اولین و اساسی ترین لازمه زندگی موفق چیست؟

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
زندگی موفق

لازمه ی داشتن یک زندگی موفق و کسب اعتماد به نفس تغییر است. وقتی در مطالب این سایت یعنی سکوی پرتاب جستجو کنید و تک تکِ آنها را بخوانید زیاد از تغییر صحبت می شود و این لغت را بارها و بارها خواهید دید. دلیل تکرار زیاد این لغت، وام گرفتن و الهام گرفتن مطالب از کتاب شکست عادتهای کهنه اثر جو دیسپنزا است که در جای جای کتاب اذعان دارد، اگر قصد داشتن زندگی موفق را دارید، اگر عزت نفس تان دچار مشکل است، اگر خودتان را به هر دلیلی دوست ندارید، اگر نیاز به تغییر زندگی دارید و باید برنامه ریزی برای داشتن زندگی موفق را در عادت های روزمره تان بگنجانید، باید و باید کلمه تغییر را به اولین و مهم ترین و پررنگ ترین کلمه در ذهن تان تبدیل کنید. بدون تغییر نه موفقیتی حاصل می شود و نه در جهان ِکوچک ِشما، اتفاقی رخ می دهد.

اعتماد به نفس بالا، پاداش غلبه بر نفس

به عنوان مثال، برای باریدن باران باید حتما وضعیت ِهوای آفتابی و صاف به ابری تغییر کند، باید شرایط آماده و محیا شوند تا باران ببارد. اگر شما هم برای تغییر آماده نباشید و سفت و سخت به گذشته یا یکسری اصول از پیش تعیین شده اکتفا کنید، معلوم است که دائما هوای آفتابی بدون لکه ابر را مشاهده خواهید کرد. این پارادوکس در مثال باعث می شود تا درک بهتری از این داشته باشید که اصل اولیه داشتن زندگی موفق چیست.

زندگی موفق

برای داشتن زندگی موفق باید چهره ای دقیق و درست از خودتان داشته باشید.

ما همه یک ایده آل در زندگی از خود داریم. به هر دلیلی این ایده آل برای کسب شدن، نیازمند اختصاص وقت و زمان کافی است. یک نفر به دنبال هیکل ِایده آل است، دیگری به دنبال دریافت مدرک از یک دانشگاه خارجی است، شخصی دیگر به دنبال تغییر اخلاق و خلق و خوی خود می باشد، کس دیگری به دنبال پول و ثروت فراوان است و غیره. همه ی این موارد نیازمند تغییر هستند تا بتوانیم عنوانِ «زندگی موفق» را روی آنها قرار دهیم.

چگونه با تغییر احساسات به زندگی شادتر و بهتری برسم؟

اما ذهنیتی که از خود داریم تا به آنها برسیم، بسیار اهمیت دارد. من باب مثال یک نفر در عین داشتن وزن زیاد گمان می کند که چندان وزن بالایی ندارد، بنابراین زمانی که برای ورزش و کم کردن چربی ها و ساختن عضلات اختصاص می دهد بسیار کمتر از حد لازم است. با این تفسیر، آیا این شخص به هیکل و وزن دلخواه خواهد رسید؟ در زمان لازم؟ به اندازه ی کافی؟ خیر! در نتیجه او کم کم بعد از گذشت مدت زمانی خاص گمان می کند که رسیدن به وزن دلخواه امکان پذیر نیست و در نتیجه عاداتی که جهت تغییر و رسیدن به زندگی موفق برای خود چیده بود را کنار میگذارد. در انتها چه خواهد شد؟ هیچ تغییری حاصل نشده و پروژه ی زندگی موفق نیز به ثمر ننشسته به بن بست می خورد. بنابراین بدانید که کجا هستید و دقیقا در حال انجام چه کاری، آیا تصورتان از خودتان حقیقی است یا رویایی یا نادرست؟

تغییر زندگی

ایجاد واقعیت جدید یا نو

برای داشتن زندگی موفق و پیگیری اصول زندگی موفق، یا برنامه ریزی برای داشتن زندگی موفق باید کاستی های گذشته را کنار گذاشت و به واقعیت کنونی رضایت داد تا برای تغییر و ایجاد ِواقعیتی که قرار است در آینده نصیب شما شود، به نتیجه برسید. پذیرفتن، نیمی از مشکلات شما را حل خواهد کرد.

افکار بسیار بر زندگی شما تاثیر گذارند و از اثر گذاری ِجالب توجه آنها نمی توان غافل ماند. درست تا زمانی که تغییر افکار ممکن نشوند، (طبق مثالی که در چند خط قبل زده شد) شما نمی توانید به زندگی موفق ِرویایی که در ذهنتان پرورش می دهید دست پیدا کنید. اجازه دهید علاوه بر روبرو شدن با واقعیت و حقیقت، افکار نو و جدید نیز به ذهن تان وارد شوند؛ شما ابدا متحمل ضرر نخواهید شد. بلکه می توانید تجربه های جدید خلق کنید و از زندگی لذت ببرید.

برای ساختن یا ورود افکار جدید نیاز به مطالعه و یادگیری مسائل و مفاهیم جدید دارید. نیاز دارید تا تجربه های بکر و هرگز انجام نشده (برای شخص خودتان) داشته باشید. برای القای مفاهیم جدید پیشنهاد می شود که حتما کتاب شکست عادتهای کهنه را مطالعه کنید. داخل این کتاب به شما کمک شده است تا با یادگیری مفاهیم جدید، پلی تازه به سوی افکار و عادات جدید بزنید. خرید این کتاب به صورت صوتی با صدای امیر سیاهی در سایت سکوی پرتاب، به راحتی امکان پذیر می باشد.

دیدگاه خود را ارسال نمایید

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در twitter
آموزش مراقبه افراد موفق باور ذهن تغییر افکار و باورها تغییر باور های درونی تغییر باورهای ذهنی تغییر دادن سرنوشت تغییر در زندگی تغییر زندگی تغییر پارادایم ذهنی تمرینات کنترل احساسات تکنیک های مراقبه خرید کتاب شکست عادت های کهنه خرید کتاب شکست عادتهای کهنه خرید کتاب ماورای طبیعی شدن خرید کتابهای جو دیسپنزا خرید کتاب های دکتر جو دیسپنزا دانلود کتاب صوتی ماورا دانلود کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن رضایت در زندگی روش تغییر افکار سکوی پرتاب ضمیر ناخودآگاه فیزیک کوانتوم و قانون جذب قانون جذب ماورای طبیعی شدن ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا مراقبه دکتر جو دیسپنزا پارادایم در روانشناسی پارادایم ذهنی چگونه مراقبه کنیم کتاب شکست عادت های کهنه کتاب شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی جو دیسپنزا کتاب صوتی دکتر جو دیسپنزا کتاب صوتی شکست عادتهای کهنه کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن کتاب ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا کتاب ماورای طبیعی شدن سکوی پرتاب کتاب های جو دیسپنزا کتاب های صوتی جو دیسپنزا کتاب‌های جو دیسپنزا