کاربر گرامی برای خرید و یا دانلود محصولات وبسایت ابتدا باید در وبسایت ثبت نام کنید در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید. راهنمای کاربران
سبد خرید
انسان های هم فرکانس

آشنایی با انسان های هم فرکانس و تعریف فرکانس مغزی

3/5 - (2 امتیاز)

آشنایی با تعریف فرکانس مغزی و انسان های هم فرکانس:

در این مقاله می‌ خواهیم در رابطه با انسان های هم فرکانس صحبت کنیم. در واقع می خواهیم بدانیم که هم فرکانسی انسانها چگونه صورت می پذیرد ولی قبل از هر چیز باید با قانون هم فرکانسی آشنا باشیم. هم فرکانس بودن یعنی اینکه در ذهن شما فکر هایی فعال باشد که دارای فرکانس و همچنین ارتعاشی مشابه با فرد دیگر باشد. در این صورت است که انسان های هم فرکانس به وجود خواهند آمد.

در رابطه با اینکه هم فرکانسی چیست باید بگوییم تطابق و همسو بودن دو فرد را هم فرکانسی می نامند. اما در این میان ما با واژه هم فرکانسی با خواسته نیز روبرو می شویم که معنای خاص خود را دارد. این موضوع به معنای این است که افکار ما دارای جهتی باشد که خواسته و آرزوی ما در آن جهت قرار دارد. در این جهت اگر افکار ما دارای تطابق با خواسته ‌های ما نباشد آن زمان است که می گوییم هم فرکانسی با خواسته خود را داریم.

هم فرکانس شدن با فردی دیگر اگرچه ممکن است اتفاقی باشد اما می ‌تواند با هم نشینی نیز صورت بپذیرد. به همین دلیل است که وقتی دو نفر با یکدیگر رابطه صمیمانه دارند و بیشتر وقت خود را با یکدیگر می ‌گذرانند، هم فکر و هم فرکانس خواهند شد. فرکانس مغزی در تمامی انسان ها وجود دارد.

انسان های هم فرکانس، فرکانس مغزی

انواع فرکانس مغزی و عملکرد آن ها در انسان های هم فرکانس:

به طور کلی مغز انسان دارای فرکانس هایی می باشد که به نام ‌های آلفا، بتا، دلتا، تتا و گاما تقسیم خواهند شد. هر کدام از این فرکانس مغز انسان دارای ویژگی های خاص خود و همچنین مسئولیت های خود هستند. مسئولیت هایی نظیر کنترل کردن اثرگذاری بر بخشی از بدن، عملکرد های ذهنی، رفتار انسان و هیجان او تماماً تحت کنترل فرکانس مغزی انسان است.

همان طور که گفته شد فرکانس مغزی آلفا و فرکانس تتا مغز دو موج از موج های مهم مغز می باشند. افزایش فرکانس مغز باعث افزایش عملکرد ما در زندگی خواهد بود. به طور کلی زمانی که ما در هنگام خواب هستیم دارای فرکانس مغزی پایینی می باشیم. فرکانس برای مغز زمانی افزایش خواهد یافت که ما در هوشیاری و بیداری کامل به سر ببریم.

اما بهترین فرکانس برای مغز فرکانسی می باشد که باعث افزایش هوشیاری ما و همچنین افزایش تمرکز در ما می شود. شما با تمرینات ویژه می توانید به ایجاد فرکانس تقویت مغز دست پیدا کنید. اگرچه در ذهن همه انسان‌ ها فرکانس و امواج وجود دارد، اما ممکن است این فرکانس های مغزی نه تنها موجب تقویت مغز نشده بلکه باعث تحلیل مغز شود. از این رو افراد با تغییر فرکانس مغز خود می ‌توانند به هوشیاری و تمرکز بهتری دست پیدا کنند.

زمانی که شما تمرکز کافی دارید و فرکانس مغز خود را تقویت کرده اید می توانید تصمیمات بهتری در زندگی خود بگیرید و آینده درخشان تری را تجربه کنید. از این رو ما به این موضوع مهم دست می یابیم که فرکانس مغزی در واقع همان افکار ما هستند که اگر مثبت باشند می توانند تاثیر بسزایی در زندگیمان داشته باشند. به همین خاطر افراد منفی گرا با تغییر فرکانس مغزی خود می توانند مسیر بهتری از زندگی را تجربه کنند.

انسان های هم فرکانس، فرکانس مغزی

کتاب ماورای طبیعی شدن با مضمون انسان های هم فرکانس و انواع فرکانس مغزی:

برای تغییر فرکانس مغزی خود نیاز به خواندن کتاب های بی نظیری در این حوزه همانند کتاب ماورای طبیعی شدن اثر دکتر جو دیسپنزا بپردازید. برای دستیابی به این کتاب می توانید به سایت سکوی پرتاب مراجعه کنید و از این سایت این کتاب را دانلود نمایند.

در این کتاب به شما گفته می شود که چگونه به تمرین برای تقویت مغز خود بپردازید و افکار خود را مثبت گردانید. همچنین دلایل کافی برای مثبت اندیشی شما در کتاب ماورای طبیعی شدن وجود دارد. شما با خواندن این کتاب در می یابید که مغزتان تا چه حد می‌ تواند قدرتمند باشد و تا چه حد می ‌تواند روی زندگی و اتفاقات پیش روی شما تاثیر گذار باشد.

جالب است بدانید که انسان های هم فرکانس در زندگی همدیگر را پیدا می کنند. در واقع این قدرت مغز آن ها و قدرت افکار آن ها است که آن ها را به یکدیگر جذب می کند. پس همواره افراد مثبت گرا باعث جذب یکدیگر و افراد منفی گرا نیز باعث جذب همدیگر خواهند شد. با مراجعه به سایت سکوی پرتاب و دانلود کتاب های معروف در این حوزه شما نیز می توانید به تغییر فرکانس مغزی خود بپردازید و انسان های هم فرکانس خود را پیدا کنید.

انسان های هم فرکانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ضمانت بازگشت وجه

مشروط بر مشکل فنی در محصول

پشتیبانی بسیار سریع

پاسخگویی از 20 دقیقه تا 3 ساعت

محصولات اورجینال

اورجینال بودن محصولات

پروسه خرید سریع

دانلود آنی پس از خرید محصول

× چت با مدیریت