم بزنید و تغییر در زندگی تان را جلوه ای دیگر ببخشید. شما می توانید این کتاب صوتی را به راحتی از سایت سکوی پرتاب تهیه نمایید. برای خرید کتاب صوتی شکست عادتهای کهنه اینجا کلیک کنید.

دیدگاه خود را ارسال نمایید

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در twitter
آموزش مراقبه افراد موفق باور ذهن تغییر افکار و باورها تغییر باور های درونی تغییر باورهای ذهنی تغییر دادن سرنوشت تغییر در زندگی تغییر زندگی تغییر پارادایم ذهنی تمرینات کنترل احساسات تکنیک های مراقبه خرید کتاب شکست عادت های کهنه خرید کتاب شکست عادتهای کهنه خرید کتاب ماورای طبیعی شدن خرید کتابهای جو دیسپنزا خرید کتاب های دکتر جو دیسپنزا دانلود کتاب صوتی ماورا دانلود کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن رضایت در زندگی روش تغییر افکار سکوی پرتاب ضمیر ناخودآگاه فیزیک کوانتوم و قانون جذب قانون جذب ماورای طبیعی شدن ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا مراقبه دکتر جو دیسپنزا پارادایم در روانشناسی پارادایم ذهنی چگونه مراقبه کنیم کتاب شکست عادت های کهنه کتاب شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی جو دیسپنزا کتاب صوتی دکتر جو دیسپنزا کتاب صوتی شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن سکوی پرتاب کتاب های جو دیسپنزا کتاب های صوتی جو دیسپنزا کتاب‌های جو دیسپنزا